Запісы 1401–1600 з 1628
  1. Таранда Мікола
  2. Таранда Пётр
  3. Тарасенка Т.
  4. Тарасюк Мікалай Васілевіч / 1932, в. Стойлы, Пружанскі раён
  5. Таргоня Аксіння / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  6. Тарнаўскайтэ В.
  7. Таўлай Г. В.
  8. Теплова И. Б.
  9. Тетюцкая Л. В.
  10. Титовец А. В.
  11. Ткачоў М. А.
  12. Токарев С. А.
  13. Токць С.
  14. Толстая С. М.
  15. Толстой Н. И.
  16. Торунин А. В.
  17. Торчык Ірына Ціханаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  18. Торчык Тамара Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  19. Трапянок Уладзімір
  20. Трафілаў Сяргей Сяргеевіч
  21. Трафімовіч Антон
  22. Трацяк І. І.
  23. Тригубович В. А.
  24. Трубач Вольга
  25. Трубникова Н. И.
  26. Трубчык В. В.
  27. Трус Мікола
  28. Трусаў А. А.
  29. Трухан Т. М.
  30. Трушина Ольга / в. Нетризово, Кардымовский район
  31. Тухта В. У.
  32. Тушынскі Дзяніс
  33. Тышкевіч К.
  34. Тышкевіч Я.
  35. Узгорка Іван / Вілейскі раён
  36. Улашчык Мікалай
  37. Умпіровіч Зміцер
  38. Унуковіч (Внуковіч) Юрась
  39. Ускова Таццяна
  40. Усцінаў М. Ф. / Полацкі раён
  41. Ушкевіч Маргарыта
  42. Фадзеева Вольга
  43. Фаміна Вераніка
  44. Фёдарава Зоя
  45. Фёдарава Таццяна / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  46. Федароўскі Міхал
  47. Феликсас Марцинкас
  48. Фіёнік Дарафей
  49. Філіпенка А. У.
  50. Філіпенка Уладзімір
  51. Філіпчык Дзяніс
  52. Франс А.
  53. Фролов С. В.
  54. Фроман М. А.
  55. Фрыдлянд С.
  56. Фурман Іван Пятровіч
  57. Фядосік Анатоль Сямёнавіч
  58. Фяськова А. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  59. Фяськова Вольга / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  60. Хаздан Яўгенія Уладзіміраўна
  61. Хайноўская Алена
  62. Хайцін Валеры
  63. Хайцін Даніла
  64. Халюкова Ф. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  65. Хаменка Алег
  66. Ханеўская Марыя / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  67. Харкевіч Аляксандр
  68. Харчанка Ганна
  69. Харэўскі С.
  70. Хатэнка Антаніна
  71. Хвораст Захвея Васільеўна / в. Кацёлкі, Пружанскі раён
  72. Хмара С.
  73. Хмель Анастасія
  74. Храмянкова Наталля
  75. Хрушчова А. М.
  76. Хурсан Канстанцін
  77. Цалка Пятро
  78. Цветков Юрий
  79. Цвірка Канстанцін Аляксеевіч
  80. Цвяткова Наталля Мікалаеўна
  81. Церашковіч Т. А.
  82. Цитович Г. И.
  83. Цімафееў Юрый
  84. Цітавец А. В.
  85. Цітовіч Генадзь Іванавіч
  86. Цітовіч Святлана Генадзеўна
  87. Цітоў А.
  88. Цітоў В. С.
  89. Ціханоўскі Уладзімір Аляксандравіч / в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён
  90. Цішчанка І. К.
  91. Цыбульская Лідзія Міхайлаўна
  92. Цыхун А.
  93. Цыхун Г.
  94. Цюндзявіцкая Ганна
  95. Цягака Лідзія Іванаўна
  96. Цяпкова Таццяна
  97. Цярохін Станістаў Фёдаравіч
  98. Чавус Станіслаў Эдуардавіч
  99. Чайкоўская Марыя / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  100. Чайчыц Іван
  101. Чаквин И. В.
  102. Чаплінскі Віктар / 1950, в. Граўжышкі, Ашмянскі раён
  103. Чарнова Кацярына Аляксееўна
  104. Чарнышэвіч Фларыян
  105. Чарнякевіч Юрась
  106. Чарота І. А.
