Род заняткаў
спевакі / спявачкі
Рэйтынг
395.0000

Персаналіі 395 (праз поле „Род заняткаў“)

  1. Błachno Ania
  2. Charytoniuk Julita
  3. Ilona Karpiuk
  4. Kuczyńska Zofia / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  5. Kutysz Helena / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  6. Nowikiewicz Irena / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  7. Selvik Ejnar
  8. Walukiewicz Genefa / в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  9. Wieremiejuk Magda
  10. Ізергіна Алена
  11. Аваднёва Наталля Фадзееўна / 1930, в. Акуліна (пераіменаваны), Ушацкі раён
  12. Агель Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  13. Агрэніч Вольга Якаўлеўна / 1928, аг. Амяльная, Івацэвіцкі раён
  14. Адзінцова Ульяна Іванаўна / 1932, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  15. Аднадворцава Марыя
  16. Азалян М. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  17. Акуленка Надзея Васільеўна / 1914, в. Кажушкі, Хойніцкі раён
  18. Акуліч Паўліна Міронаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  19. Алесіч Фаіна / 1924, в. Букча, Лельчыцкі раён
  20. Алехна Вольга / в. Старое Сяло, Глускі раён
  21. Аляксеева (Бекарэва) Антаніна Мікалаеўна / 1943, в. Друцияны, Монастырщинский район
  22. Андрэенка Марыя / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  23. Андрэйкавец Наталля / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  24. Антановіч Тэкля / в. Занавінне, Ушацкі раён
  25. Антоненка Вольга Мінічна / 1927, в. Дзёрнавічы (ліквідаваны), Нараўлянскі раён
  26. Аракчэева Кацярына
  27. Арленін Таццяна / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  28. Арлоўская Валянціна Мікалаеўна / 1928, в. Гінтаўшчына, Валожынскі раён
  29. Архіпава Зося
  30. Арцюшэнка Ганна Фёдараўна / 1934, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  31. Астаповіч Анастасія Уладзіміраўна / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  32. Астаповіч Васіль Міхайлавіч / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  33. Асіпцова А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  34. Афоніна Праскоўя Сямёнаўна / 1937, в. Грабаўка, Гомельскі раён
  35. Аханькова Таццяна Лук’янаўна / 1932, аг. Жгунь, Добрушскі раён
  36. Багачова Валянцiна Iсакаўна / 1933, в. Паршына, Горацкі раён
  37. Багачова Вольга Пракопаўна / 1928, в. Паршына, Горацкі раён
  38. Бажок Юля
  39. Баланчук Ніна Аляксееўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  40. Балігатава Настасся Міхайлаўна / 1923, п. Сычевка Нисимковичская, Чачэрскі раён
  41. Баравая Валянціна / в. Новае Палессе, Лельчыцкі раён
  42. Барбудзька Марыя Сафронаўна / 1934, аг. Красная Слабада, Акцябрскі раён
  43. Барсукова Еўдакія Лявонцьеўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  44. Барт Вольга Фядосаўна / 1910, в. Ломыш (ліквідаваны), Хойніцкі раён
  45. Барысавец Адам Міхайлавіч / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  46. Барысенка Марфа Васільеўна / 1908, в. Ломыш (ліквідаваны), Хойніцкі раён
  47. Барышнікава (Фёдарава) Вольга
  48. Басякоў Міхась / Беларусь
  49. Бельская Надзея Андрэеўна / 1911, Руднае, Хойніцкі раён
  50. Бердова Анастасія Саваўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  51. Бондар Анастасія Мікіцічна / 1918, аг. Глінішча, Хойніцкі раён
  52. Буймістрава Ефрасіння Максімаўна / 1937, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  53. Булыга Фёдар / Вулька Радавецкая, Драгічынскі раён
  54. Бурак Надзея Іванаўна / 1926, в. Ахонава, Дзятлаўскі раён
  55. Бурак Таццяна Васілеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  56. Буракова З. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  57. Бурлевіч Арцём / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  58. Вайцюшкевіч З.
  59. Вакульчык Вольга / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  60. Валадкевіч Аляксандра / в. Дубенец, Столінскі раён
  61. Валакневіч Г. / в. Дубенец, Столінскі раён
  62. Валянціна Аляксандраўна Марчанка / 1958, гп Краснаполле, Краснапольскі раён
