Род заняткаў
спевакі / спявачкі
Рэйтынг
365.0000

Персаналіі 365 (праз поле „Род заняткаў“)

  1. Błachno Ania
  2. Charytoniuk Julita
  3. Ilona Karpiuk
  4. Kuczyńska Zofia / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  5. Kutysz Helena / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  6. Nowikiewicz Irena / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  7. Selvik Ejnar
  8. Walukiewicz Genefa / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  9. Wieremiejuk Magda
  10. Ізергіна Алена
  11. Аваднёва Наталля Фадзееўна / 1930, в. Акуліна (пераіменаваны), Ушацкі раён
  12. Агель Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  13. Агрэніч Вольга Якаўлеўна / 1928, аг. Амяльная, Івацэвіцкі раён
  14. Адзінцова Ульяна Іванаўна / 1932, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  15. Аднадворцава Марыя
  16. Азалян М. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  17. Акуленка Надзея Васільеўна / 1914, в. Кажушкі, Хойніцкі раён
  18. Акуліч Паўліна Міронаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  19. Алесіч Фаіна / 1924, в. Букча, Лельчыцкі раён
  20. Алехна Вольга / в. Старое Сяло, Глускі раён
  21. Аляксеева (Бекарэва) Антаніна Мікалаеўна / 1943, в. Друцияны, Монастырщинский район
  22. Андрэенка Марыя / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  23. Андрэйкавец Наталля / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  24. Антановіч Тэкля / в. Занавінне, Ушацкі раён
  25. Антоненка Вольга Мінічна / 1927, в. Дзёрнавічы (ліквідаваны), Нараўлянскі раён
  26. Аракчэева Кацярына
  27. Арленін Таццяна / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  28. Арлоўская Валянціна Мікалаеўна / 1928, в. Гінтаўшчына, Валожынскі раён
  29. Архіпава Зося
  30. Арцюшэнка Ганна Фёдараўна / 1934, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  31. Астаповіч Анастасія Уладзіміраўна / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  32. Астаповіч Васіль Міхайлавіч / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  33. Асіпцова А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  34. Афоніна Праскоўя Сямёнаўна / 1937, в. Грабаўка, Гомельскі раён
  35. Аханькова Таццяна Лук’янаўна / 1932, аг. Жгунь, Добрушскі раён
  36. Багачова Валянцiна Iсакаўна / 1933, в. Паршына, Горацкі раён
  37. Багачова Вольга Пракопаўна / 1928, в. Паршына, Горацкі раён
  38. Баланчук Ніна Аляксееўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  39. Балігатава Настасся Міхайлаўна / 1923, п. Сычевка Нисимковичская, Чачэрскі раён
  40. Баравая Валянціна / в. Новае Палессе, Лельчыцкі раён
  41. Барбудзька Марыя Сафронаўна / 1934, аг. Красная Слабада, Акцябрскі раён
  42. Барсукова Еўдакія Лявонцьеўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  43. Барт Вольга Фядосаўна / 1910, в. Ломыш (ліквідаваны), Хойніцкі раён
  44. Барысавец Адам Міхайлавіч / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  45. Барысенка Марфа Васільеўна / 1908, в. Ломыш (ліквідаваны), Хойніцкі раён
  46. Бельская Надзея Андрэеўна / 1911, Руднае, Хойніцкі раён
  47. Бердова Анастасія Саваўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  48. Бондар Анастасія Мікіцічна / 1918, аг. Глінішча, Хойніцкі раён
  49. Буймістрава Ефрасіння Максімаўна / 1937, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  50. Булыга Фёдар / Вулька Радавецкая, Драгічынскі раён
  51. Бурак Надзея Іванаўна / 1926, в. Ахонава, Дзятлаўскі раён
  52. Бурак Таццяна Васілеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  53. Буракова З. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  54. Бурлевіч Арцём / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  55. Вайцюшкевіч З.
