Запісы 401–600 з 1743
  1. Вальчык М. А.
  2. Валянціна Ўладзіміраўна Яворская
  3. Вапельник Л. М.
  4. Варлыга А.
  5. Варфаламеева Т. Б.
  6. Васілевіч У. А.
  7. Васіленка А. М.
  8. Васільева Ірына
  9. Васільеў Антон
  10. Васінеўскі У.
  11. Васюкевіч В.
  12. Вашкевіч Філімон
  13. Вашкова Марыя Аляксандраўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  14. Вашчанка Ганна
  15. Ведерникова Н. М.
  16. Вележ А.
  17. Верамейчык Людміла Кірылаўна / 1930, в. Вобчын, Любанскі раён
  18. Вертков Константин Александрович
  19. Верхавінец В. М.
  20. Весялуха Кацярына
  21. Весялуха М.
  22. Вечар Аксана
  23. Вечар Анатоль
  24. Вількін Я. Р.
  25. Вінаградава Л. Н.
  26. Віннікава М. М.
  27. Віслоцкі, Адам
  28. Вішнеўская Марыя Іванаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  29. Вішнеўская Тэрэса Антонаўна / 1944, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  30. Вішчэня Ніна Аляксандраўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  31. Власова М.
  32. Войніч В. А.
  33. Войцік В.А.
  34. Войцік Валянціна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  35. Волах І.
  36. Волаціч М.
  37. Волков Ф. К.
  38. Володько Р. Ф.
  39. Володько Ф. И.
  40. Воранаў Віталь
  41. Восіпаў І.
  42. Врочинська Г. В.
  43. Вуглік Ігар
  44. Выдронак Ю.
  45. Вырко Л. Ф.
  46. Выскварка С.
  47. Высоцкі А. А.
  48. Вышняускайте А.
  49. Вэкслер П.
  50. Вядрэнка Валер
  51. Вянгура Ганна Паўлаўна / 1912, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  52. Вярба Вера
  53. Вяргей В. С.
  54. Вярцінская Акуліна Сямёнаўна / 1901, в. Стары Дзедзін, Клімавіцкі раён
  55. Вярэніч В.
  56. Вячорка Вінцук
  57. Гаджыева А.А.
  58. Гайдук Мікола
  59. Гайдук С.
  60. Галай Зоня Нікіфараўна / 1932, в. Вобчын, Любанскі раён
  61. Галамбёўскі Лукаш
  62. Галанова О.
  63. Галаўнін М. Г.
  64. Галкоўскі А. А.
  65. Галкоўскі Аляксандр Мікалаевіч / 1959, в. Судзілы, Клімавіцкі раён
  66. Гамзовіч Р. С.
  67. Ганчар Уладзімір
  68. Гапановіч Андрэй / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  69. Гаравы Марат
  70. Гарбар Алена Філімонаўна / 1924, в. Барысаўшчына, Хойніцкі раён
  71. Гарбачоў Руслан
  72. Гарбачоўская Любоў Іванаўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  73. Гардзейчык В.
  74. Гардзіенак І.
  75. Гардзіенка Наталля
  76. Гарохава Вера Іванаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  77. Гарулёў Ігар
  78. Гарэцкі Барыс
  79. Гасюк Е. О.
  80. Гаўрылаў В. Г.
  81. Гаўрыленка Ірына
  82. Гаўрылюк Н. К.
  83. Гаўрыцкі Сяргей
  84. Гвінцэвіч Фядосся Сцяпанаўна / 1924, аг. Нарач, Вілейскі раён
  85. Гвоздзева Настасся
  86. Гедзік Ульяна
  87. Герман Д.
  88. Гермацкая Н.
  89. Гетаў В. В.
  90. Гилярова Н.
  91. Гиппиус Е. В.
  92. Гілевіч Н. С.
  93. Гілеп Уладзімір Аляксандравіч
  94. Гірэль Алег
  95. Гладкіх В.
  96. Гладкова Марыя Паўлаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  97. Глебка П. Ф.
  98. Глинкина Аграфена / Смаленская вобласць
  99. Глусцова Валянцiна Стэфанаўна / 1937, в. Паршына, Горацкі раён
  100. Глушакова Еўдакія / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  101. Глушань Міхаіл (дудка, Жыткавіцкі р-н) / Жыткавіцкі раён
  102. Глушко А.
