Запісы 801–1000 з 1958
  1. Казакова І. В.
  2. Казакова Паліна Васільеўна / 1906, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  3. Казека Я.
  4. Казінец Міхаіл
  5. Казлова Надзея Данілаўна / в. Галавенчыцы, Чавускі раён
  6. Казловіч Валянціна
  7. Казловіч М.І.
  8. Казлоў Уладзімір / в. Далосцы, Бешанковіцкі раён
  9. Казлоўская О. Л.
  10. Казлоўскі Міхась
  11. Казлоўскі П. Р.
  12. Казлоўскі Стэфан
  13. Каладзінскі М. А.
  14. Калацэй В. В.
  15. Калачов Н. В.
  16. Калачоў А.
  17. Калашников В.
  18. Калашникова
  19. Каледзіч Надзея Іванаўна / 1937, в. Віркаў, Клічаўскі раён
  20. Календа Л. В.
  21. Калеснік Дар'я Афанасьеўна / 1930, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  22. Калеснік Якаў Афанас’евіч / 1938, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  23. Калеснікава Маша (Яр)
  24. Калечыц А. К.
  25. Калечыц Марына
  26. Каліна Ю.
  27. Калінкіна Валянціна Іосіфаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  28. Каліноўская Алена
  29. Каліцэня Марыя Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  30. Калпакова Святлана
  31. Калядзенка Матрона Максімаўна / 1915, аг. Пірэвічы, Жлобінскі раён
  32. Камаркова Вольга
  33. Камкоў Сяргей
  34. Канавальчык І.
  35. Канановіч Святлана
  36. Кандратава Матрона Марцінаўна / 1928, в. Збароў, Рагачоўскі раён
  37. Канстанцінава Таццяна Леанідаўна
  38. Канцавы Кастусь
  39. Канюта Вераника
  40. Капейка Міхаіл / в. Майсеевічы, Асіповіцкі раён
  41. Капітан Таццяна
  42. Капітонава Зоя Раманаўна / 1916, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  43. Капчынская І.
  44. Карабанаў А. К.
  45. Карабань Святлана
  46. Караленка В.
  47. Каральчук Надзея
  48. Карась Рыгор / Іванава Слабада, Лельчыцкі раён
  49. Караткевіч Уладзімір
  50. Каржова Паліна Міхайлаўна / 1932, п. Сычевка Нисимковичская, Чачэрскі раён
  51. Каржук Святлана
  52. Карловіч Ян
  53. Карлюкевіч Алесь
  54. Кармаза Юліта / в. Пелегрында, Астравецкі раён
  55. Кармазинский Н.
  56. Карнаух Т.
  57. Карнеева Т. Г.
  58. Карней Ігар
  59. Карнялюк В. Р.
  60. Кароль Таццяна Ўладзіміраўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  61. Кароткіна Валянціна
  62. Каротчанка Зінаіда Раманаўна / 1936, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  63. Карпаў Уладзімір
  64. Карпук Лідзія Данілаўна / 1938, в. Міхалінак, Бярозаўскі раён
  65. Карскі Я. Ф.
  66. Картаўнёва Акулiна Цiханаўна / 1917, в. Паршына, Горацкі раён
  67. Карызна Ўладзімір Іванавіч
  68. Карэн Киндстрем
  69. Карэнчук Аляксандр / 1909, в. Клятная, Пінскі раён
  70. Касавец Віталь
  71. Касач Даната Іванаўна / 1934, в. Стаўрова, Браслаўскі раён
  72. Касперович В. А.
  73. Касперович Г. И.
  74. Кастрыца А. А.
  75. Касцюкавец Аляксандра Тарасаўна / 1921, в. Закальное, Любанскі раён
  76. Касцюкавец Л. П.
  77. Касцяневіч Надзея
  78. Касько У. К.
  79. Касяк Марыя Іванаўна / 1918, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  80. Катвіцкая Ірэна
  81. Катерина Матейко
  82. Катовіч Таццяна
  83. Каўняровіч Максім
  84. Каханоўская Людміла Сцяпанаўна / в. Галавенчыцы, Чавускі раён
  85. Каханоўскі Г. А.
  86. Кахнюк Ірына
  87. Кацар М. С.
  88. Качанкова Надзея / аг. Батаева, Хоцімскі раён
  89. Качаноўскі Мікалай / 1955, в. Качановічы, Пінскі раён
  90. Качаргіна Людміла
  91. Кашкурэвіч Т. А.
  92. Кашлач Зміцер
  93. Каяловіч М. О.
