Запісы 1801–2000 з 2007
  1. Хаменка Алег
  2. Хамянтоўская Зоф'я / Zofia Chomętowska
  3. Ханеўская Марыя Афанасаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  4. Харашкевіч, Раман
  5. Харкевіч Аляксандр / в. Ваўканосава, Круглянскі раён
  6. Харчанка Ганна
  7. Харэўскі С.
  8. Хатэнка Антаніна
  9. Хаўрук Настасся
  10. Хвір Наталля
  11. Хвораст Захвея Васільеўна / в. Кацёлкі, Пружанскі раён
  12. Хмара С.
  13. Хмель Анастасія
  14. Хоміч Іна
  15. Храмцова Яна
  16. Храмянкова Наталля
  17. Хрушчова А. М.
  18. Хрушчова Тамара Мікалаеўна / 1949, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  19. Хурсан Канстанцін
  20. Цалка Пятро
  21. Царык Ганна Ціханаўна / 1945, в. Закальное, Любанскі раён
  22. Цветков Юрий
  23. Цвірка Канстанцін Аляксеевіч
  24. Цвяткова Н. М.
  25. Целяшук Вікторыя
  26. Церашковіч Т. А.
  27. Цитович Г. И.
  28. Цімафееў Юрый
  29. Цітавец А. В.
  30. Цітовіч Генадзь Іванавіч
  31. Цітовіч Святлана Генадзеўна
  32. Цітоў А.
  33. Цітоў В. С.
  34. Ціхановіч Хвёдар / в. Домжарыцы, Лепельскі раён
  35. Ціханоўскі У. А. / в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён
  36. Цішчанка І. К.
  37. Цумарава Зінаіда Тарасаўна / 1939, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  38. Цыбульская Л. М.
  39. Цыхун А.
  40. Цыхун Г.
  41. Цюндзявіцкая Ганна
  42. Цюхлава Кацярына Васільеўна / 1928, в. Лашанцы, Крупскі раён
  43. Цягака Лідзія Іванаўна
  44. Цяпкова Таццяна
  45. Цярэхін С. Ф.
  46. Цяцерыч Вулляна / 1931, в. Дзяржынск, Лельчыцкі раён
  47. Чабярук Алёна Іванаўна
  48. Чавус Станіслаў
  49. Чайкоўская Марыя / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  50. Чайчыц Іван
  51. Чаквин И. В.
  52. Чамкоўскі Віктар
  53. Чаплінскі Віктар / 1950, в. Граўжышкі, Ашмянскі раён
  54. Чарапан Надзея
  55. Чарнова К.А.
  56. Чарноўская Марыя
  57. Чарнышэвіч Фларыян
  58. Чарняева Зінаіда Міхайлаўна / 1933, в. Шапялевічы, Круглянскі раён
  59. Чарнякевіч Юрась
  60. Чарота І. А.
  61. Чаткова Наталья
  62. Чатовіч Л.
  63. Чубат Аляксей
  64. Чубат Валерыя
  65. Чубрык Сяргей
  66. Чугунова Надзея
  67. Чуйко В. А.
  68. Чумакоў Алесь
  69. Чупрынскі Андрэй
  70. Чуркін М. М.
  71. Чурко Ю. М.
  72. Чуяшова Ганна / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  73. Чыгрын Сяргей
  74. Чымбур Віталь
  75. Шабанов Е.
  76. Шаблоўская Ю.
  77. Шавялёва А. Т. / 1912, в. Барталамееўка, Веткаўскі раён
  78. Шавялёва Настасся Фёдараўна / 1937, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  79. Шадыра В. І.
  80. Шалкевіч Віктар
  81. Шамак А. А.
  82. Шамак Р. П. (цымбаліст, в. Астроўкі, Асіповіцкі р-н) / в. Астроўкі, Асіповіцкі раён
  83. Шамякін І. П.
  84. Шантыка Алена
  85. Шантырь О. В.
  86. Шарах Кацярына
  87. Шарая В. М.
  88. Шаркайтэ-Вілюмс Л.
  89. Шаруха І. М.
  90. Шаршнёва Алеся
  91. Шары Генадзь
  92. Шаура Р.
  93. Шахавец Тацяна
  94. Швайбовіч Іван Мартынавіч / 1923, в. Барань, Барысаўскі раён
  95. Швед Васіль (дудка, бубен) / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  96. Швед І.А.
  97. Швед Надзежда Адамаўна / 1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён
  98. Швец Леанід
  99. Шейн П. В.
  100. Шендрик Д. З.