  63. Валянціна Васільеўна Лагуціна / 1939, аг. Яноўка, Краснапольскі раён
  64. Валянціна Міхайлаўна Сердзюкова / 1948, в. Гарадзецкая, Краснапольскі раён
  65. Варабей Вольга Мікалаеўна / 1949, в. Закальное, Любанскі раён
  66. Вашкова Марыя Аляксандраўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  67. Вера Максімаўна Цітова / 1939, в. Журбін, Касцюковіцкі раён
  68. Вера Пятроўна Картузова / 1940, аг. Горы, Краснапольскі раён
  69. Вера Севасцьянаўна Ляшчова / 1941, в. Палуж 1, Краснапольскі раён
  70. Верамейчык Людміла Кірылаўна / 1930, в. Вобчын, Любанскі раён
  71. Войцік Валянціна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  72. Выдронак Юрый
  73. Вянгура Ганна Паўлаўна / 1912, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  74. Вярцінская Акуліна Сямёнаўна / 1901, в. Стары Дзедзін, Клімавіцкі раён
  75. Вішнеўская Марыя Іванаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  76. Вішнеўская Тэрэса Антонаўна / 1944, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  77. Вішчэня Ніна Аляксандраўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  78. Галай Зоня Нікіфараўна / 1932, в. Вобчын, Любанскі раён
  79. Галкоўскі Аляксандр Мікалаевіч / 1959, в. Судзілы, Клімавіцкі раён
  80. Галіна Цумарава / 1958, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  81. Гануш Аляксандра Ціханаўна / 1938, в. Глуховичи, Брагінскі раён
  82. Гапановіч Андрэй / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  83. Гарбар Алена Філімонаўна / 1924, в. Барысаўшчына, Хойніцкі раён
  84. Гарбачоўская Любоў Іванаўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  85. Гарохава Вера Іванаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  86. Гашчанка, Ядвіга / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  87. Гаўрыленка Ганна Фёдараўна / 1938, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  88. Гвоздзева Настасся
  89. Гвінцэвіч Фядосся Сцяпанаўна / 1924, аг. Нарач, Вілейскі раён
  90. Гедзік Ульяна
  91. Гладкова Марыя Паўлаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  92. Глусцова Валянцiна Стэфанаўна / 1937, в. Паршына, Горацкі раён
  93. Глушакова Еўдакія / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  94. Глушанок Марыя Іванаўна / 1934, в. Уборак, Лоеўскі раён
  95. Горбава Варвара Кузьмінічна / 1912, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  96. Грахоўская Аляксандра
  97. Гром Ганна Рыгораўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  98. Гром Ларыса Васіл'еўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  99. Грыневіч (Матафонава) Таццяна
  100. Грынчык Любоў / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  101. Грынь В.
  102. Грэцкая Варвара (Веткаўскі раён) / г. Ветка, Веткаўскі раён
  103. Грэчка Кацярына / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  104. Гуд Ніна Барысаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  105. Гузарэвіч Ганна Мацвееўна / 1912, в. Новы Двор, Пінскі раён
  106. Гук Ніна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  107. Давыдзенка Анастасія Аляксееўна / 1930, в. Кіцін, Жлобінскі раён
  108. Данчык (Багдан Андрусішын)
  109. Даніловіч Ксенія Паўлаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  110. Дарашэвіч Алена / в. Букча, Лельчыцкі раён
  111. Дарашэвіч Хрысціна / 1915, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  112. Дзядовік-Кашкурэвіч Вольга
  113. Дзямчыхіна Вера Ягораўна / 1939, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  114. Дзямчыхіна Ефрасіння Іванаўна / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  115. Дзянісава Ганна Цітаўна / 1919, в. Вялікія Шарыпы, Горацкі раён
  116. Дорах Кацярына / в. Велямічы, Столінскі раён
  117. Доўгушаў Сяргей
  118. Дубейка Марыя / 1929, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  119. Дубейка Сцяпан / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  120. Ева Іванаўна Смарчкова / 1950, в. Сабалі, Краснапольскі раён
  121. Емельянчык Вольга Антонаўна
