Запісы 1201–1400 з 1864
  1. Ненадавец А. М.
  2. Ненартовіч Ксенія / 1926, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  3. Ненартовіч Лілія / 1947, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  4. Несцерава Ганна
  5. Несцяровіч В. А.
  6. Несцярэнка Дар'я
  7. Нехайба Ігар Паўлавіч / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  8. Никольский Н. М.
  9. Нікалаева Н.
  10. Нікалаеў Г.
  11. Нікіфароўскі М. Я.
  12. Нікіцін Аляксандр
  13. Нікольская Вера
  14. Нікольскі Н.М.
  15. Нісневіч С. Г.
  16. Новак В. С.
  17. Новак Т.
  18. Новиков Н. В.
  19. Новік Антаніна / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  20. Новік Ірына
  21. Новік Таісія / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  22. Новікава Анастасія
  23. Новікава Надзея Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  24. Нонг Кірыл
  25. Нядзвецкая В. В.
  26. Няелаў У. І.
  27. Някрасава Наста
  28. Няфёд Уладзімір Іванавіч
  29. Нячаева Г. Р.
  30. Нячаеў Дзмітрый
  31. Павел Марціновіч
  32. Павлова Г.
  33. Падаляк Варвара / в. Казулічы, Кіраўскі раён
  34. Падбярэзскі Дзмітрый
  35. Пазняк Вера / 1933, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  36. Паисий Святогорец
  37. Палаўчэня Андрусь
  38. Палханава Ж. І.
  39. Палынскі Ігар
  40. Паляніна Васіліса
  41. Панізнік С.
  42. Панкевіч Юрась
  43. Панкратава Настасся
  44. Панусевіч В.
  45. Панцей Алесь
  46. Панчэня Кацярына Аляксееўна / 1941, в. Пагост, Жыткавіцкі раён
  47. Панышына І. М.
  48. Паньшына І. Н
  49. Папова І.С.
  50. Парашчанка Святлана
  51. Партоліна Наталля
  52. Пархімчык Ева Іванаўна / в. Кавалевічы, Пухавіцкі раён
  53. Паслаўскене Д.
  54. Пастушэнка П.
  55. Паус І. І.
  56. Паўлава К. І.
  57. Паўлаў Піт
  58. Паўловіч Ірына
  59. Паўлоўская А.
  60. Паўлоўскі Юрый
  61. Пацекіна Варвара
  62. Пацюпа Юрась
  63. Пашкоў Г. П.
  64. Передріенко В. А.
  65. Песнякевіч Таццяна
  66. Петакоў Віктар / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  67. Петрачэнка Г.
  68. Петрашкевіч Арцём
  69. Петрова Л. И.
  70. Петрушкевіч Ала Мікалаеўна
  71. Петрыканіна Марыя Міронаўна / 1932, в. Закальное, Любанскі раён
  72. Петрышэнка Ганна Іванаўна / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  73. Петрышэнка Ганна Фёдараўна / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  74. Пецюкевіч, Марыян
  75. Піліпенка Міхаіл Фёдаравіч
  76. Піліпцоў В.
  77. Пілюзіна Ніна
  78. Пінчук Дзіяна
  79. Пісарчык Зінаіда Мікалаеўна / 1929, в. Вобчын, Любанскі раён
  80. Пісарэнка В.
  81. Піскун Аляксей
  82. Піцуха Іван / 1905, в. Сіманавічы, Драгічынскі раён
  83. Пладунова Т. А.
  84. Платошына Марыя Андрэеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  85. Плашчук Г. І.
  86. Плюшчаў Юрый
  87. Поклонская О.
  88. Полякова А. В.
  89. Попова И. С.
  90. Попова Т. В.
  91. Послед Мікалай Арсеньевіч / 1936, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  92. Потапенко О. І.
  93. Починова Н. В.
  94. Пракапцова В. П.
  95. Пракоф’ева Юлія
  96. Пранкевіч Валянціна
  97. Пранскутэ Э.
  98. Пранько У.
  99. Пратасевіч Вячаслаў Сцяпанавіч
  100. Пропп В. Я.
  101. Прохар Зінаіда Цімафееўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  102. Прохарава А. Г.
