Запісы 1601–1800 з 1902
  1. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  2. Сухі Дз.
  3. Сушко Марыя Васільеўна / 1913, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  4. Сушко Святлана
  5. Сушчык Галіна Пятроўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  6. Сцепанюк Сцепаніда Аляксееўна / в. Дарапеевічы, Маларыцкі раён
  7. Сцяпанаў А.
  8. Сымплікевіч Наталля
  9. Сынкоў Кірыл
  10. Сыракомля У.
  11. Сысой Кацярына / в. Старое Сяло, Глускі раён
  12. Сысоў У. М.
  13. Сядова Ірына
  14. Сялюн Вера Іванаўна / 1919, в. Талуць, Вілейскі раён
  15. Сялюн Міхаіл Іванавіч / 1931, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  16. Сямашка Віктар
  17. Сянкевіч С. М.
  18. Сяргейчык Марыя Мікалаеўна / 1936, в. Глуховичи, Брагінскі раён
  19. Сяржавіна Г.
  20. Сярко Іосіф / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  21. Сярко Марыя / 1934, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  22. Сярко Феліцыя / 1927, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  23. Сярчэня Яўгенія Антонаўна / 1931, в. Закальное, Любанскі раён
  24. Сяховіч Вадзім
  25. Таболіч Алесь
  26. Таланаў У.
  27. Талкачоў Яўген
  28. Талстой Н. І.
  29. Тапаркоў Андрэй
  30. Таранава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  31. Таранда Мікола
  32. Таранда Пётр
  33. Тарасаў Дзмітрый
  34. Тарасаў Сяргей Васільевіч
  35. Тарасенка Т.
  36. Тарасюк Мікалай Васілевіч / 1932, в. Стойлы, Пружанскі раён
  37. Таргоня Аксіння / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  38. Тарнаўскайтэ В.
  39. Таўлай Г. В.
  40. Тачылкіна Марыя Аляксееўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  41. Теплова И. Б.
  42. Тетюцкая Л. В.
  43. Титовец А. В.
  44. Ткачова Праскоўя Васільеўна / 1927, в. Кіцін, Жлобінскі раён
  45. Ткачоў М. А.
  46. Ткачук Марыя Мікалаеўна / 1936, в. Закальное, Любанскі раён
  47. Токарев С. А.
  48. Токць С.
  49. Толстая С. М.
  50. Толстой Н. И.
  51. Торунин А. В.
  52. Торчык Ірына Ціханаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  53. Торчык Тамара Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  54. Трапянок Уладзімір
  55. Трафілаў С. С.
  56. Трафімовіч Антон
  57. Трацяк І. І.
  58. Тригубович В. А.
  59. Трубач Вольга
  60. Трубникова Н. И.
  61. Трубчык В. В.
  62. Трус М.
  63. Трусаў А. А.
  64. Трухан Т. М.
  65. Трушина Ольга / в. Нетризово, Кардымовский район
  66. Тур Наталля
  67. Тухта В. У.
  68. Тушынскі Дзяніс
  69. Тышкевіч К.
  70. Тышкевіч Я.
  71. Тэраўскі Уладзімір
  72. Узгорка Іван / Вілейскі раён
  73. Узлов И.
  74. Уласава Марына Нікіцічна
  75. Улашчык Мікалай
  76. Умпіровіч Зміцер
  77. Унуковіч (Внуковіч) Юрась
  78. Ускова Т. А.
  79. Усцінаў Міхаіл Фёдаравіч / 1871, в. Бараўцы, Полацкі раён
  80. Уткин Антон Александрович
  81. Ушкевіч Маргарыта
  82. Фадзеева В.
  83. Фаміна Вераніка
  84. Фёдарава Вольга
  85. Фёдарава Зоя
  86. Фёдарава Л. М. / undefined
  87. Фёдарава Таццяна / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  88. Федароўскі М.
  89. Феликсас Марцинкас
  90. Фіёнік Д.
  91. Філіпенка А. У.
  92. Філіпенка Уладзімір
  93. Філіпчык Д.
  94. Франкоўскі, Эўгеніюш
  95. Франс А.
  96. Фролов С. В.
  97. Фроман М. А.
  98. Фрыдлянд С.
  99. Фурман І. П.
  100. Фядосік А. С.
