Запісы 1201–1400 з 1740
  1. Пісарэнка В.
  2. Піскун Аляксей
  3. Піцуха Іван / 1905, в. Сіманавічы, Драгічынскі раён
  4. Пладунова Т. А.
  5. Платошына Марыя Андрэеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  6. Плашчук Г. І.
  7. Плюшчаў Юрый
  8. Поклонская О.
  9. Полякова А. В.
  10. Попова И. С.
  11. Попова Т. В.
  12. Послед Мікалай Арсеньевіч / 1936, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  13. Потапенко О. І.
  14. Починова Н. В.
  15. Пракапцова В. П.
  16. Пракоф’ева Юлія
  17. Пранкевіч Валянціна
  18. Пранскутэ Э.
  19. Пранько У.
  20. Пратасевіч Вячаслаў Сцяпанавіч
  21. Пропп В. Я.
  22. Прохар Зінаіда Цімафееўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  23. Прохарава А. Г.
  24. Пруденс Джонс
  25. Прушак Марыя Яўхімаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  26. Прыбалавец Галіна Трафімаўна / 1934, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  27. Прыбылова В. М.
  28. Прыбышчук Віктар Калістратавіч / 1902, в. Гаравата, Іванаўскі раён
  29. Прыемка В. В.
  30. Прымака Васіль
  31. Прытулік Вера / 1947, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  32. Прыходзька А. Ф. / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  33. Прыходзька Ева Паўлаўна / 1932, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  34. Прыходзька У. А. / 1925, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  35. Прышчэпчык Алег
  36. Прышывалка А.
  37. Пугачэўская Надзея Мікалаеўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  38. Пузыня Уладзімір Якаўлевіч
  39. Пупко Апалінарый
  40. Путилов Б. Н.
  41. Путронак Канстанцін
  42. Пучынскі Уладзімір
  43. Пушчанскі Алесь
  44. Пыпін А. Н.
  45. Пьянкова С.
  46. Пярмінава В. У.
  47. Пяткевіч Ч.
  48. Пятрова Серафіма / 1926, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  49. Пятроўская Г. А.
  50. Пяхцераў І. Я.
  51. Рабцэвіч В. І.
  52. Равенскі М.
  53. Рагатка Вікторыя
  54. Рагачоў Зміцер
  55. Рагін Я. М.
  56. Раговіч У. І.
  57. Рагуля А.
  58. Радзівіл Валянціна Аляксандраўна / 1937, в. Дайнава Вялікая, Валожынскі раён
  59. Радзівілава К.
  60. Радзівілка Т. С.
  61. Радченко З.
  62. Радыёнаў Вячаслаў
  63. Ражкова Алена
  64. Разумовская Е. Н.
  65. Райчонак А.
  66. Райчонак М.
  67. Ракава Л. В.
  68. Ракіцкі В. А.
  69. Раманаў Е. Р.
  70. Раманец Лідзія Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  71. Раманоўскі М.
  72. Раманчук Зінаіда Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  73. Раманюк Дз. М.
  74. Раманюк М. Ф.
  75. Рамашкенэ Ю.
  76. Рапановіч Я. Н.
  77. Расінскі Андрэй
  78. Рассыльная В. Ю.
  79. Раўкоўская Анісія Антонаўна / 1927, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  80. Раўкоўская Варвара / 1904, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  81. Рацен Е. Б.
  82. Рацык Ганна / 1934, аг. Моталь, Іванаўскі раён
  83. Рдзецкая Анастасія Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  84. Рдзецкая Ніна Аляксееўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  85. Ржавуцкі М.
  86. Рольскітэ М.
  87. Ромодин А. В.
  88. Ромодина И.
  89. Рубацкая Ганна Міхайлаўна / в. Жураўцы, Валожынскі раён
  90. Рубец А.І.
  91. Рублеўскі С.
  92. Рубцов Ф.А.
  93. Рубчэня Ганна
  94. Рудаков О. В.
  95. Рудая А. У.
  96. Рудзіцкая Юлія
  97. Рудзька Зоня (в. Рачэнь Любанскі р-н) / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  98. Рудковский Б. Ф.
  99. Рудкоўская Феня Лявонаўна / 1905, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  100. Руднева А. В.
  101. Рудніцкая Г. Р.
  102. Ружэчка Юлія
  103. Русак Ганна / 1925, в. Клятная, Пінскі раён
  104. Русак Марыя / 1904, в. Клятная, Пінскі раён
  105. Русак Надзея / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  106. Русак Юзэф / в. Клятная, Пінскі раён
  107. Русаковіч Н. В.