  56. Вакульчык Вольга / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  57. Валадкевіч Аляксандра / в. Дубенец, Столінскі раён
  58. Валакневіч Г. / в. Дубенец, Столінскі раён
  59. Варабей Вольга Мікалаеўна / 1949, в. Закальное, Любанскі раён
  60. Вашкова Марыя Аляксандраўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  61. Верамейчык Людміла Кірылаўна / 1930, в. Вобчын, Любанскі раён
  62. Войцік Валянціна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  63. Выдронак Юрый
  64. Вянгура Ганна Паўлаўна / 1912, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  65. Вярцінская Акуліна Сямёнаўна / 1901, в. Стары Дзедзін, Клімавіцкі раён
  66. Вішнеўская Марыя Іванаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  67. Вішнеўская Тэрэса Антонаўна / 1944, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  68. Вішчэня Ніна Аляксандраўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  69. Галай Зоня Нікіфараўна / 1932, в. Вобчын, Любанскі раён
  70. Галкоўскі Аляксандр Мікалаевіч / 1959, в. Судзілы, Клімавіцкі раён
  71. Галіна Цумарава / 1958, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  72. Гануш Аляксандра Ціханаўна / 1938, в. Глуховичи, Брагінскі раён
  73. Гапановіч Андрэй / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  74. Гарбар Алена Філімонаўна / 1924, в. Барысаўшчына, Хойніцкі раён
  75. Гарбачоўская Любоў Іванаўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  76. Гарохава Вера Іванаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  77. Гашчанка, Ядвіга / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  78. Гаўрыленка Ганна Фёдараўна / 1938, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  79. Гвоздзева Настасся
  80. Гвінцэвіч Фядосся Сцяпанаўна / 1924, аг. Нарач, Вілейскі раён
  81. Гедзік Ульяна
  82. Гладкова Марыя Паўлаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  83. Глусцова Валянцiна Стэфанаўна / 1937, в. Паршына, Горацкі раён
  84. Глушакова Еўдакія / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  85. Глушанок Марыя Іванаўна / 1934, в. Уборак, Лоеўскі раён
  86. Горбава Варвара Кузьмінічна / 1912, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  87. Грахоўская Аляксандра
  88. Гром Ганна Рыгораўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  89. Гром Ларыса Васіл'еўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  90. Грыневіч (Матафонава) Таццяна
  91. Грынчык Любоў / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  92. Грынь В.
  93. Грэцкая Варвара (Веткаўскі раён) / г. Ветка, Веткаўскі раён
  94. Грэчка Кацярына / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  95. Гуд Ніна Барысаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  96. Гузарэвіч Ганна Мацвееўна / 1912, в. Новы Двор, Пінскі раён
  97. Гук Ніна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  98. Давыдзенка Анастасія Аляксееўна / 1930, в. Кіцін, Жлобінскі раён
  99. Данчык (Багдан Андрусішын)
  100. Даніловіч Ксенія Паўлаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  101. Дарашэвіч Алена / в. Букча, Лельчыцкі раён
  102. Дарашэвіч Хрысціна / 1915, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  103. Дзядовік-Кашкурэвіч Вольга
  104. Дзямчыхіна Вера Ягораўна / 1939, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  105. Дзямчыхіна Ефрасіння Іванаўна / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  106. Дзянісава Ганна Цітаўна / 1919, в. Вялікія Шарыпы, Горацкі раён
  107. Дорах Кацярына / в. Велямічы, Столінскі раён
  108. Доўгушаў Сяргей
  109. Дубейка Марыя / 1929, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  110. Дубейка Сцяпан / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  111. Емельянчык В. А.
