Запісы 601–800 з 1900
  1. Дадзіёмава Вольга Уладзіміраўна
  2. Дайн Г.
  3. Дайн М.
  4. Даленга-Хадакоўскі З. Я. (сапр. Адам Чарноцкі)
  5. Далэнга-Хадакоўскі З.
  6. Дамарацкі Аляксандр
  7. Данилов К.
  8. Данілаў Мікалай Іванавіч / в. Мехавое, Гарадоцкі раён
  9. Даніловіч Ксенія Паўлаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  10. Даніловіч Н. І.
  11. Данчык (Багдан Андрусішын)
  12. Дарашэвіч Алена / в. Букча, Лельчыцкі раён
  13. Дарашэвіч Хрысціна / 1915, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  14. Дарашэвіч Энгельс
  15. Даўгіх Я.
  16. Дашкевiч Ю.
  17. Дашкевич Л. У.
  18. Дашук В.
  19. Дашыневіч Мікалай
  20. Дебиров П. М.
  21. Дёмин В.
  22. Дехтяренко В. Н.
  23. Дзвінская Эла
  24. Дзейка Н.
  25. Дзелянкоўскі М.
  26. Дземка Вольга
  27. Дземянчук Ірына
  28. Дзенісюк Н.
  29. Дзермант А.
  30. Дзмітрыеў Юрый
  31. Дзмітрэнка Сяргей
  32. Дзядзюля Алена
  33. Дзядовік-Кашкурэвіч Вольга
  34. Дзямчыхіна Вера Ягораўна / 1939, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  35. Дзямчыхіна Ефрасіння Іванаўна / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  36. Дзянісава Ганна Цітаўна / 1919, в. Вялікія Шарыпы, Горацкі раён
  37. Дзятко Зміцер
  38. Дзячэнка В. Д.
  39. Дмитриев М.А.
  40. Дмітренка М. К.
  41. Добровольская В. Е.
  42. Дорах Кацярына / в. Велямічы, Столінскі раён
  43. Дораш Наталля
  44. Дорожкиной Т. Н.
  45. Дорская Аляксандра
  46. Доўгушаў Сяргей
  47. Доўнар-Запольскі М. В
  48. Драбышэўская Марына
  49. Драздова Наталля
  50. Драздовіч Язэп
  51. Драніца М.
  52. Драпко Алена
  53. Друк Галіна
  54. Друпаў Аляксей
  55. Дрындрожык Надзея
  56. Дрынеўскі Міхаіл Паўлавіч
  57. Дубейка Марыя / 1929, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  58. Дубейка Сцяпан / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  59. Дубінчына Лізавета
  60. Дубкова Т. А. / undefined
  61. Дуброва Н.
  62. Дубровец Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  63. Дубянецкая І. М.
  64. Дударэвіч Уладзімір / г. Баранавічы
  65. Дудкевіч Віктар
  66. Дудчанка Мікалай
  67. Дук Д. У.
  68. Дунін-Марцінкевіч Вінцэнт
  69. Духноўская Аляксандра
  70. Духоўнікава Настасся
  71. Дучыц Людміла Уладзіміраўна
  72. Дыбча Арнольд
  73. Дыбча М.
  74. Дэмбавецкі Аляксандр
  75. Евгеньева А. П.
  76. Егарэйчанка А. А.
  77. Елина Н. Г.
  78. Елісееў А.
  79. Ельскі Аляксандр
  80. Емельянчык Антаніна
  81. Емельянчык В. А.
  82. Емяльянаў А. С.
  83. Енгаватава М.А.
  84. Еремеенко Т. И.
  85. Ермакова Настасся / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  86. Ермакоў Альберт
  87. Ерошенко Л.
  88. Єфремов Євген Васильович
  89. Жабінская М. П.
  90. Жаканаў Пётр Дзянісавіч / 1927, в. Вярбоўка, Чавускі раён
  91. Жалткоў Ігар
  92. Жартун Валянціна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  93. Жаўнерчык К. І.
  94. Жаўняровіч Мікалай Адамавіч / в. Новая Машчаніца, Бярэзінскі раён
  95. Жгельская Ева Міхайлаўна / 1951, аг. Жгунь, Добрушскі раён
  96. Жирмунский В. М.
  97. Жогаль Т. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  98. Жукава Вольга
  99. Жукаў Андрэй
  100. Жукова О. Г.