  122. Ермакова Настасся / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  123. Жартун Валянціна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  124. Жгельская Ева Міхайлаўна / 1951, аг. Жгунь, Добрушскі раён
  125. Жогаль Т. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  126. Жыляніна Марыя Мікалаеўна / 1930, аг. Гайна, Лагойскі раён
  127. Жыхар Вера Ўладзіміраўна / 1938, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  128. Забаўка Лізавета / 1902, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  129. Загараднева Ніна Ўладзіміраўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  130. Занкавіч Леаніда Іванаўна / 1926, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  131. Занкавіч Марыя Міхайлаўна / 1928, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  132. Зуева Дар’я
  133. Зуева М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  134. Зінаіда Аляксееўна Сцебунова / 1941, в. Журбін, Касцюковіцкі раён
  135. Зінкевіч Стэпаніда Рыгораўна / 1935, в. Старое Сяло, Жабінкаўскі раён
  136. Зіновіч Еўдакія / Вулька Радавецкая, Драгічынскі раён
  137. Кiсялёва Ганна Ягораўна / 1937, в. Паршына, Горацкі раён
  138. Кавалёва Таццяна Максімаўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  139. Казакова Паліна Васільеўна / 1906, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  140. Казлова Надзея Данілаўна / в. Галавенчыцы, Чавускі раён
  141. Казлоў Уладзімір / в. Далосцы, Бешанковіцкі раён
  142. Каледзіч Надзея Іванаўна / 1937, в. Віркаў, Клічаўскі раён
  143. Калеснік Дар'я Афанасьеўна / 1930, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  144. Калеснік Якаў Афанас’евіч / 1938, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  145. Калядзенка Матрона Максімаўна / 1915, аг. Пірэвічы, Жлобінскі раён
  146. Калінкіна Валянціна Іосіфаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  147. Каліцэня Марыя Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  148. Кандратава Матрона Марцінаўна / 1928, в. Збароў, Рагачоўскі раён
  149. Капітонава Зоя Раманаўна / 1916, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  150. Каржова Паліна Міхайлаўна / 1932, п. Сычевка Нисимковичская, Чачэрскі раён
  151. Кароль Таццяна Ўладзіміраўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  152. Каротчанка Зінаіда Раманаўна / 1936, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  153. Карпук Лідзія Данілаўна / 1938, в. Міхалінак, Бярозаўскі раён
  154. Картаўнёва Акулiна Цiханаўна / 1917, в. Паршына, Горацкі раён
  155. Карэнчук Аляксандр / 1909, в. Клятная, Пінскі раён
  156. Касач Даната Іванаўна / 1934, в. Стаўрова, Браслаўскі раён
  157. Касцюкавец Аляксандра Тарасаўна / 1921, в. Закальное, Любанскі раён
  158. Касяк Марыя Іванаўна / 1918, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  159. Катвіцкая Ірэна
  160. Каханоўская Людміла Сцяпанаўна / в. Галавенчыцы, Чавускі раён
  161. Кацярына Іосіфаўна Конанава / 1939, в. Казелле, Краснапольскі раён
  162. Качанкова Надзея / аг. Батаева, Хоцімскі раён
  163. Кашлач Зміцер
  164. Клачко Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  165. Клепікава Святлана
  166. Клеўжыц Аўдоцця / аг. Сінкевічы, Лунінецкі раён
  167. Клодзька Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  168. Клімашэўская Ганна
  169. Кліменка І.В.
  170. Клімовіч Ніна Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  171. Клімовіч Ніна Нікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  172. Клімянкова Арына Аляксандраўна / 1910, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  173. Козак Надзея Архіпаўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  174. Козел Соф'я Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  175. Корбан Кацярына Карнееўна / 1908, аг. Альшанка, Чашніцкі раён
  176. Костина Евгения
  177. Крацянок Ганна Іванаўна / 1936, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  178. Круглова Вераніка
  179. Крэцкая Ўладзіслава Вітольдаўна / 1946, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  180. Кудзін Вера Антонаўна / 1940, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  181. Кудрыцкая Аўдакія Яўхімаўна / 1905, аг. Глінішча, Хойніцкі раён
