Запісы 401–600 з 1192
  1. Даленга-Хадакоўскі Зарыян Якаўлевіч (сапр. Адам Чарноцкі)
  2. Далэнга-Хадакоўскі З.
  3. Дамінік Абламовіч
  4. Данилов К.
  5. Данілаў Мікалай Іванавіч (в. Мехавое, Гарадоцкі раён)
  6. Даніловіч Настасся Ігараўна
  7. Данчык (Багдан Андрусішын)
  8. Дар'я Амяльковіч
  9. Дарашэвіч Энгельс
  10. Даўгіх Яўген
  11. Дашкевiч Ю.
  12. Дашкевич Л. У.
  13. Дашук Віктар
  14. Дёмин В.
  15. Дехтяренко В. Н.
  16. Дзейка Наталля
  17. Дзелянкоўскі М.
  18. Дземка Вольга
  19. Дземянчук Ірына
  20. Дзенісюк Н.
  21. Дзермант А.
  22. Дзмітрыеў Юрый
  23. Дзмітрэнка Сяргей
  24. Дзятко Зміцер
  25. Дзячэнка В. Д.
  26. Дмитриев М.А.
  27. Дмітренка М. К.
  28. Добровольская В. Е.
  29. Дорожкиной Т. Н.
  30. Доўгушаў Сяргей
  31. Доўнар-Запольскі Мітрафан Віктаравіч
  32. Драбышэўская Марына
  33. Драздова Наталля
  34. Драздовіч Язэп
  35. Драпко Алена
  36. Друк Галіна
  37. Друпаў Аляксей
  38. Дрындрожык Надзея
  39. Дрынеўскі Міхаіл Паўлавіч
  40. Дубейка Сцяпан (в. Тонеж, Лельчыцкі раён)
  41. Дуброва Н.
  42. Дубровец Васіль
  43. Дубянецкая Ірына Міхайлаўна
  44. Дудчанка Мікалай
  45. Дук Дзяніс Уладзіміравіч
  46. Духноўская Аляксандра
  47. Дучыц Л. У.
  48. Дучыц, Л. У.
  49. Дыбча Арнольд
  50. Дыбча М.
  51. Евгеньева А. П.
  52. Егарэйчанка А. А.
  53. Елина Н. Г.
  54. Елісееў Андрэй
  55. Емельянчык Вольга Антонаўна
  56. Емяльянаў А. С.
  57. Ермакоў Альберт
  58. Ерошенко Л.
  59. Жабінская М. П.
  60. Жаўнерык Крысціна Ігараўна
  61. Жирмунский В. М.
  62. Жукава Вольга
  63. Жукаў Андрэй
  64. Жукова О. Г.
  65. Жукоўскі Аляксандр
  66. Жура Алесь
  67. Жураўлёў Д.
  68. Журовіч Уладзімір
  69. Жыгамонт Юрый
  70. Жыновіч Іосіф Іосіфавіч
  71. Завадская Вінцэнта
  72. Загурская Г. М.
  73. Заикина К. Е.
  74. Зайка А.
  75. Зайкоўскі Э. М.
  76. Заруцкі Яўген
  77. Зарэмба М.
  78. Захар Зміцер
  79. Захарава В. А.
  80. Захарына Г.
  81. Захарэвіч Наста
  82. Звірко Наталія
  83. Звяруга Яраслаў Генрыхавіч
  84. Зелинский О. Ф.
  85. Земцовский И. И.
  86. Зенкевіч Рамуальд
  87. Зимина З. И.
  88. Зіновіч Еўдакія
  89. Зоська Верас
  90. Зуева Дар’я
  91. Зыкава Л. В.
  92. Зьміцер Санько
  93. Зюлікаў Валянцін Уладзіміравіч (в. Пакуцце, Дрыбінскі раён)
  94. Зюлікаў Уладзімір (в. Пакуцце, Дрыбінскі раён)
  95. Зянько У.
  96. Иванова Ю. Б.