  101. Жукоўскі А.
  102. Жура Алесь
  103. Жураўлёў Д.
  104. Журовіч Уладзімір
  105. Жыгамонт Юрый
  106. Жыла С.М.
  107. Жыновіч Іосіф Іосіфавіч
  108. Жыхар Вера Ўладзіміраўна / 1938, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  109. Забаўка Лізавета / 1902, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  110. Завадская Вінцэнта
  111. Загараднева Ніна Ўладзіміраўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  112. Загурская Г. М.
  113. Заикина К. Е.
  114. Зайка Алесь
  115. Зайкоўскі Э. М.
  116. Зайцаў Аляксей
  117. Залатуха М.
  118. Заміроўскі Вадзім
  119. Занкавіч Леаніда Іванаўна / 1926, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  120. Занкавіч Марыя Міхайлаўна / 1928, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  121. Заруцкі Яўген
  122. Зарэмба М.
  123. Заўялава Марыя
  124. Захар Зміцер
  125. Захарава В. А.
  126. Захаранка Андрэй
  127. Захаркевіч Сцяпан Артуравіч
  128. Захарына Г.
  129. Захарэвіч Наста
  130. Звірко Наталія
  131. Звяруга Я. Г.
  132. Здановіч Я.К.
  133. Зелинский О. Ф.
  134. Зелянкова Настасся
  135. Земцовский И. И.
  136. Зимина З. И.
  137. Зігуля Нэлі
  138. Зінкевіч Стэпаніда Рыгораўна / 1935, в. Старое Сяло, Жабінкаўскі раён
  139. Зінкевіч Яўген Іванавіч / 1942, в. Бабры, Валожынскі раён
  140. Зіновіч Еўдакія
  141. Злобенко Галина Петровна
  142. Зограф Николай Юрьевич
  143. Зоська Верас
  144. Зотов Петр
  145. Зоўчак Магдалена
  146. Зубрыцкі Павел
  147. Зуева Дар’я
  148. Зуева М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  149. Зыкава Л. В.
  150. Зюлікаў Валянцін Уладзіміравіч / в. Пакуцце, Дрыбінскі раён
  151. Зюлікаў Уладзімір Маісеевіч / 1931, в. Пакуцце, Дрыбінскі раён
  152. Зязюля Андрэй (Кс. Аляксандар Астрамовіч )
  153. Зянько У.
  154. Иванова Ю. Б.
  155. Іваницький А.
  156. Іванова Вольга
  157. Іваноў І.
  158. Іванюк Яраслаў
  159. Івуць Галіна
  160. Ігруша Юрый
  161. Ізергіна Алена
  162. Ізох Ніна
  163. Ільінчык Вольга
  164. Ільяшук С.
  165. Інанец Сняжана
  166. Ісакаў Аляксандр
  167. Іўлеў Іван Іванавіч / аг. Бычыха, Гарадоцкі раён
  168. Кiсялёва Ганна Ягораўна / 1937, в. Паршына, Горацкі раён
  169. Кабакова Галина Ильинична
  170. Кабалевская М. Д.
  171. Кабанов А.С.
  172. Кабановіч Радзіон
  173. Кабашнікаў К. П.
  174. Кавалёва Р. М.
  175. Кавалёва Таццяна Максімаўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  176. Кавалевіч Наталля
  177. Кавалёў Лявон
  178. Каганец Карусь
  179. Кадзюкова Ірына
  180. Казакова І. В.
  181. Казакова Паліна Васільеўна / 1906, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  182. Казека Я.
  183. Казінец Міхаіл
  184. Казлова Надзея Данілаўна / в. Галавенчыцы, Чавускі раён
  185. Казловіч Валянціна
  186. Казловіч М.І.
  187. Казлоў Уладзімір / в. Далосцы, Бешанковіцкі раён
  188. Казлоўская О. Л.
  189. Казлоўскі Міхась
  190. Казлоўскі П. Р.
  191. Казлоўскі Стэфан
  192. Каладзінскі М. А.
  193. Калацэй В. В.
  194. Калачов Н. В.
  195. Калачоў А.
  196. Калашников В.
  197. Калашникова
  198. Каледзіч Надзея Іванаўна / 1937, в. Віркаў, Клічаўскі раён
  199. Календа Л. В.
  200. Калеснік Дар'я Афанасьеўна / 1930, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 10.06.2019 20:42:31