Запісы 201–400 з 1740
  1. Аксіновіч Павел
  2. Акудовіч Ц.
  3. Акуліч Паўліна Міронаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  4. Аладаў М. І.
  5. Александровіч І.А.
  6. Александрэнка Л. А.
  7. Алексютович Л. К.
  8. Алесіч Фаіна / 1924, в. Букча, Лельчыцкі раён
  9. Алехна Вольга / в. Старое Сяло, Глускі раён
  10. Алешка (Заблоцкая) Т.
  11. Алёшына К. М.
  12. Аліферчык Таццяна
  13. Альфер Ала
  14. Аляксеева (Бекарэва) Антаніна Мікалаеўна / 1943, в. Друцияны, Монастырщинский район
  15. Аляксееў Аляксандр
  16. Аляксееў Эдуард Яфімавіч
  17. Аляхновіч А.
  18. Аляхновіч А. М.
  19. Амяльковіч Д.
  20. Андруковіч М.
  21. Андрэенка Марыя / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  22. Андрэеў Дзмітры
  23. Андрэйкавец Наталля / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  24. Анемпадыстаў Міхал
  25. Аненкаў В. М.
  26. Аникиевич Кирилл Тимофеевич
  27. Аникин В. П.
  28. Анімеле М.
  29. Анісовіч А. Л.
  30. Анічэнка У. В.
  31. Антановіч А.
  32. Антановіч К.
  33. Антановіч Тэкля / в. Занавінне, Ушацкі раён
  34. Антанюк Г.
  35. Антоненка Вольга Мінічна / 1927, в. Дзёрнавічы (ліквідаваны), Нараўлянскі раён
  36. Антоні О.
  37. Антропаў М.
  38. Апановіч Андрусь
  39. Аракчэева Кацярына
  40. Аракчэеў Міхась
  41. Аркин Е.
  42. Аркин Е. Я.
  43. Аркушын Рыгор
  44. Арленін Таццяна / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  45. Арлова Г. П.
  46. Арлоў У. А. (рэжысёр)
  47. Арлоўская Валянціна Мікалаеўна / 1928, в. Гінтаўшчына, Валожынскі раён
  48. Архіпава Зося
  49. Архіпаў Ігар
  50. Арэх Марыя
  51. Асіпенка Зінаіда / в. Стары Дзедзін, Клімавіцкі раён
  52. Асіпцова А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  53. Аслюк Віктар
  54. Астапава Настасся
  55. Астапава С. Д.
  56. Астаповіч Анастасія Уладзіміравна (в. Дуброва Лельчыцкі р-н)
  57. Астаповіч Антон Уладзіміравіч
  58. Астаповіч Васіль Міхайлавіч / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  59. Астаповіч Вольга
  60. Асташэвіч С. Т.
  61. Астрэйка А.
  62. Аўдзеюк Аляксандр
  63. Аўтушка В.
  64. Афанасьев А. Н.
  65. Афанасьева Н.
  66. Ахметова Г. А.
  67. Ахрыменка П.
  68. Ачыновіч Ж. Я.
  69. Ачыновіч Л. Л.
  70. Ашарчук Антон / 1928, аг. Мілашавічы, Лельчыцкі раён
  71. Ашурка Вуляна
  72. Бабарыка Уладзімір
  73. Бабіна Н.
  74. Бабіч Т. М.
  75. Бабкоў І. М.
  76. Баброўская Кацярына
  77. Бабурына В. В.
  78. Багачова Валянцiна Iсакаўна / 1933, в. Паршына, Горацкі раён
  79. Багачова Вольга Пракопаўна / 1928, в. Паршына, Горацкі раён
  80. Багданаў Сяргей
  81. Багдановіч А. Я.
  82. Багдановіч М. А.
  83. Багуслаўскі Арцём
  84. Базар Наталля
  85. Балай С.
  86. Баланчук Анатолій Клімавіч / в. Букча, Лельчыцкі раён
  87. Баланчук Ніна Аляксееўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  88. Балігатава Настасся Міхайлаўна / 1923, п. Сычевка Нисимковичская, Чачэрскі раён
  89. Бальшакова Н. В.
  90. Бандаровіч В.
  91. Бандарчык В. К.
  92. Бандарэвіч В. В.
  93. Барабанава Л. П.
