Запісы 1001–1192 з 1192
  1. Страшкевіч Аліна
  2. Строцаў Андрусь
  3. Стружэцкі Тадэвуш Іванавіч
  4. Стрыбульская Н. С.
  5. Ступіна Г. А.
  6. Стэфан Копа
  7. Сугака Л. А.
  8. Сурскі Ягор
  9. Суханава Настасся Аляксандраўна
  10. Сухая Н. А.
  11. Сухі Дзяніс Міхайлавіч
  12. Сцепанюк Сцепаніда
  13. Сцяпанаў А.
  14. Сыракомля У.
  15. Сысоў У. М.
  16. Сэлвік Эйнар
  17. Сямашка Віктар
  18. Сянкевіч С. М.
  19. Сяргей Грунтоў
  20. Сяржавіна Г.
  21. Таболіч Алесь
  22. Таланаў У.
  23. Талкачоў Яўген
  24. Талстой Н. І.
  25. Тарасенка Т.
  26. Тарасюк Мікалай Васілевіч (1932, в. Стойлы, Пружанскі раён)
  27. Тарнаўскайтэ В.
  28. Таўлай Г. В.
  29. Теплова И. Б.
  30. Тетюцкая Л. В.
  31. Титовец А. В.
  32. Ткачоў М. А.
  33. Токарев С. А.
  34. Токць С.
  35. Толстая С. М.
  36. Толстой Н. И.
  37. Торунин А. В.
  38. Трапянок Уладзімір
  39. Трафілаў Сяргей Сяргеевіч
  40. Трацяк І. І.
  41. Тригубович В. А.
  42. Трубач Вольга
  43. Трубникова Н. И.
  44. Трубчык В. В.
  45. Трус Мікола
  46. Трусаў А. А.
  47. Трухан Т. М.
  48. Трушина Ольга (в. Нетризово, Кардымовский район)
  49. Тухта В. У.
  50. Тышкевіч К.
  51. Тышкевіч Я.
  52. Умпіровіч Зміцер
  53. Унуковіч (Внуковіч) Юрась
  54. Ускова Таццяна
  55. Ушкевіч Маргарыта
  56. Фадзеева Вольга
  57. Фаміна Вераніка
  58. Фёдарава Зоя
  59. Федароўскі Міхал
  60. Феликсас Марцинкас
  61. Фіёнік Дарафей
  62. Філіпенка А. У.
  63. Філіпенка Уладзімір
  64. Філіпчык Дзяніс
  65. Франс А.
  66. Фролов С. В.
  67. Фроман М. А.
  68. Фрыдлянд С.
  69. Фурман Іван Пятровіч
  70. Фядосік Анатоль Сямёнавіч
  71. Хайноўская Алена
  72. Хайцін Валеры
  73. Хайцін Даніла
  74. Хаменка Алег
  75. Харкевіч Аляксандр
  76. Харчанка Ганна
  77. Харэўскі С.
  78. Хатэнка Антаніна
  79. Хмара С.
  80. Хмель Анастасія
  81. Храмянкова Наталля
  82. Хрушчова А. М.
  83. Хурсан Канстанцін
  84. Цалка Пятро
  85. Цветков Юрий
  86. Цвірка К. А.
  87. Цвяткова Наталля Мікалаеўна
  88. Церашковіч Т. А.
  89. Цитович Г. И.
  90. Цімафееў Юрый
  91. Цітавец А. В.
  92. Цітовіч Генадзь Іванавіч
  93. Цітоў А.
  94. Цітоў В. С.
  95. Ціханоўскі Уладзімір Аляксандравіч (в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён)
  96. Цішчанка І. К.
  97. Цыбульская Лідзія Міхайлаўна
  98. Цыхун А.
  99. Цыхун Г.
  100. Цюндзявіцкая Ганна
  101. Цягака Лідзія Іванаўна
  102. Цярохін Станістаў Фёдаравіч
  103. Чавус Станіслаў Эдуардавіч
  104. Чаквин И. В.
  105. Чарнышэвіч Фларыян
  106. Чарнякевіч Юрась
  107. Чарота І. А.
  108. Чаткова Наталья
  109. Чатовіч Людміла
  110. Чубрык Сяргей
  111. Чугунова Надзея
  112. Чуйко В. А.
  113. Чумакоў Алесь
  114. Чупрынскі Андрэй
  115. Чуркін М. М.
  116. Чурко Ю. М.
  117. Чыгрын Сяргей
  118. Чэрны Адольф
  119. Шабанов Е.
  120. Шаблоўская Юлія
  121. Шадыра В. І.
  122. Шалкевіч Віктар
  123. Шамак А. А.
  124. Шамак Р. П. (цымбаліст, в. Астроўкі, Асіповіцкі р-н) (в. Астроўкі, Асіповіцкі раён)
  125. Шамякін І. П.
  126. Шантыка Алена
  127. Шарая В. М.
  128. Шаруха І. М.
  129. Шары Генадзь
  130. Шаура Рыгор
  131. Швайбовіч Іван Мартынавіч (1923, в. Барань, Барысаўскі раён)
  132. Швед Васіль (дудка, бубен, в. Глушкавічы, Лельчыцкі р-н) (аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён)
  133. Швед Надзежда Адамаўна (1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён)
  134. Швец Леанід
  135. Шейн П. В.
  136. Шендрик Д. З.
  137. Шкадун Міхаіл (скрыпак, в. Глушкавічы, Лельчыцкі р-н) (аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён)
  138. Шкіндзер Васіль
  139. Шклярэўскі Алег Іванавіч
  140. Шлюбскі А. Л.
  141. Шмярко Яўген
  142. Шпакоўская Л. (Шапко)
  143. Шпілеўская Наста
  144. Шуба П. П.
  145. Шукеловіч Віктар
  146. Шулаеў А.
  147. Шульман Аркадзія
  148. Шульц Міра
  149. Шулякова Ніна
  150. Шуман Н.
  151. Шур Васіль Васільевіч
  152. Шчавінская Л. Л.
  153. Шчакаціхін М.
  154. Шчарбак В. П.
  155. Шчарбакова Таццяна
  156. Шчарбачэвіч Ніна
  157. Шчыракова Л.
  158. Шыманчык Юзаф
  159. Шыпкоў Віктар
  160. Шырма Рыгор Раманавіч
  161. Шэйка Кацярына
  162. Шэйн П. В.
  163. Щуров В.
  164. Эвальд З. В.
  165. Эверс Дар'я
  166. Энгелькінг Ганна
  167. Эрдман Э. О.
  168. Юніцкі Мікалай
  169. Я. Г.
  170. Якавенка Н. В.
  171. Яканюк Н. П.
  172. Якіменка Т. С.
  173. Якімовіч Ю. А.
  174. Ялатаў Віктар Іванавіч
  175. Яленскі Мікола
  176. Ян Чачот
  177. Ян-Эйвинд Сван
  178. Янкоўская Настасся
  179. Янкоўскі Ф.
  180. Яноўскi С.
  181. Янушкевіч Вольга
  182. Яраш (Ліхашапка) Раман
  183. Ярашэвіч А. А.
  184. Ярмалінская Н.
  185. Ярмоліч Дзмітрый
  186. Ярошка Алена
  187. Яскевіч Алена Дзянісаўна
  188. Яскевіч Аляксей (інфографер)
  189. Яскевіч Мікалай Юр'евіч
  190. Яшкін І.
  191. Яшкін І. Я.
  192. Яшчанка Валянціна
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 10.01.2018 15:55:00