  182. Кукрэш Надзея Іванаўна / 1923, в. Вобчын, Любанскі раён
  183. Куніцкая Валянціна Аляксееўна / 1938, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  184. Купрэева Варвара Сямёнаўна / 1900, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  185. Купрэева Ксенія Нікіфараўна / 1920, в. Збароў, Рагачоўскі раён
  186. Куратнік Марыя Міхайлаўна / 1926, аг. Амяльная, Івацэвіцкі раён
  187. Курта Людміла Іванаўна / 1930, аг. Андроны, Пастаўскі раён
  188. Кухарава Марыя Мiхайлаўна / 1943, в. Паршына, Горацкі раён
  189. Кухцюк Таццяна Паўлаўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  190. Кісляк Андрыян / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  191. Лагун Софія / 1935, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  192. Лапцуева Палiна Яфiмаўна / 1941, в. Паршына, Горацкі раён
  193. Лемяшэўская Надзея Якаўлеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  194. Лешчанка Лідзія
  195. Леўкавец Мікалай Мікалаевіч / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  196. Лой Алена Цімафееўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  197. Лось Ганна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  198. Лось Ніна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  199. Лось Раіса Андрэеўна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  200. Лугоўская Паліна Васільеўна / 1936, в. Закальное, Любанскі раён
  201. Лук'янава Т. В.
  202. Лукашэвіч Таццяна / 1923, в. Парэчча, Пінскі раён
  203. Лутава Ганна
  204. Луцковіч Надзея Навумаўна / 1925, аг. Красная Слабада, Акцябрскі раён
  205. Любоў Уладзіміраўна Пісарава / 1936, аг. Леніна, Краснапольскі раён
  206. Лясько Васіль / в. Стахава, Столінскі раён
  207. Ляўкевіч Ніна / 1934, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  208. Ляўчук Маргарыта
  209. Лідзія Іванаўна Еўдакіменка / 1952, аг. Горы, Краснапольскі раён
  210. Лідзія Кузьмінічна Магілеўцава / 1938, аг. Горы, Краснапольскі раён
  211. Лідзія Фёдараўна Прахарэнка / 1947, в. Журбін, Касцюковіцкі раён
  212. Лісіцкая Надзея / в. Новае Палессе, Лельчыцкі раён
  213. Літвінава Юлія
  214. Максімчук Лізавета Ніканораўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  215. Максімчук Таццяна Фёдараўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  216. Малчанава Сцепаніда Якаўлеўна / 1919, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  217. Манжурава Кацярына Васільеўна / в. Новая Слабада, Слаўгарадскі раён
  218. Марозава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  219. Марозава Марфа Якімаўна / 1912, Судкова, Хойніцкі раён
  220. Мартыненка Наталля Іванаўна / 1916, в. Молочки, Хойніцкі раён
  221. Марудзiна Ганна Міхайлаўна / 1940, в. Паршына, Горацкі раён
  222. Марыя Іванаўна Вязава / 1944, п. Перадавы, Краснапольскі раён
  223. Марыя Іосіфаўна Конанава / 1935, в. Казелле, Краснапольскі раён
  224. Марыя Данілаўна Прахарэнка / 1943, в. Журбін, Касцюковіцкі раён
  225. Марыя Фёдараўна Прывалава / 1939, в. Гарадзецкая, Краснапольскі раён
  226. Масальская Вольга / в. Клятная, Пінскі раён
  227. Масальскі Адам / 1933, в. Клятная, Пінскі раён
  228. Матыліцкая Наталля
  229. Махрачова Пелагея Фёдараўна / 1932, в. Паршына, Горацкі раён
  230. Мельнік Ганна Аксенцьеўна / в. Азарычы, Пінскі раён
  231. Мельнікава Праскоўя / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  232. Моніч Аляксандр Іосіфавіч / аг. Краснае, Карэліцкі раён
  233. Мосева А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  234. Мурашка Марыя Паўлаўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  235. Міляшчэня Ганна Фёдараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  236. Мінкевіч Леаніда Феліксаўна / 1942, аг. Нарач, Вілейскі раён
  237. Місевіч Таццяна Вікенцьеўна / в. Доўгая, Шчучынскі раён
  238. Міхайлава Зоя Вктараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  239. Міхаіл Еўдакімавіч Малюкоў / 1923, в. Сідараўка, Краснапольскі раён
  240. Мішкевіч Анастасія Міхайлаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  241. Надзея Лаўрэнаўна Даніленка / 1935, в. Журбін, Касцюковіцкі раён