  103. Пруденс Джонс
  104. Прушак Марыя Яўхімаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  105. Прыбалавец Галіна Трафімаўна / 1934, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  106. Прыбылова В. М.
  107. Прыбышчук Віктар Калістратавіч / 1902, в. Гаравата, Іванаўскі раён
  108. Прыемка В. В.
  109. Прымака Васіль
  110. Прытулік Вера / 1947, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  111. Прыходзька Аляксандра Фёдараўна / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  112. Прыходзька Вера Васільеўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  113. Прыходзька Ева Паўлаўна / 1932, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  114. Прыходзька Ульяна Аляксееўна / 1925, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  115. Прышчэпчык Алег
  116. Прышывалка А.
  117. Пугачэўская Надзея Мікалаеўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  118. Пузыня Уладзімір Якаўлевіч
  119. Пупко Апалінарый
  120. Путилов Б. Н.
  121. Путронак Канстанцін
  122. Пучынскі Уладзімір
  123. Пушчанскі Алесь
  124. Пыпін А. Н.
  125. Пьянкова С.
  126. Пянькоўская Ганна Мікалаеўна / 1929, в. Закальное, Любанскі раён
  127. Пярмінава В. У.
  128. Пяткевіч Ч.
  129. Пятрова Серафіма / 1926, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  130. Пятроўская Г. А.
  131. Пяхцераў І. Я.
  132. Пяцюкевіч, Ганна / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  133. Пяцюкевіч, Юлія / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  134. Рабцэвіч В. І.
  135. Равенскі М.
  136. Рагатка Вікторыя
  137. Рагачоў Зміцер
  138. Рагін Я. М.
  139. Раговіч У. І.
  140. Рагуля А.
  141. Радзівіл Валянціна Аляксандраўна / 1937, в. Дайнава Вялікая, Валожынскі раён
  142. Радзівілава К.
  143. Радзівілка Т. С.
  144. Радченко З.
  145. Радыёнаў Вячаслаў
  146. Ражкова Алена
  147. Разумовская Е. Н.
  148. Райчонак А.
  149. Райчонак М.
  150. Ракава Л. В.
  151. Ракіцкі В. А.
  152. Раманаў Е. Р.
  153. Раманец Лідзія Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  154. Рамановіч Я. М.
  155. Раманоўскі М.
  156. Раманчук Зінаіда Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  157. Раманюк Дз. М.
  158. Раманюк М. Ф.
  159. Рамашкенэ Ю.
  160. Рапановіч Я. Н.
  161. Расінскі Андрэй
  162. Рассыльная В. Ю.
  163. Раўкоўская Анісія Антонаўна / 1927, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  164. Раўкоўская Варвара / 1904, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  165. Рацен Е. Б.
  166. Рацык Ганна / 1934, аг. Моталь, Іванаўскі раён
  167. Рдзецкая Анастасія Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  168. Рдзецкая Ніна Аляксееўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  169. Ремишевский Константин Игоревич
  170. Ржавуцкі М.
  171. Рольскітэ М.
  172. Ромодин А. В.
  173. Ромодина И.
  174. Рубацкая Ганна Міхайлаўна / в. Жураўцы, Валожынскі раён
  175. Рубец А.І.
  176. Рублеўскі С.
  177. Рубцов Ф.А.
  178. Рубчэня Ганна
  179. Рудаков О. В.
  180. Рудая А. У.
  181. Рудзіцкая Юлія
  182. Рудзька Зоня (в. Рачэнь Любанскі р-н) / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  183. Рудзьман Лідзія Іванаўна
  184. Рудковский Б. Ф.
  185. Рудкоўская Феня Лявонаўна / 1905, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  186. Руднева А. В.
  187. Рудніцкая Г. Р.
  188. Ружэчка Юлія
  189. Русак Ганна / 1925, в. Клятная, Пінскі раён
  190. Русак Марыя / 1904, в. Клятная, Пінскі раён
  191. Русак Надзея / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  192. Русак Юзэф / в. Клятная, Пінскі раён
  193. Русаковіч Н. В.
  194. Русецкий А. В.
  195. Русецкі Сяргей
  196. Рыбак Ю.П.
  197. Рыбаков Б. А.
  198. Рыбакова С. Б.
  199. Рыбарев В.
  200. Рыжкова Л. М.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 22.02.2019 16:47:45