  103. Глушко Н.
  104. Глушэц І. В.
  105. Гніламёдаў У. В.
  106. Гоберман Д. Н.
  107. Говард М.
  108. Годыль Станіслаў Францавіч / 1934, аг. Налібакі, Стаўбцоўскі раён
  109. Голава Наталля
  110. Головкина С.
  111. Голубев В. Ф.
  112. Гораздин А.
  113. Горбацкий А. А.
  114. Горват Андрусь
  115. Гордиенко О.
  116. Граноўскі Т. С.
  117. Гранько Н. М.
  118. Грахоўская Аляксандра
  119. Грица С. Й.
  120. Гром Ганна Рыгораўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  121. Гром Ларыса Васіл'еўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  122. Громаў Уладзімір
  123. Грунтоў Сяргей
  124. Грушэўскі А.
  125. Грынблат М. Я.
  126. Грыневіч Антон
  127. Грыневіч Яніна
  128. Грынчык Любоў / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  129. Грынь В.
  130. Грыц Марыя
  131. Грыцкова Р.
  132. Грыцук Надезя / в. Пашукі, Камянецкі раён
  133. Грышчыук Эдгар
  134. Грэчка Кацярына / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  135. Гуд Ніна Барысаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  136. Гуд Пётр Адамавіч
  137. Гуд, Ніна Іванаўна
  138. Гузарэвіч Ганна Мацвееўна / 1912, в. Новы Двор, Пінскі раён
  139. Гук Ніна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  140. Гулак А. А.
  141. Гулевіч П.
  142. Гумінская Алена
  143. Гурко А. Вікт.
  144. Гурко Аляксандра Уладзіміраўна
  145. Гуркоў У. С.
  146. Гурскі А. І.
  147. Гурскі А.І.
  148. Гутараў І. В.
  149. Гуткоўская С. В.
  150. Гуткоўскі С. А.
  151. Дабравольскі В. А.
  152. Дабравольскі У. М.
  153. Давідовіч В. В.
  154. Дадзіёмава Вольга Уладзіміраўна
  155. Дайн Г.
  156. Дайн М.
  157. Даленга-Хадакоўскі З. Я. (сапр. Адам Чарноцкі)
  158. Далэнга-Хадакоўскі З.
  159. Дамарацкі Аляксандр
  160. Данилов К.
  161. Данілаў Мікалай Іванавіч / в. Мехавое, Гарадоцкі раён
  162. Даніловіч Ксенія Паўлаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  163. Даніловіч Н. І.
  164. Данчык (Багдан Андрусішын)
  165. Дарашэвіч Алена / в. Букча, Лельчыцкі раён
  166. Дарашэвіч Хрысціна / 1915, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  167. Дарашэвіч Энгельс
  168. Даўгіх Я.
  169. Дашкевiч Ю.
  170. Дашкевич Л. У.
  171. Дашук В.
  172. Дебиров П. М.
  173. Дёмин В.
  174. Дехтяренко В. Н.
  175. Дзвінская Эла
  176. Дзейка Н.
  177. Дзелянкоўскі М.
  178. Дземка Вольга
  179. Дземянчук Ірына
  180. Дзенісюк Н.
  181. Дзермант А.
  182. Дзмітрыеў Юрый
  183. Дзмітрэнка Сяргей
  184. Дзядзюля Алена
  185. Дзядовік-Кашкурэвіч Вольга
  186. Дзянісава Ганна Цітаўна / 1919, в. Вялікія Шарыпы, Горацкі раён
  187. Дзятко Зміцер
  188. Дзячэнка В. Д.
  189. Дмитриев М.А.
  190. Дмітренка М. К.
  191. Добровольская В. Е.
  192. Дорах Кацярына / в. Велямічы, Столінскі раён
  193. Дораш Наталля
  194. Дорожкиной Т. Н.
  195. Дорская Аляксандра
  196. Доўгушаў Сяргей
  197. Доўнар-Запольскі М. В
  198. Драбышэўская Марына
  199. Драздова Наталля
  200. Драздовіч Язэп
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 01.11.2018 05:17:46