Запісы 1–200 з 1673
  1. Adamski Antoni / 1936, в. Kruszyn, Powiat moniecki
  2. Aina Ausupe
  3. Aivars Berkis
  4. Aleksander Sünter
  5. Aleksandra Sanmark
  6. Anders Holmertz
  7. Anete Karlsone
  8. Anette Tamm
  9. Anita Andersson
  10. Ann-Kristin Hallgren
  11. Ann-Mari Nilsson
  12. Anna-Maja Nylén
  13. Anneli Kont-Rahtola
  14. Annika Nordin
  15. Arnis Radiņš
  16. Artur Gaweł
  17. Baines Anthony
  18. Banasińska Renata
  19. Bent Vanberg
  20. Bielińska Małgorzata
  21. Bieńkowski A.
  22. Błachno Ania
  23. Borowski Piotr
  24. Candace Crockett
  25. Cätlin Jaago
  26. Černy Adolf
  27. Charlotte Buch
  28. Charytoniuk Julita
  29. Cheape Hugh
  30. Christina Sjöberg
  31. Cowell Henry
  32. Dagmāra Prīberga
  33. Daniélou Alain
  34. Daumants Kalniņš
  35. Dennis Rosenfeldt
  36. Dmochowski Władysław
  37. Eggimann-Jonsson Ingrid
  38. Elisabeth H. Klingmark
  39. Elo Kalda
  40. Elżbieta Piskorz-Branekova
  41. Engelking Anna
  42. Eriksson Mariana
  43. Eva Anderson
  44. Eva Nilsson
  45. Eva Nordlinder
  46. Fredrik Sundman
  47. Freudenreich Jan Ksawery
  48. Gawrońska Bronisława
  49. Gimbutas Jurgis
  50. Granström K. E.
  51. Gunilla Paetau Sjöberg
  52. Gunnel Ginsburg
  53. Gunnel Hazelius-Berg
  54. Gustavsson Gunnel
  55. Håkan Liby
  56. Halicki Karol
  57. Hans Martensson
  58. Hans Näslund
  59. Hławiczka Karol
  60. Hurynowicz Adam
  61. Igor Tõnurist
  62. Ilona Karpiuk
  63. Inga Arnö
  64. Inger Bonge-Bergengren
  65. Ingrid Bergman
  66. Irena Matus
  67. Irene From Petersen
  68. Ivar Björkman
  69. Jack Hill
  70. Jàkup Heinesen
  71. Janīnas Kursītes
  72. Jeleńska Emma
  73. Jerzy Cetera
  74. Jerzy Gąssowski
  75. Jögge Sundqvist
  76. Josef Obrebski
  77. Jostein Skeidsvoll
  78. JÓZEF JODKOWSKI
  79. Juciene Matilda Terese
  80. Juris Urtans
  81. Juškienė, Irena Felomena
  82. K. Born.
  83. Kalnius Petras
  84. Karin Hybbestad Schwantes
  85. Karin Lundholm
  86. Karin Neuschütz
  87. Karl-Gunnar Norén
  88. Karpiński J. J.
  89. Katarina Ǻgren
  90. Katarina Brieditis
  91. Kathy Alert
  92. Katkuviene Danute
  93. Kirsten Romcke
  94. Kjersti Skavhaug
  95. Klimaszewska Jadwiga
  96. Knittel Jagna
  97. Kolberg Oskar
  98. Kopa Stefan
  99. Kovera Gvidas
  100. Kristin Boström
  101. Kuczyńska Zofia / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  102. Kutysz Helena / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  103. Lars Enander
  104. Lars Kock Jalvemyr
  105. Lena Nessle
  106. Lewicki Jan Nepomucen
  107. Linnéa Rothguist Ericsson
  108. Lovallius Kerstin
  109. Luto Pawel
  110. Lyn Siler
  111. M. Born
  112. Maarja Nuut
  113. Mall Ney
  114. Manfred Stingel
  115. Maria Gullber
  116. Maria Gullberg
  117. Maria Leimar
  118. Marit Ǻhlén
  119. Martinaitienė, G. M.
  120. Mary B. Kelly
  121. Mattias Isaksson
  122. Maximilian Stejskal
  123. Meelika Hainsoo
  124. Michalczuk Gregorz
  125. Mikėnaitė Akvilė
  126. Minta Michał
  127. Nina Granlund Soether
  128. Nitsch Kazimierz
  129. Nowikiewicz Irena / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  130. Nusse Mellgren
  131. Olavi Korre
  132. Oleksiy Nahornyuk
  133. Olle Norling
  134. Patmalniks J.
  135. Paukštytė Rasa
  136. Pietrzak Kuba
  137. Piotr Dahlig
  138. Przerembski, Zbigniew Jerzy
  139. Raman Jaraš
  140. Reet Piiri
  141. Robert Taylor
  142. Rubin Ruth
  143. Rusinek Michał
  144. Rypiński Alexander
  145. Samuel Karlsson
  146. Selvik Ejnar
  147. Sheila McGregor
  148. Signhild Olsson
  149. Solveig Hisdal
  150. Sołoniewicz Tamara
  151. Stankiewicz Bolesław / 1928, в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  152. Stefan Kopa
  153. Stefanov Kiril
  154. Szulc Bogusław
  155. Tarmo Kivisill
  156. Tarmo Noormaa
  157. Tiina Jürgeni
  158. Tina Ignell
  159. Tine Abrahamsson
  160. Tomas Fahlander
  161. Tomas Valk
  162. Ulla Sundström
  163. Uuve Snidare
  164. Vandyte Asta
  165. Vykintas Vaitkevichus
  166. W. Kowalczuk
  167. Walentyna Szewczyk
  168. Walukiewicz Genefa / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  169. Wasilkowski Przemysław
  170. Weczorek Tomasz
  171. Wieremiejuk Magda
  172. Wojciech Kowalczuk
  173. Wolter E.
  174. Žarskienė Rūta
  175. Zbigniew Adam Skuza
  176. Ziemowit Fedecki
  177. Zienkiewicz R.
  178. Zienkowicz Leon Józef
  179. Абабурка М. В.
  180. Абламейка Сяргей
  181. Абламовіч Д
  182. Абрамовіч А. А.
  183. Абрамчук Р.
  184. Абрамчык Ф. К.
  185. Абрэмбскі Юзаф
  186. Аваднёва Наталля Фадзееўна / 1930, в. Акуліна (пераіменаваны), Ушацкі раён
  187. Авдеев В. Б.
  188. Авдеева И. Б.
  189. Авілін Ц.
  190. Агапкина Т. А.
  191. Агель Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  192. Агрэніч Вольга Якаўлеўна / 1928, аг. Амяльная, Івацэвіцкі раён
  193. Адамковіч А.
  194. Адамовіч Галіна
  195. Адамовіч І. М.
  196. Аднадворцава Марыя
  197. Адоньева С.
  198. Адрианова-Перетц В. П.
  199. Азалян М. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  200. Азараў У.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 30.06.2018 14:37:47