Запісы 201–400 з 1628
  1. Аліферчык Таццяна
  2. Альфер Ала
  3. Альфрэд Мікус
  4. Аляксееў Аляксандр
  5. Аляксееў Эдуард Яфімавіч
  6. Аляксей Сталяроў
  7. Аляхновіч А.
  8. Аляхновіч А. М.
  9. Андруковіч М.
  10. Андрэенка Марыя / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  11. Андрэйкавец Наталля / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  12. Анемпадыстаў Міхал
  13. Аненкаў В. М.
  14. Аникиевич Кирилл Тимофеевич
  15. Аникин В. П.
  16. Анімеле Мікалай
  17. Анісовіч А. Л.
  18. Анічэнка У. В.
  19. Антановіч Алена
  20. Антановіч Кастусь
  21. Антоні О.
  22. Антонюк Георгий
  23. Антропаў М.
  24. Апановіч Андрусь
  25. Аракчэева Кацярына
  26. Аракчэеў Міхась
  27. Аркин Е.
  28. Аркин Е. Я.
  29. Аркушын Рыгор
  30. Арленін Таццяна / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  31. Арлова Г. П.
  32. Арлоў Уладзімір Александравіч
  33. Арлоўская Валянціна Мікалаеўна / 1928, в. Гінтаўшчына, Валожынскі раён
  34. Артур Гавэл
  35. Архіпава Зося
  36. Архіпаў Ігар
  37. Арэх Марыя
  38. Асіпенка Зінаіда / в. Стары Дзедзін, Клімавіцкі раён
  39. Асіпцова А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  40. Аслюк Віктар
  41. Астапава Настасся
  42. Астапава С. Д.
  43. Астаповіч Анастасія Уладзіміравна (в. Дуброва Лельчыцкі р-н)
  44. Астаповіч Антон Уладзіміравіч
  45. Астаповіч Васіль Міхайлавіч / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  46. Астаповіч Вольга
  47. Асташэвіч С. Т.
  48. Астрэйка А.
  49. Аўдзеюк Аляксандр
  50. Аўтушка В.
  51. Афанасьев А. Н.
  52. Афанасьева Н.
  53. Ахметова Г. А.
  54. Ахрыменка П.
  55. Ачыновіч Жана Яўгенаўна
  56. Ачыновіч Лідзія Лук'янаўна
  57. Ашурка Вуляна
  58. Бабарыка Уладзімір
  59. Бабіна Н.
  60. Бабіч Т. М.
  61. Бабкоў Ігар Міхайлавіч
  62. Баброўская Кацярына
  63. Бабурына В. В.
  64. Багданаў Сяргей
  65. Багдановіч Адам Ягоравіч
  66. Багдановіч Максім Адамавіч
  67. Багуслаўскі Арцём
  68. Базар Наталля
  69. Балай Сяргей
  70. Баланчук Анатолій Клімавіч / в. Букча, Лельчыцкі раён
  71. Баланчук Ніна Аляксееўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  72. Бальшакова Н. В.
  73. Бандаровіч В.
  74. Бандарчык Васіль Кірылавіч
  75. Бандарэвіч В. В.
  76. Барабанава Л. П.
  77. Баравы Артур
  78. Барадзін Андрэй
  79. Барадзіна Вольга
  80. Барадулін Рыгор Іванавіч
  81. Баранкевіч Лілія Фаільеўна
  82. Бараноўская Н. І.
  83. Барвенава Г. А.
  84. Бардон У. Я.
  85. Бароўскі Андрэй
  86. Барташэвіч Галіна Аляксандраўна
  87. Бартосік Зміцер
  88. Барыла Юлия
  89. Барыс С. В.
  90. Барысавец Адам Міхайлавіч / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  91. Барышаў Гурый Іларыёнавіч
  92. Барышнікаў Яўген Уладзіміравіч
  93. Басак Зміцер
  94. Басько В. І.
  95. Басякоў Міхась
  96. Бацяеў В. Ф.
  97. Бацяноўскі Яўген / Мінскі раён
  98. Башлыкевіч Сяргей
  99. Баяровіч М. А.