  94. Каяниди Леонид
  95. Квач Язэп
  96. Квітка К. В.
  97. Киже А. И.
  98. Кирша Данилов
  99. Кізеева Варвара
  100. Кіркевіч Алесь
  101. Кіркор Адам
  102. Кірчук І. І.
  103. Кірыленка Валянцін
  104. Кісель Ян / в. Гарадная, Столінскі раён
  105. Кісляк Андрыян / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  106. Кіш Алена Андрэеўна / 1889, аг. Леніна, Слуцкі раён
  107. Клас Брытан
  108. Клачко Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  109. Клепікава Святлана
  110. Клеўжыц Аўдоцця / аг. Сінкевічы, Лунінецкі раён
  111. Клиентов А.
  112. Клімаў А.
  113. Клімашэўская Ганна
  114. Кліменка І.В.
  115. Кліменцьева Марыя
  116. Клімковіч І.
  117. Клімовіч Алена
  118. Клімовіч Ніна Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  119. Клімовіч Ніна Нікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  120. Клімчук Ф. Д.
  121. Клімянкова Арына Аляксандраўна / 1910, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  122. Клодзька Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  123. Клюйко Дар’я
  124. Кляшчук А. В.
  125. Князева Кацярына
  126. Коваленко В. И.
  127. Коваль У. І.
  128. Ковганко Светлана
  129. Козак Надзея Архіпаўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  130. Козел Соф'я Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  131. Козенка М. А.
  132. Козіч Алеся
  133. Козлова Наталья Константиновна
  134. Козлович Н.
  135. Комар Іван Ігнатавіч (в. Нянькава, Навагрудскі раён)
  136. Комлік-Ямаціна Настасся
  137. Копалин Илья Петрович
  138. Корбан Кацярына Карнееўна / 1908, аг. Альшанка, Чашніцкі раён
  139. Королькова И. В.
  140. Коростылев В.
  141. Коршунаў Станіслаў
  142. Косиков Г. К.
  143. Костина Евгения
  144. Костка В.
  145. Котаў Мікалай Конанавіч
  146. Котельникова Н. Е.
  147. Котенко Р. В.
  148. Коцура В. П.
  149. Краж У. М.
  150. Крапіва К.
  151. Красичкова Е. И
  152. Красноў В. П.
  153. Красовская Ю.
  154. Красулін Вячаслаў
  155. Красуляк Алена
  156. Краўцэвіч Аляксандр Канстанцінавіч
  157. Краўчанка З. Ф.
  158. Краўчынская Марыя Іванаўна / в. Падбела, Камянецкі раён
  159. Крацянок Ганна Іванаўна / 1936, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  160. Крачковский Юлиан Фомич
  161. Крашэўскі Ю. І.
  162. Криштопайте Д.
  163. Круглова Вераніка
  164. Крук Янка
  165. Крукоўскі А.
  166. Крукоўскі М. А.
  167. Крупская Зінаіда
  168. Крывіцкі А. А.
  169. Крыжэвіч Іван
  170. Крыцкая В. І.
  171. Крэцкая Ўладзіслава Вітольдаўна / 1946, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  172. Кубянкевіч Маргарыта
  173. Кудзін Вера Антонаўна / 1940, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  174. Кудрыцкая Аўдакія Яўхімаўна / 1905, аг. Глінішча, Хойніцкі раён
  175. Кузнецова М. А.
  176. Кузняцова Вера
  177. Кузняцоў І. І.
  178. Кукрэш А. М.
  179. Кукрэш Надзея Іванаўна / 1923, в. Вобчын, Любанскі раён
  180. Кукшынская Алена
  181. Кулак Юлія
  182. Кулакоў А.
  183. Кульпін В.
  184. Куніцкая Валянціна Аляксееўна / 1938, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  185. Куніцкі Павел
  186. Кунташова В. Г.
  187. Купала Янка
  188. Купрэева Варвара Сямёнаўна / 1900, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  189. Купрэева Ксенія Нікіфараўна / 1920, в. Збароў, Рагачоўскі раён
  190. Купрэенка В.А.
  191. Купчанка Рыгор
  192. Курановіч Паліна
  193. Куратнік Марыя Міхайлаўна / 1926, аг. Амяльная, Івацэвіцкі раён
  194. Курта Людміла Іванаўна / 1930, аг. Андроны, Пастаўскі раён
  195. Курцова В. М.
  196. Курцоў І. П.
  197. Курыла Аляксей
  198. Курыловіч Ганна Мікалаеўна
  199. Кустава В.
  200. Кусцінскі М. Ф.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 23.11.2019 12:05:58