  101. Шкадун Міхаіл, скрыпак / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  102. Шкіндзер Васіль
  103. Шклёда Андрэй
  104. Шклярык Вадзім
  105. Шклярэўскі А. І.
  106. Шкрабава Ніна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  107. Шкудун Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  108. Шкудун Галіна Дзянісаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  109. Шкут М. М.
  110. Шлома Любоў Нікандраўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  111. Шлюбскі А. Л.
  112. Шмярко Яўген
  113. Шогал(?) Надзея / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  114. Шорац Ларыса Арсеньеўна / 1931, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  115. Шпакоўская (Шапко) Любоў
  116. Шпакоўская Ірына / 1925, в. Парэчча, Пінскі раён
  117. Шпілеўская Наста
  118. Шпорка Мар'ян / 1944, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  119. Шпорка Марыя / 1948, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  120. Шруб Марыя Пятроўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  121. Шруб Надзея Ануфрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  122. Шрубок Аляксандра
  123. Шуба П. П.
  124. Шукалаў Ігнат / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  125. Шукалаў Павал, цымбаліст / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  126. Шукаловіч Кацярына Дзмітрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  127. Шукан Міхаіл Міхайлавіч / 1936, в. Старая Машчаніца, Бярэзінскі раён
  128. Шукеловіч Віктар
  129. Шукюрава Марына (Руся)
  130. Шулаеў А.
  131. Шулейка Соф'я / 1937, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  132. Шульга Ульяна Сцяпанаўна / 1927, аг. Пескі, Бярозаўскі раён
  133. Шульман Аркадзь
  134. Шульц Міра
  135. Шулякова Ніна
  136. Шуман Наталля
  137. Шуміліна Ірына
  138. Шур В.В.
  139. Шчавінская Л. Л.
  140. Шчакаціхін М.
  141. Шчарбак В. П.
  142. Шчарбакова Алімпіяда Міхайлаўна / в. Шастова, Полацкі раён
  143. Шчарбачэвіч Ніна
  144. Шчыракова Л.
  145. Шыкоўскі Сцяпан / Беларусь
  146. Шыманчык Юзаф
  147. Шыпкоў В.
  148. Шырма Рыгор Раманавіч
  149. Шыхавец Нічыпар / в. Хаўхоліца, Барысаўскі раён
  150. Шыхавец Сымон / в. Хаўхоліца, Барысаўскі раён
  151. Шышкін Мікалай Мікалаевіч
  152. Шэйка Кацярына
  153. Шэйн П. В.
  154. Шэкун Кацярына Васільеўна / 1918, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  155. Шэлег Вольга Міхайлаўна
  156. Шэршань Надзея Якімаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  157. Щеглов Семен
  158. Щербакова Т.
  159. Щуров Вячеслав Михайлович
  160. Эвальд Зінаіда Віктараўна
  161. Эверс Дар'я
  162. Эйсмант Зінаіда Ўладзіміраўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  163. Эрдман Э. О.
  164. Юдзіна Ірына Аляксандраўна
  165. Юніцкі Мікалай / г. Любань, Любанскі раён
  166. Юргель Рагнеда
  167. Юрэвіч Лявон
  168. Юўчанка Надзея Аляксандраўна
  169. Юхнін Самір
  170. Юшкова-Борисова Юлия
  171. Я. Г.
  172. Язовицкая Эльза Эдуардовна
  173. Якавенка Н. В.
  174. Яканюк Н. П.
  175. Якіменка Т. С.
  176. Якімовіч Ю. А.
  177. Якубоўская Алена Федараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  178. Якубоўская Л. К.
  179. Ялатаў В. І. (Елатов)
  180. Яленскі Мікола
  181. Ян Чачот
  182. Ян-Эйвинд Сван
  183. Янкевіч Кацярына
  184. Янкоўская Настасся
  185. Янкоўскі Антось
  186. Янкоўскі Фёдар Міхайлавіч
  187. Яноўскi С.
  188. Янушкевіч Вольга
  189. Янушкевіч Таццяна
  190. Яраш (Ліхашапка) Раман
  191. Ярашэвіч А. А.
  192. Ярмалінская Н.
  193. Ярмоліч Дзмітрый
  194. Ярмоліч Ноня / 1914, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  195. Ярошка Алена
  196. Яскевіч Алена Дзянісаўна
  197. Яскевіч Аляксей
  198. Яскевіч Аляксей (інфографер)
  199. Яскевіч Мікалай Юр'евіч
  200. Яўфіменка Юлія Дзмітрыеўна / 1934, аг. Кіраў, Нараўлянскі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 19.03.2020 10:12:48