  112. Ермакова Настасся / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  113. Жартун Валянціна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  114. Жгельская Ева Міхайлаўна / 1951, аг. Жгунь, Добрушскі раён
  115. Жогаль Т. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  116. Жыляніна Марыя Мікалаеўна / 1930, аг. Гайна, Лагойскі раён
  117. Жыхар Вера Ўладзіміраўна / 1938, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  118. Забаўка Лізавета / 1902, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  119. Загараднева Ніна Ўладзіміраўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  120. Занкавіч Леаніда Іванаўна / 1926, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  121. Занкавіч Марыя Міхайлаўна / 1928, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  122. Зуева Дар’я
  123. Зуева М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  124. Зінкевіч Стэпаніда Рыгораўна / 1935, в. Старое Сяло, Жабінкаўскі раён
  125. Зіновіч Еўдакія / Вулька Радавецкая, Драгічынскі раён
  126. Кiсялёва Ганна Ягораўна / 1937, в. Паршына, Горацкі раён
  127. Кавалёва Таццяна Максімаўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  128. Казакова Паліна Васільеўна / 1906, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  129. Казлова Надзея Данілаўна / в. Галавенчыцы, Чавускі раён
  130. Казлоў Уладзімір / в. Далосцы, Бешанковіцкі раён
  131. Каледзіч Надзея Іванаўна / 1937, в. Віркаў, Клічаўскі раён
  132. Калеснік Дар'я Афанасьеўна / 1930, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  133. Калеснік Якаў Афанас’евіч / 1938, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  134. Калядзенка Матрона Максімаўна / 1915, аг. Пірэвічы, Жлобінскі раён
  135. Калінкіна Валянціна Іосіфаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  136. Каліцэня Марыя Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  137. Кандратава Матрона Марцінаўна / 1928, в. Збароў, Рагачоўскі раён
  138. Капітонава Зоя Раманаўна / 1916, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  139. Каржова Паліна Міхайлаўна / 1932, п. Сычевка Нисимковичская, Чачэрскі раён
  140. Кароль Таццяна Ўладзіміраўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  141. Каротчанка Зінаіда Раманаўна / 1936, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  142. Карпук Лідзія Данілаўна / 1938, в. Міхалінак, Бярозаўскі раён
  143. Картаўнёва Акулiна Цiханаўна / 1917, в. Паршына, Горацкі раён
  144. Карэнчук Аляксандр / 1909, в. Клятная, Пінскі раён
  145. Касач Даната Іванаўна / 1934, в. Стаўрова, Браслаўскі раён
  146. Касцюкавец Аляксандра Тарасаўна / 1921, в. Закальное, Любанскі раён
  147. Касяк Марыя Іванаўна / 1918, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  148. Катвіцкая Ірэна
  149. Каханоўская Людміла Сцяпанаўна / в. Галавенчыцы, Чавускі раён
  150. Качанкова Надзея / аг. Батаева, Хоцімскі раён
  151. Кашлач Зміцер
  152. Клачко Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  153. Клепікава Святлана
  154. Клеўжыц Аўдоцця / аг. Сінкевічы, Лунінецкі раён
  155. Клодзька Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  156. Клімашэўская Ганна
  157. Кліменка І.В.
  158. Клімовіч Ніна Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  159. Клімовіч Ніна Нікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  160. Клімянкова Арына Аляксандраўна / 1910, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  161. Козак Надзея Архіпаўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  162. Козел Соф'я Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  163. Корбан Кацярына Карнееўна / 1908, аг. Альшанка, Чашніцкі раён
  164. Костина Евгения
  165. Крацянок Ганна Іванаўна / 1936, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  166. Круглова Вераніка
  167. Крэцкая Ўладзіслава Вітольдаўна / 1946, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  168. Кудзін Вера Антонаўна / 1940, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  169. Кудрыцкая Аўдакія Яўхімаўна / 1905, аг. Глінішча, Хойніцкі раён
  170. Кукрэш Надзея Іванаўна / 1923, в. Вобчын, Любанскі раён
  171. Куніцкая Валянціна Аляксееўна / 1938, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  172. Купрэева Варвара Сямёнаўна / 1900, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  173. Купрэева Ксенія Нікіфараўна / 1920, в. Збароў, Рагачоўскі раён
  174. Куратнік Марыя Міхайлаўна / 1926, аг. Амяльная, Івацэвіцкі раён
  175. Курта Людміла Іванаўна / 1930, аг. Андроны, Пастаўскі раён
  176. Кухарава Марыя Мiхайлаўна / 1943, в. Паршына, Горацкі раён
  177. Кухцюк Таццяна Паўлаўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  178. Кісляк Андрыян / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  179. Лагун Софія / 1935, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  180. Лапцуева Палiна Яфiмаўна / 1941, в. Паршына, Горацкі раён
  181. Лемяшэўская Надзея Якаўлеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  182. Лешчанка Лідзія
  183. Леўкавец Мікалай Мікалаевіч / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  184. Лой Алена Цімафееўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  185. Лось Ганна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  186. Лось Ніна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  187. Лось Раіса Андрэеўна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  188. Лугоўская Паліна Васільеўна / 1936, в. Закальное, Любанскі раён
  189. Лук'янава Т. В.