  242. Надзея Ціхонаўна Шамянкова / 1937, аг. Леніна, Краснапольскі раён
  243. Ненартовіч Ксенія / 1926, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  244. Ненартовіч Лілія / 1947, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  245. Нехайба Ігар Паўлавіч / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  246. Новік Антаніна / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  247. Новік Таісія / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  248. Новікава Надзея Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  249. Някрасава Наста
  250. Ніна Пятроўна Чарткова / 1946, аг. Леніна, Краснапольскі раён
  251. Ніна Фядосаўна Яцутка / 1942, аг. Пачапы, Краснапольскі раён
  252. Ніна Якаўлеўна Крывашэева / 1942, п. Перадавы, Краснапольскі раён
  253. Падаляк Варвара / в. Казулічы, Кіраўскі раён
  254. Пазняк Вера / 1933, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  255. Палын Ніна / в. Новае Палессе, Лельчыцкі раён
  256. Панчэня Кацярына Аляксееўна / 1941, в. Пагост, Жыткавіцкі раён
  257. Пархімчык Ева Іванаўна / в. Кавалевічы, Пухавіцкі раён
  258. Паўловіч Ірына
  259. Петакоў Віктар / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  260. Петрыканіна Марыя Міронаўна / 1932, в. Закальное, Любанскі раён
  261. Петрышэнка Ганна Іванаўна / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  262. Петрышэнка Ганна Фёдараўна / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  263. Платошына Марыя Андрэеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  264. Послед Мікалай Арсеньевіч / 1936, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  265. Прохар Зінаіда Цімафееўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  266. Прушак Марыя Яўхімаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  267. Прыбалавец Галіна Трафімаўна / 1934, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  268. Прытулік Вера / 1947, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  269. Прыходзька Аляксандра Фёдараўна / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  270. Прыходзька Вера Васільеўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  271. Прыходзька Ева Паўлаўна / 1932, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  272. Прыходзька Ульяна Аляксееўна / 1925, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  273. Пугачэўская Надзея Мікалаеўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  274. Путронак Канстанцін
  275. Пянькоўская Ганна Мікалаеўна / 1929, в. Закальное, Любанскі раён
  276. Пятрова Серафіма / 1926, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  277. Пяцюкевіч, Ганна / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  278. Пяцюкевіч, Юлія / в. Цяцеркі, Браслаўскі раён
  279. Пісарчык Зінаіда Мікалаеўна / 1929, в. Вобчын, Любанскі раён
  280. Раговіч Уладзімір Іосіфавіч
  281. Радзівіл Валянціна Аляксандраўна / 1937, в. Дайнава Вялікая, Валожынскі раён
  282. Раманец Лідзія Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  283. Раманчук Зінаіда Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  284. Рацык Ганна / 1934, аг. Моталь, Іванаўскі раён
  285. Раўкоўская Анісія Антонаўна / 1927, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  286. Раўкоўская Варвара / 1904, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  287. Рдзецкая Анастасія Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  288. Рдзецкая Ніна Аляксееўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  289. Рубацкая Ганна Міхайлаўна / в. Жураўцы, Валожынскі раён
  290. Рудзька Зоня (в. Рачэнь Любанскі р-н) / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  291. Рудкоўская Феня Лявонаўна / 1905, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  292. Русак Ганна / 1925, в. Клятная, Пінскі раён
  293. Русак Марыя / 1904, в. Клятная, Пінскі раён
  294. Русак Надзея / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  295. Русак Юзэф / в. Клятная, Пінскі раён
