Запісы 1801–2000 з 2107
  1. Таранда Пётр
  2. Тарасаў Дзмітрый
  3. Тарасаў Сяргей Васільевіч
  4. Тарасенка Т.
  5. Тарасюк Мікалай Васілевіч / 1932, в. Стойлы, Пружанскі раён
  6. Таргоня Аксіння / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  7. Тарнаўскайтэ В.
  8. Таўлай Г. В.
  9. Тачылкіна Марыя Аляксееўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  10. Теплова И. Б.
  11. Тетюцкая Л. В.
  12. Титовец А. В.
  13. Ткачова Праскоўя Васільеўна / 1927, в. Кіцін, Жлобінскі раён
  14. Ткачоў М. А.
  15. Ткачук Марыя Мікалаеўна / 1936, в. Закальное, Любанскі раён
  16. Токарев С. А.
  17. Токць С.
  18. Толстая С. М.
  19. Толстой Н. И.
  20. Топорков А.Л.
  21. Торунин А. В.
  22. Торчык Ірына Ціханаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  23. Торчык Тамара Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  24. Трапянок Уладзімір
  25. Трафілаў С. С.
  26. Трафімовіч Антон
  27. Трацяк І. І.
  28. Тригубович В. А.
  29. Трубач Вольга
  30. Трубникова Н. И.
  31. Трубчык В. В.
  32. Трус М.
  33. Трусаў А. А.
  34. Трухан Т. М.
  35. Трушина Ольга / в. Нетризово, Кардымовский район
  36. Тур Наталля
  37. Тухта В. У.
  38. Тушынскі Дзяніс
  39. Тычына С.М.
  40. Тышкевіч К.
  41. Тышкевіч Я.
  42. Тэраўскі Уладзімір
  43. Узгорка Іван / Вілейскі раён
  44. Узлов И.
  45. Уласава Марына Нікіцічна
  46. Уласевіч Таццяна
  47. Улашчык Мікалай
  48. Уліновіч Надзея
  49. Умпіровіч Зміцер
  50. Унуковіч (Внуковіч) Юрась
  51. Ускова Т. А.
  52. Усцінаў Міхаіл Фёдаравіч / 1871, в. Бараўцы, Полацкі раён
  53. Уткин Антон Александрович
  54. Ушкевіч Маргарыта
  55. Фадзеева В.
  56. Фальковіч К. О.
  57. Фаміна Вераніка
  58. Фёдарава Вольга
  59. Фёдарава Зоя
  60. Фёдарава Л. М.
  61. Фёдарава Таццяна / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  62. Федароўскі М.
  63. Феликсас Марцинкас
  64. Финдейзен Николай Федорович
  65. Фіёнік Д.
  66. Філіпенка А. У.
  67. Філіпенка Уладзімір
  68. Філіпчык Д.
  69. Філістовіч Міхаіл
  70. Флёрка Міхаіл / 1967, в. Сіманіцкі Млынок, Лельчыцкі раён
  71. Франкоўскі, Эўгеніюш
  72. Франс А.
  73. Фролов С. В.
  74. Фроман М. А.
  75. Фрыдлянд С.
  76. Фурман І. П.
  77. Фядосік А. С.
  78. Фяськова А. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  79. Фяськова Вольга / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  80. Хадалёнак Ядвіга / 1943, в. Волькаўшчына, Смаргонскі раён
  81. Хазанава К. Л.
  82. Хаздан Я.У.
  83. Хайноўская А.
  84. Хайцін В.
  85. Хайцін Даніла
  86. Халадзілін Сяргей
  87. Халюкова Ф. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  88. Хаменка Алег
  89. Хамянтоўская Зоф'я / Zofia Chomętowska
  90. Ханеўская Марыя Афанасаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  91. Харашкевіч, Раман
  92. Харкевіч Аляксандр / в. Ваўканосава, Круглянскі раён
  93. Харчанка Ганна
  94. Харытанюк-Міхей Гражына
  95. Харэўскі С.
  96. Хатэнка Антаніна
  97. Хаўрук Настасся
  98. Хвір Наталля
  99. Хвораст Захвея Васільеўна / в. Кацёлкі, Пружанскі раён
  100. Хмара С.
  101. Хмель Анастасія
  102. Хмельнік Т. Ю.