  190. Лукашэвіч Таццяна / 1923, в. Парэчча, Пінскі раён
  191. Лутава Ганна
  192. Луцковіч Надзея Навумаўна / 1925, аг. Красная Слабада, Акцябрскі раён
  193. Лясько Васіль / в. Стахава, Столінскі раён
  194. Ляўкевіч Ніна / 1934, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  195. Лісіцкая Надзея / в. Новае Палессе, Лельчыцкі раён
  196. Літвінава Ю.
  197. Максімчук Лізавета Ніканораўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  198. Максімчук Таццяна Фёдараўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  199. Малчанава Сцепаніда Якаўлеўна / 1919, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  200. Манжурава Кацярына Васільеўна / в. Новая Слабада, Слаўгарадскі раён
  201. Марозава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  202. Марозава Марфа Якімаўна / 1912, Судкова, Хойніцкі раён
  203. Мартыненка Наталля Іванаўна / 1916, в. Молочки, Хойніцкі раён
  204. Марудзiна Ганна Міхайлаўна / 1940, в. Паршына, Горацкі раён
  205. Масальская Вольга / в. Клятная, Пінскі раён
  206. Масальскі Адам / 1933, в. Клятная, Пінскі раён
  207. Матыліцкая Наталля
  208. Махрачова Пелагея Фёдараўна / 1932, в. Паршына, Горацкі раён
  209. Мельнік Ганна Аксенцьеўна / в. Азарычы, Пінскі раён
  210. Мельнікава Праскоўя / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  211. Моніч Аляксандр Іосіфавіч / аг. Краснае, Карэліцкі раён
  212. Мосева А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  213. Мурашка Марыя Паўлаўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  214. Міляшчэня Ганна Фёдараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  215. Мінкевіч Леаніда Феліксаўна / 1942, аг. Нарач, Вілейскі раён
  216. Місевіч Таццяна Вікенцьеўна / в. Доўгая, Шчучынскі раён
  217. Міхайлава Зоя Вктараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  218. Мішкевіч Анастасія Міхайлаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  219. Ненартовіч Ксенія / 1926, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  220. Ненартовіч Лілія / 1947, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  221. Нехайба Ігар Паўлавіч / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  222. Новік Антаніна / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  223. Новік Таісія / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  224. Новікава Надзея Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  225. Някрасава Наста
  226. Падаляк Варвара / в. Казулічы, Кіраўскі раён
  227. Пазняк Вера / 1933, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  228. Палын Ніна / в. Новае Палессе, Лельчыцкі раён
  229. Панчэня Кацярына Аляксееўна / 1941, в. Пагост, Жыткавіцкі раён
  230. Пархімчык Ева Іванаўна / в. Кавалевічы, Пухавіцкі раён
  231. Паўловіч Ірына
  232. Петакоў Віктар / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  233. Петрыканіна Марыя Міронаўна / 1932, в. Закальное, Любанскі раён
  234. Петрышэнка Ганна Іванаўна / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  235. Петрышэнка Ганна Фёдараўна / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  236. Платошына Марыя Андрэеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  237. Послед Мікалай Арсеньевіч / 1936, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  238. Прохар Зінаіда Цімафееўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  239. Прушак Марыя Яўхімаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  240. Прыбалавец Галіна Трафімаўна / 1934, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  241. Прытулік Вера / 1947, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  242. Прыходзька Аляксандра Фёдараўна / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  243. Прыходзька Вера Васільеўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  244. Прыходзька Ева Паўлаўна / 1932, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  245. Прыходзька Ульяна Аляксееўна / 1925, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  246. Пугачэўская Надзея Мікалаеўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  247. Путронак Канстанцін
  248. Пянькоўская Ганна Мікалаеўна / 1929, в. Закальное, Любанскі раён
