Запісы 201–400 з 1864
  1. Адамовіч Галіна
  2. Адамовіч І. М.
  3. Адзінцова Ульяна Іванаўна / 1932, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  4. Аднадворцава Марыя
  5. Адоньева С.
  6. Адрианова-Перетц В. П.
  7. Азалян М. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  8. Азараў У.
  9. Аксіновіч Павел
  10. Акудовіч Ц.
  11. Акуленка Надзея Васільеўна / 1914, в. Кажушкі, Хойніцкі раён
  12. Акуліч Паўліна Міронаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  13. Аладаў М. І.
  14. Александровіч І.А.
  15. Александрэнка Л. А.
  16. Алексютович Л. К.
  17. Алесіч Фаіна / 1924, в. Букча, Лельчыцкі раён
  18. Алехна Вольга / в. Старое Сяло, Глускі раён
  19. Алешка (Заблоцкая) Т.
  20. Алёшына К. М.
  21. Аліферчык Таццяна
  22. Альфер Ала
  23. Аляксеева (Бекарэва) Антаніна Мікалаеўна / 1943, в. Друцияны, Монастырщинский район
  24. Аляксееў Аляксандр
  25. Аляксееў Эдуард Яфімавіч
  26. Аляхновіч А.
  27. Аляхновіч А. М.
  28. Амяльковіч Д.
  29. Андруковіч М.
  30. Андрэенка Марыя / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  31. Андрэеў Дзмітры
  32. Андрэйкавец Наталля / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  33. Анемпадыстаў Міхал
  34. Аненкаў В. М.
  35. Аникиевич Кирилл Тимофеевич
  36. Аникин В. П.
  37. Анімеле М.
  38. Анісовіч А. Л.
  39. Анічэнка У. В.
  40. Антаневіч, Уладзімеж
  41. Антановіч А.
  42. Антановіч К.
  43. Антановіч Тэкля / в. Занавінне, Ушацкі раён
  44. Антанюк Г.
  45. Антоненка Вольга Мінічна / 1927, в. Дзёрнавічы (ліквідаваны), Нараўлянскі раён
  46. Антоні О.
  47. Антропаў М.
  48. Апановіч Андрусь
  49. Аракчэева Кацярына
  50. Аракчэеў Міхась
  51. Арашонкава ГаннаУладзіміраўна
  52. Аркин Е.
  53. Аркин Е. Я.
  54. Аркушын Рыгор
  55. Арленін Таццяна / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  56. Арлова Г. П.
  57. Арлоў У. А. (рэжысёр)
  58. Арлоўская Валянціна Мікалаеўна / 1928, в. Гінтаўшчына, Валожынскі раён
  59. Архіпава Зося
  60. Архіпаў Ігар
  61. Арцюшэнка Ганна Фёдараўна / 1934, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  62. Арцямёнак Ірына Мікалаеўна / в. Малыя Давыдкі, Глыбоцкі раён
  63. Арэх Марыя
  64. Асіпенка Зінаіда / в. Стары Дзедзін, Клімавіцкі раён
  65. Асіпцова А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  66. Аслюк Віктар
  67. Астапава Настасся
  68. Астапава С. Д.
  69. Астаповіч Анастасія Уладзіміравна (в. Дуброва Лельчыцкі р-н)
  70. Астаповіч Антон Уладзіміравіч
  71. Астаповіч Васіль Міхайлавіч / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  72. Астаповіч Вольга
  73. Асташэвіч С. Т.
  74. Астрэйка А.
  75. Аўдзеюк Аляксандр
  76. Аўтушка В.
  77. Аўчыннікава Святлана
  78. Афанасьев А. Н.
  79. Афанасьева Н.
  80. Афоніна Праскоўя Сямёнаўна / 1937, в. Грабаўка, Гомельскі раён
  81. Ахметова Г. А.
  82. Ахрыменка П.
  83. Ачыновіч Ж. Я.
  84. Ачыновіч Л. Л.
  85. Ашарчук Антон / 1928, аг. Мілашавічы, Лельчыцкі раён
  86. Ашурка Вуляна
  87. Бабарыка Уладзімір
  88. Бабіна Н.
  89. Бабіч Т. М.
  90. Бабкоў І. М.
  91. Баброўская Кацярына
  92. Бабурына В. В.
  93. Багачова Валянцiна Iсакаўна / 1933, в. Паршына, Горацкі раён
  94. Багачова Вольга Пракопаўна / 1928, в. Паршына, Горацкі раён
  95. Багданаў Сяргей
  96. Багдановіч А. Я.