  100. Безнашчук (Максімава) Яўгенія
  101. Белакоз Алесь Мікалаевіч
  102. Белакоз Вера Ігнатаўна
  103. Беланожка Алена
  104. Белы Алесь
  105. Бельскі Антось
  106. Беляева Тамара
  107. Беразаньская С. С.
  108. Беразоўская Святлана Анатольеўна
  109. Бердова Анастасія Саваўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  110. Береснева Ольга
  111. Берніковіч Дзіяна
  112. Берніковіч Павел Леанідавіч
  113. Благодатов Георгий Иванович
  114. Блінкоў Ігар
  115. Бобрык Валянціна
  116. Боганева А. М.
  117. Богдан Паліна
  118. Богдасаров М. А.
  119. Богордаева А. А
  120. Бойка Яўген
  121. Болотникова В. А.
  122. Бондарева Л. А.
  123. Борисов Сергей
  124. Бруцкі Анатоль
  125. Брылон Вольга
  126. Брэль Юрась
  127. Бубновене О. Д
  128. Буглак Вадзім
  129. Будкін Сяргей
  130. Буйніцкі Ігнат
  131. Букач Алена
  132. Булавінская Марыя
  133. Булгак Ян
  134. Булгакоўскі Д.
  135. Булыга Фёдар
  136. Булыко А. Н.
  137. Булыко Х. П.
  138. Бунцэвіч Надзея
  139. Бурак Надзея / в. Ахонава, Дзятлаўскі раён
  140. Бурак Таццяна Васілеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  141. Буракова З. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  142. Буракоўская Н.
  143. Буракоўская Н. І.
  144. Бурлевіч Арцём / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  145. Бурносенка Аляксей (Бекар)
  146. Бутаў Ілля
  147. Бухель С. Л.
  148. Буцкая Святлана
  149. Буцько Уладзіслаў / в. Семернікі, Ашмянскі раён
  150. Быцко А.
  151. Быцко Л.
  152. Бышнёў Ігар
  153. Бязрукаў Уладзімір
  154. Бялова Т. У.
  155. Бялявіна В. М.
  156. Бяляеў Віктар Міхайлавіч
  157. Бярбераў Ул.
  158. Бярковіч Таццяна Леанідаўна
  159. Бярней Людміла
  160. Бяссонаў Пётр Аляксеевіч
  161. В. В. Неверович
  162. Важнік Дзьмітры
  163. Вайцюль Надзея
  164. Вайцюшкевіч З.
  165. Вакар Л. У.
  166. Вакульчык Вольга / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  167. Валадкевіч Аляксандра / в. Дубенец, Столінскі раён
  168. Валадкевіч Яфім, скрыпач / в. Дубенец, Столінскі раён
  169. Валакневіч Г. / в. Дубенец, Столінскі раён
  170. Валакневіч Я. / в. Дубенец, Столінскі раён
  171. Валевская Е. А.
  172. Валодзіна Аксана Барысаўна
  173. Валодзіна Таццяна Васільеўна
  174. Валынец Н. А.
  175. Вальчык М. А.
  176. Валянціна Ўладзіміраўна Яворская
  177. Вапельник Л. М.
  178. Варлыга А.
  179. Варфаламеева Тамара Барысаўна
  180. Васілевіч Уладзімір Аляксандравіч
  181. Васіленка А. М.
  182. Васільева Ірына
  183. Васільеў Антон
  184. Васінеўскі У.
  185. Васюкевіч В.
  186. Вашкевіч Філімон
  187. Вашкова Марыя Аляксандраўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  188. Вашчанка Ганна
  189. Вележ А.
  190. Вертков Константин Александрович
  191. Верхавінец В. М.
  192. Весялуха Кацярына
  193. Весялуха Марына
  194. Вечар Аксана
  195. Вечар Анатоль
  196. Вількін Я. Р.
  197. Вінаградава Л. Н.
  198. Віннікава Марыя Мікалаеўна
  199. Віслоцкі Адам
  200. Вішнеўская Марыя Іванаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 07.05.2018 17:58:50