  108. Русецкий А. В.
  109. Русецкі Сяргей
  110. Рыбак Ю.П.
  111. Рыбаков Б. А.
  112. Рыбакова С. Б.
  113. Рыбарев В.
  114. Рыжкова Л. М.
  115. Рымашэўская Ю.
  116. Рымко Алена / 1924, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  117. Рымко Лідзія / 1942, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  118. Рынкевіч Любоў Васільеўна / 1937, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  119. Рыўкін Міхаіл
  120. Рэзкіна Л.
  121. Рэмашэўскі Юрый
  122. Рябунець Василь
  123. Сiнякова Лiдзiя Пракопаўна / 1929, в. Паршына, Горацкі раён
  124. Сабалеўская Нона Анатольеўна / 1932, в. Волахі, Пастаўскі раён
  125. Сабалеўскі А. В.
  126. Сава Н.
  127. Савельева Н. М.
  128. Савіцкі У. М.
  129. Савіч П.
  130. Савіч Ян
  131. Савонава Кацярына Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  132. Сагановіч Г.
  133. Сагонава Інга Ўладзіміраўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  134. Сайдак Іван / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  135. Сайдак Мар'ян / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  136. Сайдак Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  137. Сайдак Ядвіга / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  138. Сайкоўская Аляксандра
  139. Сакалоўская Ганна Іванаўна / 1935, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  140. Сакалоўская Ірына
  141. Салавей Лія Мацвееўна
  142. Саламевіч І. У.
  143. Саланевіч Іван Адамавіч / в. Любонічы, Кіраўскі раён
  144. Саланевіч Марыя Іванаўна / в. Любонічы, Кіраўскі раён
  145. Салівон Інэса Іванаўна
  146. Самохін Рыгор
  147. Самсонаў Васіль
  148. Самуйлік Я.Р.
  149. Саннікаў Алег Канстанцінавіч
  150. Санько С. І.
  151. Сапоцька Любоў Міхайлаўна / 1931, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  152. Сасноўскі Зміцер
  153. Сасонка Людміла
  154. Саука Д.
  155. Саўчанка Аліна
  156. Сафонава Таццяна / 1906, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  157. Сафонова Н. С.
  158. Сафронава Марыя Кузьмінічна / 1919, в. Пагост, Гарадоцкі раён
  159. Сахараў Сяргей Пятровіч
  160. Сахаров И. П.
  161. Сахарчук Надзея / Sacharczuk Nadzieja / 1923, в. Маліннікі, Powiat bielski
  162. Сахута Я. М.
  163. Сачка Вольга Іосіфаўна / 1934, в. Вялікі Рожан, Салігорскі раён
  164. Свиридова Л. М.
  165. Свитова К.
  166. Свірын Ілля
  167. Свярдлоў Павал
  168. Седакова И. А.
  169. Седляревич Т. И.
  170. Седов В. В.
  171. Селівончык В. І.
  172. Семашкевіч Андрэй
  173. Семашкевіч Васіль / г. Любань, Любанскі раён
  174. Семёнов-Тян-Шанский В. П.
  175. Сементовскім А. М.
  176. Семенякоў В. С.
  177. Семчанка Вольга
  178. Семянович Наталля
  179. Семянчук Міхаіл / в. Гарадзец, Столінскі раён
  180. Сераброва Ніна Адамаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  181. Серадзюк Дзіяна
  182. Сербаў І. А.
  183. Сергачев С. А.
  184. Сергеева Ольга / 1922, рп Усвяты, Усвяцкі раён
  185. Сергеевіч Антаніна Фадзееўна / 1942, в. Стаўрова, Браслаўскі раён
  186. Сержпутоўскі А. К.
  187. Серошевский В. Л.
  188. Сесельските А.
  189. Симонова И.С.
  190. Сівец Юлія
  191. Сівіцкая Н. В.
  192. Сівохін (Вохін) Генадзь
  193. Сівохіна Алеся
  194. Сівурава Любоў Пятроўна
  195. Сідаровіч Валянціна Пятроўна / 1923, в. Лескава, Пастаўскі раён
  196. Сідарок Ірына
  197. Сідарук Антаніна / 1921, в. Парэчча, Пінскі раён
  198. Сідарук Іван
  199. Сідарэнка Таццяна Ігнатаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  200. Сідорчанка Мікалай
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 29.10.2018 11:01:32