Запісы 1001–1200 з 1670
  1. Матусевіч Таццяна
  2. Матыліцкая Наталля
  3. Матырка Васіль
  4. Махнач Н. С.
  5. Махнач Т.
  6. Маціеўскі, І.У.
  7. Мацукевіч Міхаіл (мітрапаліт беларусаў Канады)
  8. Мацюк Уладзімір / г. Дзятлава, Дзятлаўскі раён
  9. Машыньскі К.
  10. Мезенко А. М.
  11. Меленко Л. И.
  12. Мельников М. Н.
  13. Мельнік Ганна Аксенцьеўна / в. Азарычы, Пінскі раён
  14. Мельнікава Людміла
  15. Мельнікава Праскоўя / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  16. Мельнікаў І. Ц.
  17. Мельнікаў Ігар
  18. Мельнікоўская В. М.
  19. Меляшэнка У.
  20. Меркіс Яўген
  21. Мехнецов А.
  22. Мехнецова К. А.
  23. Мечникова Н. Н.
  24. Милюченков С. А.
  25. Митропольская Н. К.
  26. Мікулевіч Сяргей
  27. Мікуліч, Аляксей Ігнатавіч
  28. Мікульчык А.
  29. Мікус А.
  30. Мікус А. (фатограф)
  31. Мілашэўскі М.
  32. Мілешкін Сяргей
  33. Мілінкевіч Юзэф / 1885, в. Зуброўка, Шчучынскі раён
  34. Міляшчэня Ганна Фёдараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  35. Мінкевіч Людміла
  36. Мінько Л. С.
  37. Міронава Валянціна
  38. Місевіч Таццяна Вікенцьеўна / в. Доўгая, Шчучынскі раён
  39. Міхадзюк Анастасія Андрэеўна / 1937, в. Сялец, Асіповіцкі раён
  40. Міхадзюк Ніна Барысаўна / 1934, в. Сялец, Асіповіцкі раён
  41. Міхайлава Зоя Вктараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  42. Міхайлоўскі Ю.
  43. Міхарскі Уладзімір
  44. Міхедзька Валянцін
  45. Міхна В.
  46. Міхна Ігар
  47. Міхнавец Іван
  48. Міцюля А.
  49. Мішкевіч Анастасія Міхайлаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  50. Мішчанка В. Р.
  51. Модэстов Ф. Э.
  52. Молотобарова О. С.
  53. Молчанова Л. А.
  54. Моль І.
  55. Моніч Аляксандр Іосіфавіч / аг. Краснае, Карэліцкі раён
  56. Мороз Егор
  57. Морозов И. И.
  58. Мосева А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  59. Мудрая А. М.
  60. Муратава М. І.
  61. Мурашка Марыя Паўлаўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  62. Мухары́нская Лідзія Саулаўна
  63. Мыцько С.І.
  64. Мядзведская Кацярына
  65. Мялешка Міхал
  66. Мялоў Л. І.
  67. Мяльгуй А.
  68. Мяснікова Аляксандра
  69. Мятлеўская Л.
  70. Мятлеўскі Франц
  71. Мяцельская Яніна
  72. Навагродскі Т. А.
  73. Навіцкі С. М. / 1900-я, Беларусь
  74. Навумека Ала
  75. Назіна І. Дз.
  76. Найджел Пенник
  77. Напорка Аляксандр
  78. Насевіч Вячаслаў
  79. Насовіч Н. Н.
  80. Невская Л. Г.
  81. Невяровіч Яна
  82. Недабоеў Уладзімір
  83. Некрашэвіч С.
  84. Некрылова А. Ф.
  85. Ненадавец А. М.
  86. Ненартовіч Ксенія / 1926, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  87. Ненартовіч Лілія / 1947, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  88. Несцерава Ганна
  89. Несцяровіч В. А.
  90. Несцярэнка Дар'я
  91. Нехайба Ігар Паўлавіч / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  92. Никольский Н. М.
  93. Нікалаева Н.
  94. Нікалаеў Г.
  95. Нікіфароўскі М. Я.
  96. Нікіцін Аляксандр
  97. Нікольскі Н.М.