  103. Хоміч Іна
  104. Храмцова Яна
  105. Храмянкова Наталля
  106. Хрушчова А. М.
  107. Хрушчова Тамара Мікалаеўна / 1949, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  108. Хурсан Канстанцін
  109. Цалка Пятро
  110. Царык Ганна Ціханаўна / 1945, в. Закальное, Любанскі раён
  111. Цветков Юрий
  112. Цвірка Канстанцін Аляксеевіч
  113. Цвяткова Н. М.
  114. Целяшук Вікторыя
  115. Церашковіч Т. А.
  116. Цитович Г. И.
  117. Цімафееў Юрый
  118. Цітавец А. В.
  119. Цітовіч Генадзь Іванавіч
  120. Цітовіч Святлана Генадзеўна
  121. Цітоў А.
  122. Цітоў В. С.
  123. Ціхановіч Хвёдар / в. Домжарыцы, Лепельскі раён
  124. Ціханоўскі У. А. / в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён
  125. Цішчанка І. К.
  126. Цумарава Зінаіда Тарасаўна / 1939, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  127. Цыбульская Л. М.
  128. Цыхун А.
  129. Цыхун Г.
  130. Цюндзявіцкая Ганна
  131. Цюхлава Кацярына Васільеўна / 1928, в. Лашанцы, Крупскі раён
  132. Цягака Лідзія Іванаўна
  133. Цяпкова Таццяна
  134. Цярэхін С. Ф.
  135. Цяцерыч Вулляна / 1931, в. Дзяржынск, Лельчыцкі раён
  136. Чабярук Алёна Іванаўна
  137. Чавус Станіслаў
  138. Чайкоўская Марыя / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  139. Чайчыц Іван
  140. Чаквин И. В.
  141. Чамкоўскі Віктар
  142. Чаплінскі Віктар / 1950, в. Граўжышкі, Ашмянскі раён
  143. Чарапан Надзея
  144. Чарнова К.А.
  145. Чарноўская Марыя
  146. Чарнышэвіч Фларыян
  147. Чарняева Зінаіда Міхайлаўна / 1933, в. Шапялевічы, Круглянскі раён
  148. Чарнякевіч Юрась
  149. Чарота І. А.
  150. Чаткова Наталья
  151. Чатовіч Л.
  152. Чубат Аляксей
  153. Чубат Валерыя
  154. Чубрык Сяргей
  155. Чугунова Надзея
  156. Чуйко В. А.
  157. Чумакоў Алесь
  158. Чупрынскі Андрэй
  159. Чуркін М. М.
  160. Чурко Ю. М.
  161. Чуяшова Ганна / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  162. Чыгрын Сяргей
  163. Чымбур Віталь
  164. Шабанов Е.
  165. Шаблоўская Ю.
  166. Шавялёва А. Т. / 1912, в. Барталамееўка, Веткаўскі раён
  167. Шавялёва Настасся Фёдараўна / 1937, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  168. Шадыра В. І.
  169. Шалкевіч Віктар
  170. Шамак А. А.
  171. Шамак Р. П. (цымбаліст, в. Астроўкі, Асіповіцкі р-н) / в. Астроўкі, Асіповіцкі раён
  172. Шамякін І. П.
  173. Шантыка Алена
  174. Шантырь О. В.
  175. Шарах Кацярына
  176. Шарая В. М.
  177. Шаркайтэ-Вілюмс Л.
  178. Шаруха І. М.
  179. Шаршнёва Алеся
  180. Шары Генадзь
  181. Шаура Р.
  182. Шахавец Тацяна
  183. Швайбовіч Іван Мартынавіч / 1923, в. Барань, Барысаўскі раён
  184. Швед Васіль (дудка, бубен) / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  185. Швед І.А.
  186. Швед Надзежда Адамаўна / 1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён
  187. Швец Леанід
  188. Шейн П. В.
  189. Шендрик Д. З.
  190. Шкадун Міхаіл, скрыпак / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  191. Шкіндзер Васіль
  192. Шклёда Андрэй
  193. Шклярык Вадзім
  194. Шклярэўскі А. І.
  195. Шкрабава Ніна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  196. Шкудун Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  197. Шкудун Галіна Дзянісаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  198. Шкут М. М.
  199. Шлома Любоў Нікандраўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  200. Шлюбскі А. Л.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 11.07.2020 10:00:46