  296. Рымко Алена / 1924, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  297. Рымко Лідзія / 1942, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  298. Рынкевіч Любоў Васільеўна / 1937, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  299. Сiнякова Лiдзiя Пракопаўна / 1929, в. Паршына, Горацкі раён
  300. Сабалеўская Нона Анатольеўна / 1932, в. Волахі, Пастаўскі раён
  301. Савонава Кацярына Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  302. Сагонава Інга Ўладзіміраўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  303. Сайдак Іван / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  304. Сайдак Мар'ян / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  305. Сайдак Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  306. Сайдак Ядвіга / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  307. Сайкоўская Аляксандра
  308. Сакалоўская Ганна Іванаўна / 1935, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  309. Саламеня Ульяна Мікалаеўна / 1931, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  310. Саланевіч Марыя Іванаўна / в. Любонічы, Кіраўскі раён
  311. Салаўёва Марыя Гаўрылаўна / 1911, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  312. Сапоцька Любоў Міхайлаўна / 1931, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  313. Сафонава Таццяна / 1906, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  314. Сафронава Марыя Кузьмінічна / 1919, в. Пагост, Гарадоцкі раён
  315. Сахарчук Надзея / Sacharczuk Nadzieja / 1923, в. Маліннікі, Powiat bielski
  316. Сачка Вольга Іосіфаўна / 1934, в. Вялікі Рожан, Салігорскі раён
  317. Сераброва Ніна Адамаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  318. Сергеевіч Антаніна Фадзееўна / 1942, в. Стаўрова, Браслаўскі раён
  319. Скрыпнік Елізавета Іванаўна / 1918, в. Новы Двор, Пінскі раён
  320. Сліж Адам / 1930, в. Клятная, Пінскі раён
  321. Сліж Любоў / 1933, в. Клятная, Пінскі раён
  322. Собаль Марыя Іванаўна / 1942, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  323. Старасека Анастасія Міхайлаўна / 1931, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  324. Суглоб Ульяна Іванаўна / 1940, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  325. Судненка Ганна / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  326. Суржэнка Наталля Андрэеўна / 1911, в. Навасёлкі, Пружанскі раён
  327. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  328. Сушко Марыя Васільеўна / 1913, в. Ачоса-Рудня (ліквідаваны), Добрушскі раён
  329. Сушчык Галіна Пятроўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  330. Сцепанюк Сцепаніда Аляксееўна / в. Дарапеевічы, Маларыцкі раён
  331. Сысой Кацярына / в. Старое Сяло, Глускі раён
  332. Сялюн Вера Іванаўна / 1919, в. Талуць, Вілейскі раён
  333. Сяргейчык Марыя Мікалаеўна / 1936, в. Глуховичи, Брагінскі раён
  334. Сярко Іосіф / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  335. Сярко Марыя / 1934, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  336. Сярко Феліцыя / 1927, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  337. Сярчэня Яўгенія Антонаўна / 1931, в. Закальное, Любанскі раён
  338. Сівурава Любоў Пятроўна
  339. Сідаровіч Валянціна Пятроўна / 1923, в. Лескава, Пастаўскі раён
  340. Сідарук Антаніна / 1921, в. Парэчча, Пінскі раён
  341. Сідарэнка Таццяна Ігнатаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  342. Тамара Аляксееўна Анціпенка / 1936, в. Журбін, Касцюковіцкі раён
  343. Тамара Кірылаўна Куралёнак / 1946, в. Курбакі, Краснапольскі раён
  344. Таранава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  345. Таргоня Аксіння / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  346. Таццяна Трыфанаўна Палошчанка / 1941, в. Усцінавічы, Краснапольскі раён
  347. Тачылкіна Марыя Аляксееўна / аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  348. Ткачова Праскоўя Васільеўна / 1927, в. Кіцін, Жлобінскі раён
  349. Ткачук Марыя Мікалаеўна / 1936, в. Закальное, Любанскі раён
  350. Торчык Ірына Ціханаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  351. Торчык Тамара Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  352. Трус М.