  94. Баравы Артур
  95. Барадзін Андрэй
  96. Барадзіна Вольга
  97. Барадулін Р. І.
  98. Баранкевіч Л.Ф.
  99. Бараноўская Н. І.
  100. Барвенава Г. А.
  101. Бардон У. Я.
  102. Бароўскі Андрэй
  103. Барт Вольга Фядосаўна / 1910, в. Ломыш, Хойніцкі раён
  104. Барташэвіч Галіна Аляксандраўна
  105. Бартосік Зміцер
  106. Барыла Юлия
  107. Барыс С. В.
  108. Барысавец Адам Міхайлавіч / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  109. Барысенка Марфа Васільеўна / 1908, в. Ломыш, Хойніцкі раён
  110. Барышаў Гурый Іларыёнавіч
  111. Барышнікаў Я.
  112. Басько В. І.
  113. Басякоў М.
  114. Бацюкова М.
  115. Бацяеў В. Ф.
  116. Бацяноўскі Яўген / Мінскі раён
  117. Башлыкевіч Сяргей
  118. Баяровіч М. А.
  119. Белакоз А. М.
  120. Белакоз В, І,
  121. Беланожка Алена
  122. Белы А.
  123. Бельская Надзея Андрэеўна / 1911, Руднае, Хойніцкі раён
  124. Бельскі Антось
  125. Беляева Т
  126. Беразаньская С. С.
  127. Беразоўская С. А.
  128. Бердова Анастасія Саваўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  129. Береснева Ольга
  130. Берніковіч Д.
  131. Берніковіч П. Л.
  132. Благодатов Георгий Иванович
  133. Блашчaк Рымвід
  134. Блінкоў Ігар
  135. Бобрык Валянціна
  136. Боганева А. М.
  137. Богдан Паліна
  138. Богдасаров М. А.
  139. Богордаева А. А
  140. Бойка Яўген
  141. Болотникова В. А.
  142. Бондар Анастасія Мікіцічна / 1918, аг. Глінішча, Хойніцкі раён
  143. Бондарева Л. А.
  144. Борисов Сергей
  145. Босак Д.
  146. Бруцкі Анатоль
  147. Брушко Дзмітрый
  148. Брылон Вольга
  149. Брэль Юрась
  150. Бубновене О. Д
  151. Буглак Вадзім
  152. Будкін Сяргей
  153. Буйніцкі Ігнат
  154. Букач Алена
  155. Булавінская Марыя
  156. Булгак Ян
  157. Булгакоўскі Д.
  158. Булыга Фёдар
  159. Булыко А. Н.
  160. Булыко Х. П.
  161. Бунцэвіч Надзея
  162. Бурак Надзея Іванаўна / 1926, в. Ахонава, Дзятлаўскі раён
  163. Бурак Таццяна Васілеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  164. Буракова З. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  165. Буракоўская Н.
  166. Буракоўская Н. І.
  167. Бурлевіч Арцём / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  168. Бурносенка Аляксей (Бекар)
  169. Бутаў Ілля
  170. Бухель С. Л.
  171. Буцкая С.
  172. Буцько Уладзіслаў / в. Семернікі, Ашмянскі раён
  173. Быцко А.
  174. Быцко Л.
  175. Бышнёў Ігар
  176. Бязрукаў У.
  177. Бялова Т. У.
  178. Бялявіна В. М.
  179. Бяляеў В. М.
  180. Бяляеў Валеры
  181. Бярбераў Ул.
  182. Бярковіч Т. Л.
  183. Бярней Л.
  184. Бяссонаў П. А.
  185. В. В. Неверович
  186. Ваданосава Кацярына
  187. Важнік Дз.
  188. Вайцюль Надзея
  189. Вайцюшкевіч З.
  190. Вакар Л. У.
  191. Вакульчык Вольга / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  192. Валадкевіч Аляксандра / в. Дубенец, Столінскі раён
  193. Валадкевіч Яфім, скрыпач / в. Дубенец, Столінскі раён
  194. Валакневіч Г. / в. Дубенец, Столінскі раён
  195. Валакневіч Я. / в. Дубенец, Столінскі раён
  196. Валевская Е. А.
  197. Валодзіна Аксана Барысаўна
  198. Валодзіна Т. В.
  199. Валынец Н. А.
  200. Вальчык М. А.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 25.10.2018 11:33:01