  249. Пятрова Серафіма / 1926, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  250. Пяцюкевіч, Ганна / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  251. Пяцюкевіч, Юлія / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  252. Пісарчык Зінаіда Мікалаеўна / 1929, в. Вобчын, Любанскі раён
  253. Раговіч Уладзімір Іосіфавіч
  254. Радзівіл Валянціна Аляксандраўна / 1937, в. Дайнава Вялікая, Валожынскі раён
  255. Раманец Лідзія Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  256. Раманчук Зінаіда Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  257. Рацык Ганна / 1934, аг. Моталь, Іванаўскі раён
  258. Раўкоўская Анісія Антонаўна / 1927, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  259. Раўкоўская Варвара / 1904, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  260. Рдзецкая Анастасія Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  261. Рдзецкая Ніна Аляксееўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  262. Рубацкая Ганна Міхайлаўна / в. Жураўцы, Валожынскі раён
  263. Рудзька Зоня (в. Рачэнь Любанскі р-н) / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  264. Рудкоўская Феня Лявонаўна / 1905, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  265. Русак Ганна / 1925, в. Клятная, Пінскі раён
  266. Русак Марыя / 1904, в. Клятная, Пінскі раён
  267. Русак Надзея / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  268. Русак Юзэф / в. Клятная, Пінскі раён
  269. Рымко Алена / 1924, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  270. Рымко Лідзія / 1942, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  271. Рынкевіч Любоў Васільеўна / 1937, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  272. Сiнякова Лiдзiя Пракопаўна / 1929, в. Паршына, Горацкі раён
  273. Сабалеўская Нона Анатольеўна / 1932, в. Волахі, Пастаўскі раён
  274. Савонава Кацярына Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  275. Сагонава Інга Ўладзіміраўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  276. Сайдак Іван / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  277. Сайдак Мар'ян / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  278. Сайдак Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  279. Сайдак Ядвіга / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  280. Сайкоўская Аляксандра
  281. Сакалоўская Ганна Іванаўна / 1935, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  282. Саламеня Ульяна Мікалаеўна / 1931, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  283. Саланевіч Марыя Іванаўна / в. Любонічы, Кіраўскі раён
  284. Салаўёва Марыя Гаўрылаўна / 1911, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  285. Сапоцька Любоў Міхайлаўна / 1931, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  286. Сафонава Таццяна / 1906, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  287. Сафронава Марыя Кузьмінічна / 1919, в. Пагост, Гарадоцкі раён
  288. Сахарчук Надзея / Sacharczuk Nadzieja / 1923, в. Маліннікі, Powiat bielski
  289. Сачка Вольга Іосіфаўна / 1934, в. Вялікі Рожан, Салігорскі раён
  290. Сераброва Ніна Адамаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  291. Сергеевіч Антаніна Фадзееўна / 1942, в. Стаўрова, Браслаўскі раён
  292. Скрыпнік Елізавета Іванаўна / 1918, в. Новы Двор, Пінскі раён
  293. Сліж Адам / 1930, в. Клятная, Пінскі раён
  294. Сліж Любоў / 1933, в. Клятная, Пінскі раён
  295. Собаль Марыя Іванаўна / 1942, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  296. Старасека Анастасія Міхайлаўна / 1931, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  297. Суглоб Ульяна Іванаўна / 1940, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  298. Судненка Ганна / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  299. Суржэнка Наталля Андрэеўна / 1911, в. Навасёлкі, Пружанскі раён
  300. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  301. Сушко Марыя Васільеўна / 1913, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  302. Сушчык Галіна Пятроўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  303. Сцепанюк Сцепаніда Аляксееўна / в. Дарапеевічы, Маларыцкі раён
  304. Сысой Кацярына / в. Старое Сяло, Глускі раён
  305. Сялюн Вера Іванаўна / 1919, в. Талуць, Вілейскі раён
  306. Сяргейчык Марыя Мікалаеўна / 1936, в. Глуховичи, Брагінскі раён