  98. Нісневіч С. Г.
  99. Новак В. С.
  100. Новак Т.
  101. Новиков Н. В.
  102. Новік Антаніна / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  103. Новік Ірына
  104. Новік Таісія / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  105. Новікава Анастасія
  106. Новікава Надзея Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  107. Нонг Кірыл
  108. Нядзвецкая В. В.
  109. Няелаў У. І.
  110. Някрасава Наста
  111. Няфёд Уладзімір Іванавіч
  112. Нячаева Г. Р.
  113. Нячаеў Дзмітрый
  114. Павел Марціновіч
  115. Павлова Г.
  116. Падаляк Варвара / в. Казулічы, Кіраўскі раён
  117. Падбярэзскі Дзмітрый
  118. Пазняк Вера / 1933, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  119. Паисий Святогорец
  120. Палханава Ж. І.
  121. Палынскі Ігар
  122. Панізнік С.
  123. Панкевіч Юрась
  124. Панкратава Настасся
  125. Панусевіч В.
  126. Панцей Алесь
  127. Панчэня Кацярына Аляксееўна / 1941, в. Пагост, Жыткавіцкі раён
  128. Панышына І. М.
  129. Паньшына І. Н
  130. Папова І.С.
  131. Парашчанка Святлана
  132. Партоліна Наталля
  133. Пархімчык Ева Іванаўна / в. Кавалевічы, Пухавіцкі раён
  134. Паслаўскене Д.
  135. Пастушэнка П.
  136. Паус І. І.
  137. Паўлава К. І.
  138. Паўлаў Піт
  139. Паўловіч Ірына
  140. Паўлоўская А.
  141. Паўлоўскі Юрый
  142. Пацекіна Варвара
  143. Пацюпа Юрась
  144. Пашкоў Г. П.
  145. Передріенко В. А.
  146. Песнякевіч Таццяна
  147. Петакоў Віктар / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  148. Петрачэнка Г.
  149. Петрова Л. И.
  150. Петрушкевіч Ала Мікалаеўна
  151. Петрышэнка А. І. / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  152. Петрышэнка А. Ф. / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  153. Піліпенка М. Ф.
  154. Піліпцоў В.
  155. Пілюзіна Ніна
  156. Пісарэнка В.
  157. Піскун Аляксей
  158. Піцуха Іван / 1905, в. Сіманавічы, Драгічынскі раён
  159. Пладунова Т. А.
  160. Платошына Марыя Андрэеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  161. Плашчук Г. І.
  162. Плюшчаў Юрый
  163. Поклонская О.
  164. Полякова А. В.
  165. Попова И. С.
  166. Попова Т. В.
  167. Потапенко О. І.
  168. Починова Н. В.
  169. Пракапцова В. П.
  170. Пракоф’ева Юлія
  171. Пранкевіч Валянціна
  172. Пранскутэ Э.
  173. Пранько У.
  174. Пратасевіч Вячаслаў Сцяпанавіч
  175. Пропп В. Я.
  176. Прохар Зінаіда Цімафееўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  177. Прохарава А. Г.
  178. Пруденс Джонс
  179. Прушак Марыя Яўхімаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  180. Прыбалавец Галіна Трафімаўна / 1934, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  181. Прыбылова В. М.
  182. Прыбышчук Віктар Калістратавіч / 1902, в. Гаравата, Іванаўскі раён
  183. Прыемка В. В.
  184. Прымака Васіль
  185. Прытулік Вера / 1947, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  186. Прыходзька А. Ф. / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  187. Прыходзька Ева Паўлаўна / 1932, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  188. Прыходзька У. А. / 1925, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  189. Прышчэпчык Алег
  190. Прышывалка А.
  191. Пугачэўская Надзея Мікалаеўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  192. Пузыня Уладзімір Якаўлевіч
  193. Пупко Апалінарый
  194. Путилов Б. Н.
  195. Пучынскі Уладзімір
  196. Пушчанскі Алесь
  197. Пыпін А. Н.
  198. Пьянкова С.
  199. Пярмінава В. У.
  200. Пяткевіч Ч.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 27.06.2018 23:17:36