  107. Чаткова Наталья
  108. Чатовіч Людміла
  109. Чубат (Рыдкіна) Валерыя
  110. Чубрык Сяргей
  111. Чугунова Надзея
  112. Чуйко В. А.
  113. Чумакоў Алесь
  114. Чупрынскі Андрэй
  115. Чуркін М. М.
  116. Чурко Ю. М.
  117. Чуяшова Ганна / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  118. Чыгрын Сяргей
  119. Чэрны Адольф
  120. Шабанов Е.
  121. Шаблоўская Юлія
  122. Шавялёва А. Т. / 1912, в. Барталамееўка, Веткаўскі раён
  123. Шадыра В. І.
  124. Шалкевіч Віктар
  125. Шамак А. А.
  126. Шамак Р. П. (цымбаліст, в. Астроўкі, Асіповіцкі р-н) / в. Астроўкі, Асіповіцкі раён
  127. Шамякін І. П.
  128. Шантыка Алена
  129. Шантырь О. В.
  130. Шарая В. М.
  131. Шаркайтэ-Вілюмс Ліяна Антонаўна
  132. Шаруха І. М.
  133. Шары Генадзь
  134. Шаура Рыгор
  135. Швайбовіч Іван Мартынавіч / 1923, в. Барань, Барысаўскі раён
  136. Швед Васіль (дудка, бубен) / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  137. Швед Іна Анатольеўна
  138. Швед Надзежда Адамаўна / 1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён
  139. Швец Леанід
  140. Шейн П. В.
  141. Шендрик Д. З.
  142. Шкадун Міхаіл, скрыпак / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  143. Шкіндзер Васіль
  144. Шклярэўскі Алег Іванавіч
  145. Шкрабава Ніна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  146. Шкудун Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  147. Шкудун Галіна Дзянісаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  148. Шкут Мікалай Мікалаевіч
  149. Шлома Любоў Нікандраўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  150. Шлюбскі А. Л.
  151. Шмярко Яўген
  152. Шогал(?) Надзея / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  153. Шпакоўская (Шапко) Любоў
  154. Шпакоўская Ірына / 1925, в. Парэчча, Пінскі раён
  155. Шпілеўская Наста
  156. Шпорка Мар'ян / 1944, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  157. Шпорка Марыя / 1948, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  158. Шруб Марыя Пятроўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  159. Шруб Надзея Ануфрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  160. Шрубок Аляксандра
  161. Шуба П. П.
  162. Шукалаў Ігнат / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  163. Шукалаў Павал, цымбаліст / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  164. Шукаловіч Кацярына Дзмітрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  165. Шукан Міхаіл Міхайлавіч / 1936, в. Старая Машчаніца, Бярэзінскі раён
  166. Шукеловіч Віктар
  167. Шулаеў А.
  168. Шулейка Соф'я / 1937, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  169. Шульман Аркадзія
  170. Шульц Міра
  171. Шулякова Ніна
  172. Шуман Наталля
  173. Шуміліна Ірына
  174. Шур Васіль Васільевіч
  175. Шчавінская Л. Л.
  176. Шчакаціхін М.
  177. Шчарбак В. П.
  178. Шчарбакова Таццяна
  179. Шчарбачэвіч Ніна
  180. Шчыракова Л.
  181. Шыкоўскі Сцяпан / Беларусь
  182. Шыманчык Юзаф
  183. Шыпкоў Віктар
  184. Шырма Рыгор Раманавіч
  185. Шэйка Кацярына
  186. Шэйн П. В.
  187. Шэкун Кацярына / 1918, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  188. Шэршань Надзея Якімаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  189. Щеглов Семен
  190. Щуров Вячеслав Михайлович
  191. Эвальд Зінаіда Віктараўна
  192. Эверс Дар'я
  193. Эйсмант Зінаіда Ўладзіміраўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  194. Эрдман Э. О.
  195. Юніцкі Мікалай
  196. Юрэвіч Лявон
  197. Юхнін Самір
  198. Юшкова-Борисова Юлия
  199. Я. Г.
  200. Язовицкая Эльза Эдуардовна
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 08.05.2018 09:20:53