  353. Уласевіч Таццяна
  354. Фяськова А. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  355. Фяськова Вольга / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  356. Фёдарава Таццяна / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  357. Халюкова Ф. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  358. Ханеўская Марыя Афанасаўна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  359. Хвораст Захвея Васільеўна / в. Кацёлкі, Пружанскі раён
  360. Хрушчова Тамара Мікалаеўна / 1949, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  361. Царык Ганна Ціханаўна / 1945, в. Закальное, Любанскі раён
  362. Цумарава Зінаіда Тарасаўна / 1939, аг. Цяхцін, Бялыніцкі раён
  363. Цюхлава Кацярына Васільеўна / 1928, в. Лашанцы, Крупскі раён
  364. Цяцерыч Вулляна / 1931, в. Дзяржынск, Лельчыцкі раён
  365. Ціханоўскі У. А. / в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён
  366. Чайкоўская Марыя / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  367. Шавялёва А. Т. / 1912, в. Барталамееўка, Веткаўскі раён
  368. Шавялёва Настасся Фёдараўна / 1937, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  369. Швед Надзежда Адамаўна / 1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён
  370. Шкрабава Ніна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  371. Шкудун Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  372. Шкудун Галіна Дзянісаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  373. Шлома Любоў Нікандраўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  374. Шогал(?) Надзея / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  375. Шорац Ларыса Арсеньеўна / 1931, в. Любоўшы, Вілейскі раён
  376. Шпакоўская Ірына / 1925, в. Парэчча, Пінскі раён
  377. Шпорка Мар'ян / 1944, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  378. Шпорка Марыя / 1948, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  379. Шруб Марыя Пятроўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  380. Шруб Надзея Ануфрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  381. Шукаловіч Кацярына Дзмітрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  382. Шулейка Соф'я / 1937, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  383. Шульга Ульяна Сцяпанаўна / 1927, аг. Пескі, Бярозаўскі раён
  384. Шчарбакова Алімпіяда Міхайлаўна / в. Шастова, Полацкі раён
  385. Шэкун Кацярына Васільеўна / 1918, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  386. Шэршань Надзея Якімаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  387. Эйсмант Зінаіда Ўладзіміраўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  388. Якубоўская Алена Федараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  389. Янкевіч Кацярына
  390. Яраш (Ліхашапка) Раман
  391. Ярмоліч Ноня / 1914, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  392. Яцук Надзея Фёдараўна / 1944, в. Бастынь, Лунінецкі раён
  393. Яцэвіч Марыя / в. Баброва 1, Лагойскі раён
  394. Ячная Таццяна
  395. Яўфіменка Юлія Дзмітрыеўна / 1934, аг. Кіраў, Нараўлянскі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 24.06.2021 19:37:02

Маеце пытанне ці заўвагу? Напішыце ў каментары. Звяртаем увагу, што каментары са спасылкамі і ад неаўтарызаваных аўтараў прэмадэруюцца.

Відэакурсы па этнаграфіі

Самы час вучыцца анлайн! Нашы відэакурсы размешчаны на адукацыйнай платформе Stepik.org і акрамя відэа утрымліваюць праверачныя тэсты для самакантролю.

Запісацца

Выкладчык: Уладзімір Лобач

Аб’ём: 70 урокаў, 14 гадзін відэа, 127 тэставых пытанняў

Курс прапануе паглыбленае азнаямленне з этнічнай гісторыяй і этнакультурнай спецыфікай Беларусі. Прадстаўлены лекцыі па раздзелах і тэмах вучэбнай праграмы "Этнаграфія Беларусі", якая выкладаецца аўтарам у Полацкім дзяржаўным універсітэце.

Запісацца

Выкладчык: Зміцер Скварчэўскі

Аб’ём: 13 урокаў, 2 гадзіны відэа, 100 тэставых пытанняў

Сярод разнастайных аспектаў беларускай міфалогіі, прадметам курсу абраны персанажны код: боствы, духі, дэманічныя істоты, героі і т.п.