  97. Багдановіч М. А.
  98. Багуслаўскі Арцём
  99. Базар Наталля
  100. Балай С.
  101. Баланчук Анатолій Клімавіч / в. Букча, Лельчыцкі раён
  102. Баланчук Ніна Аляксееўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  103. Балігатава Настасся Міхайлаўна / 1923, п. Сычевка Нисимковичская, Чачэрскі раён
  104. Бальшакова Н. В.
  105. Бандаровіч В.
  106. Бандарчык В. К.
  107. Бандарэвіч В. В.
  108. Барабанава Л. П.
  109. Баравы Артур
  110. Барадзін Андрэй
  111. Барадзіна Вольга
  112. Барадулін Р. І.
  113. Баразна Лявон
  114. Баранкевіч Л.Ф.
  115. Бараноўская Н. І.
  116. Барбудзька Марыя Сафронаўна / 1934, аг. Красная Слабада, Акцябрскі раён
  117. Барвенава Г. А.
  118. Бардон У. Я.
  119. Бароўскі Андрэй
  120. Барсукова Еўдакія Лявонцьеўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  121. Барт Вольга Фядосаўна / 1910, в. Ломыш (ліквідаваны), Хойніцкі раён
  122. Барташэвіч Галіна Аляксандраўна
  123. Бартосік Зміцер
  124. Барыла Юлия
  125. Барыс С. В.
  126. Барысавец Адам Міхайлавіч / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  127. Барысенка Марфа Васільеўна / 1908, в. Ломыш (ліквідаваны), Хойніцкі раён
  128. Барышаў Гурый Іларыёнавіч
  129. Барышнікаў Я.
  130. Басько В. І.
  131. Басякоў М.
  132. Бацюкова М.
  133. Бацяеў В. Ф.
  134. Бацяноўскі Яўген / Мінскі раён
  135. Башлыкевіч Сяргей
  136. Баяровіч М. А.
  137. Белакоз А. М.
  138. Белакоз В, І,
  139. Беланожка Алена
  140. Беласудцава Вольга
  141. Белы А.
  142. Бельская Надзея Андрэеўна / 1911, Руднае, Хойніцкі раён
  143. Бельскі Антось
  144. Беляева Т
  145. Белянкин Лавр Лаврович
  146. Беражноў Сяргей Міхайлавіч
  147. Беразаньская С. С.
  148. Беразоўская С. А.
  149. Бердова Анастасія Саваўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  150. Береснева Ольга
  151. Берніковіч Д.
  152. Берніковіч П. Л.
  153. Біндзюкоў Уладзімір
  154. Бірыла Мікалай Васільевіч
  155. Благодатов Георгий Иванович
  156. Блашчaк Рымвід
  157. Блінкоў Ігар
  158. Бобрык Валянціна
  159. Боганева А. М.
  160. Богдан Паліна
  161. Богдасаров М. А.
  162. Богордаева А. А
  163. Бойка Яўген
  164. Болотникова В. А.
  165. Бондар Анастасія Мікіцічна / 1918, аг. Глінішча, Хойніцкі раён
  166. Бондарева Л. А.
  167. Борисов Сергей
  168. Босак Д.
  169. Брантман А.
  170. Бруцкі Анатоль
  171. Брушко Дзмітрый
  172. Брылон Вольга
  173. Брэль Юрась
  174. Бубновене О. Д
  175. Буглак Вадзім
  176. Будкін Сяргей
  177. Буйніцкі Ігнат
  178. Букач Алена
  179. Булавінская Марыя
  180. Булгак Ян
  181. Булгакоўскі Д.
  182. Булыга Фёдар
  183. Булыко А. Н.
  184. Булыко Х. П.
  185. Бунцэвіч Надзея
  186. Бурак Надзея Іванаўна / 1926, в. Ахонава, Дзятлаўскі раён
  187. Бурак Таццяна Васілеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  188. Буракова З. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  189. Буракоўская Н.
  190. Буракоўская Н. І.
  191. Бурлевіч Арцём / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  192. Бурносенка Аляксей (Бекар)
  193. Бутаў Ілля
  194. Бухель С. Л.
  195. Буцкая С.
  196. Буцько Уладзіслаў / в. Семернікі, Ашмянскі раён
  197. Быцко А.
  198. Быцко Ларыса Мікалаеўна
  199. Бышнёў Ігар
  200. Бязрукаў У.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 14.02.2019 22:04:25