  307. Сярко Іосіф / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  308. Сярко Марыя / 1934, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  309. Сярко Феліцыя / 1927, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  310. Сярчэня Яўгенія Антонаўна / 1931, в. Закальное, Любанскі раён
  311. Сівурава Любоў Пятроўна
  312. Сідаровіч Валянціна Пятроўна / 1923, в. Лескава, Пастаўскі раён
  313. Сідарук Антаніна / 1921, в. Парэчча, Пінскі раён
  314. Сідарэнка Таццяна Ігнатаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  315. Таранава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  316. Таргоня Аксіння / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  317. Тачылкіна Марыя Аляксееўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  318. Ткачова Праскоўя Васільеўна / 1927, в. Кіцін, Жлобінскі раён
  319. Ткачук Марыя Мікалаеўна / 1936, в. Закальное, Любанскі раён
  320. Торчык Ірына Ціханаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  321. Торчык Тамара Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  322. Трус М.
  323. Фяськова А. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  324. Фяськова Вольга / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  325. Фёдарава Вольга
  326. Фёдарава Таццяна / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  327. Халюкова Ф. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  328. Ханеўская Марыя Афанасаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  329. Хвораст Захвея Васільеўна / в. Кацёлкі, Пружанскі раён
  330. Хрушчова Тамара Мікалаеўна / 1949, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  331. Царык Ганна Ціханаўна / 1945, в. Закальное, Любанскі раён
  332. Цумарава Зінаіда Тарасаўна / 1939, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  333. Цюхлава Кацярына Васільеўна / 1928, в. Лашанцы, Крупскі раён
  334. Цяцерыч Вулляна / 1931, в. Дзяржынск, Лельчыцкі раён
  335. Ціханоўскі У. А. / в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён
  336. Чайкоўская Марыя / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  337. Шавялёва А. Т. / 1912, в. Барталамееўка, Веткаўскі раён
  338. Шавялёва Настасся Фёдараўна / 1937, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  339. Швед Надзежда Адамаўна / 1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён
  340. Шкрабава Ніна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  341. Шкудун Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  342. Шкудун Галіна Дзянісаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  343. Шлома Любоў Нікандраўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  344. Шогал(?) Надзея / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  345. Шорац Ларыса Арсеньеўна / 1931, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  346. Шпакоўская Ірына / 1925, в. Парэчча, Пінскі раён
  347. Шпорка Мар'ян / 1944, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  348. Шпорка Марыя / 1948, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  349. Шруб Марыя Пятроўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  350. Шруб Надзея Ануфрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  351. Шукаловіч Кацярына Дзмітрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  352. Шулейка Соф'я / 1937, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  353. Шульга Ульяна Сцяпанаўна / 1927, аг. Пескі, Бярозаўскі раён
  354. Шчарбакова Алімпіяда Міхайлаўна / в. Шастова, Полацкі раён
  355. Шэкун Кацярына Васільеўна / 1918, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  356. Шэршань Надзея Якімаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  357. Эйсмант Зінаіда Ўладзіміраўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  358. Якубоўская Алена Федараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  359. Янкевіч Кацярына
  360. Яраш (Ліхашапка) Раман
  361. Ярмоліч Ноня / 1914, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  362. Яцук Надзея Фёдараўна / 1944, в. Бастынь, Лунінецкі раён
  363. Яцэвіч Марыя / в. Баброва 1, Лагойскі раён
  364. Ячная Таццяна
  365. Яўфіменка Юлія Дзмітрыеўна / 1934, аг. Кіраў, Нараўлянскі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 22.05.2020 21:54:53

Каментароў — 0

Запрашаем да абмеркавання! Звяртаем увагу, што каментары са спасылкамі і ад неаўтарызаваных аўтараў прэмадэруюцца.