  97. Іваницький А.
  98. Іваноў Ігар
  99. Івона Моль
  100. Івуць Галіна
  101. Ізох Ніна
  102. Ільінчык Вольга
  103. Інанец Сняжана
  104. Ісакаў Аляксандр
  105. Іўлеў Іван Іванавіч (аг. Бычыха, Гарадоцкі раён)
  106. Кабалевская М. Д.
  107. Кабанов Александр Сергеевич
  108. Кабашнікаў К. П.
  109. Кавалёва Р. М.
  110. Кавалевіч Наталля
  111. Кавалёў Лявон
  112. Каганец Карусь
  113. Казакова І. В.
  114. Казека Я.
  115. Казловіч Мікалай
  116. Казлоўская О. Л.
  117. Казлоўскі П. Р.
  118. Казлоўскі Стэфан
  119. Каладзінскі М. А.
  120. Калацэй В. В.
  121. Калачов Н. В.
  122. Калачоў А.
  123. Калашников В.
  124. Калашникова
  125. Календа Людміла Валяр'янаўна
  126. Калеснік Якаў Афанас’евіч (аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён)
  127. Калеснікава Маша (Яр)
  128. Калечыц Марына
  129. Каліна Ю.
  130. Каліноўская Алена
  131. Калпакова Святлана
  132. Канавальчык Ірына
  133. Канстанцінава Т. Л.
  134. Капейка М. П. (в. Майсеевічы, Асіповіцкі раён)
  135. Капітан Таццяна
  136. Капчынская Ірына
  137. Карабанаў А. К.
  138. Карабань Святлана
  139. Караленка Вольга
  140. Каральчук Надзея
  141. Карастылеў Вячаслаў Васільевіч
  142. Карлюкевіч Алесь
  143. Карнаух Т.
  144. Карнеева Т. Г.
  145. Карнялюк В. Р.
  146. Карпіньскі Ян Ежы
  147. Карскі Яўхім Фёдаравіч
  148. Карэн Киндстрем
  149. Касавец Віталь
  150. Касперович В. А.
  151. Касперович Г. И.
  152. Кастрыца А. А.
  153. Касцюкавец Л. П.
  154. Касько У. К.
  155. Катвіцкая Ірэна
  156. Катерина Матейко
  157. Каханоўскі Г. А.
  158. Кахнюк Ірына
  159. Кацар М. С.
  160. Качаргіна Людміла
  161. Кашкурэвіч Тодар Арленавіч
  162. Каяловіч М. О.
  163. Квітка Клімент Васілевіч
  164. Киже А. И.
  165. Кирша Данилов
  166. Кізеева Варвара
  167. Кіркевіч Алесь
  168. Кірчук Іван Іванавіч
  169. Клас Брытан
  170. Клепікава Святлана
  171. Клиентов А.
  172. Клімаў Алег
  173. Кліменцьева Марыя
  174. Клімковіч І.
  175. Клімчук Ф. Д.
  176. Кляшчук Анатоль Віктаравіч
  177. Коваленко В. И.
  178. Ковганко Светлана
  179. Козенка Мікалай Аляксеевіч
  180. Комар Іван Ігнатавіч (в. Нянькава, Навагрудскі раён)
  181. Комлік-Ямаціна Настасся
  182. Королькова И. В.
  183. Косиков Г. К.
  184. Костка Вячаслаў
  185. Котаў Мікалай Конанавіч
  186. Котельникова Н. Е.
  187. Котенко Р. В.
  188. Коцура В. П.
  189. Краж У. М.
  190. Крапіва К.
  191. Красноў В. П.
  192. Красовская Ю.
  193. Красулін Вячаслаў
  194. Краўцэвіч А.
  195. Крачковский Юлиан Фомич
  196. Крашэўскі Юзэф Ігнацы
  197. Криштопайте Д.
  198. Круглова Вераніка
  199. Крук Янка
  200. Крукоўскі А.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 11.01.2018 11:44:48