  101. Фяськова А. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  102. Фяськова Вольга / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  103. Хаздан Я.У.
  104. Хайноўская А.
  105. Хайцін В.
  106. Хайцін Даніла
  107. Халюкова Ф. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  108. Хаменка Алег
  109. Хамянтоўская Зоф'я / Zofia Chomętowska
  110. Ханеўская Марыя Афанасаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  111. Харашкевіч, Раман
  112. Харкевіч Аляксандр
  113. Харчанка Ганна
  114. Харэўскі С.
  115. Хатэнка Антаніна
  116. Хаўрук Настасся
  117. Хвораст Захвея Васільеўна / в. Кацёлкі, Пружанскі раён
  118. Хмара С.
  119. Хмель Анастасія
  120. Хоміч Іна
  121. Храмцова Яна
  122. Храмянкова Наталля
  123. Хрушчова А. М.
  124. Хурсан Канстанцін
  125. Цалка Пятро
  126. Царык Ганна Ціханаўна / 1945, в. Закальное, Любанскі раён
  127. Цветков Юрий
  128. Цвірка Канстанцін Аляксеевіч
  129. Цвяткова Н. М.
  130. Целяшук Вікторыя
  131. Церашковіч Т. А.
  132. Цитович Г. И.
  133. Цімафееў Ю.
  134. Цітавец А. В.
  135. Цітовіч Г. І.
  136. Цітовіч Святлана Генадзеўна
  137. Цітоў А.
  138. Цітоў В. С.
  139. Ціханоўскі У. А. / в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён
  140. Цішчанка І. К.
  141. Цыбульская Л. М.
  142. Цыхун А.
  143. Цыхун Г.
  144. Цюндзявіцкая Ганна
  145. Цюхлава Кацярына Васільеўна / 1928, в. Лашанцы, Крупскі раён
  146. Цягака Лідзія Іванаўна
  147. Цяпкова Таццяна
  148. Цярэхін С. Ф.
  149. Цяцерыч Вулляна / 1931, в. Дзяржынск, Лельчыцкі раён
  150. Чабярук Алёна Іванаўна
  151. Чавус Станіслаў
  152. Чайкоўская Марыя / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  153. Чайчыц Іван
  154. Чаквин И. В.
  155. Чаплінскі Віктар / 1950, в. Граўжышкі, Ашмянскі раён
  156. Чарапан Надзея
  157. Чарнова К.А.
  158. Чарноўская Марыя
  159. Чарнышэвіч Фларыян
  160. Чарнякевіч Юрась
  161. Чарота І. А.
  162. Чаткова Наталья
  163. Чатовіч Л.
  164. Чубат Аляксей
  165. Чубат Валерыя
  166. Чубрык Сяргей
  167. Чугунова Н.
  168. Чуйко В. А.
  169. Чумакоў Алесь
  170. Чупрынскі Андрэй
  171. Чуркін М. М.
  172. Чурко Ю. М.
  173. Чуяшова Ганна / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  174. Чыгрын Сяргей
  175. Шабанов Е.
  176. Шаблоўская Ю.
  177. Шавялёва А. Т. / 1912, в. Барталамееўка, Веткаўскі раён
  178. Шавялёва Настасся Фёдараўна / 1937, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  179. Шадыра В. І.
  180. Шалкевіч Віктар
  181. Шамак А. А.
  182. Шамак Р. П. (цымбаліст, в. Астроўкі, Асіповіцкі р-н) / в. Астроўкі, Асіповіцкі раён
  183. Шамякін І. П.
  184. Шантыка Алена
  185. Шантырь О. В.
  186. Шарах Кацярына
  187. Шарая В. М.
  188. Шаркайтэ-Вілюмс Л.
  189. Шаруха І. М.
  190. Шаршнёва Алеся
  191. Шары Генадзь
  192. Шаура Р.
  193. Шахавец Тацяна
  194. Швайбовіч Іван Мартынавіч / 1923, в. Барань, Барысаўскі раён
  195. Швед Васіль (дудка, бубен) / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  196. Швед І.А.
  197. Швед Надзежда Адамаўна / 1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён
  198. Швец Леанід
  199. Шейн П. В.
  200. Шендрик Д. З.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 30.07.2019 20:00:04