Запісы 1–200 з 1615
  1. Adamski Antoni / 1936, в. Kruszyn, Powiat moniecki
  2. Aina Ausupe
  3. Aivars Berkis
  4. Aleksander Sünter
  5. Aleksandra Sanmark
  6. Anders Holmertz
  7. Anete Karlsone
  8. Anette Tamm
  9. Anita Andersson
  10. Ann-Kristin Hallgren
  11. Ann-Mari Nilsson
  12. Anna-Maja Nylén
  13. Anneli Kont-Rahtola
  14. Annika Nordin
  15. Arnis Radiņš
  16. Baines Anthony
  17. Banasińska Renata
  18. Bent Vanberg
  19. Bielińska Małgorzata
  20. Bieńkowski A.
  21. Błachno Ania
  22. Borowski Piotr
  23. Candace Crockett
  24. Cätlin Jaago
  25. Charlotte Buch
  26. Charytoniuk Julita
  27. Cheape Hugh
  28. Christina Sjöberg
  29. Cowell Henry
  30. Dagmāra Prīberga
  31. Daniélou Alain
  32. Daumants Kalniņš
  33. Dennis Rosenfeldt
  34. Dmochowski Władysław
  35. Dr. Michal Marczak
  36. Eggimann-Jonsson Ingrid
  37. Elisabeth H. Klingmark
  38. Elo Kalda
  39. Elżbieta Piskorz-Branekova
  40. Engelking Anna
  41. Eriksson Mariana
  42. Eva Anderson
  43. Eva Nilsson
  44. Eva Nordlinder
  45. Fredrik Sundman
  46. Freudenreich Jan Ksawery
  47. Gawrońska Bronisława
  48. Gimbutas Jurgis
  49. Granström K. E.
  50. Gunilla Paetau Sjöberg
  51. Gunnel Ginsburg
  52. Gunnel Hazelius-Berg
  53. Gustavsson Gunnel
  54. Håkan Liby
  55. Halicki Karol
  56. Hans Martensson
  57. Hans Näslund
  58. Hławiczka Karol
  59. Igor Tõnurist
  60. Ilona Karpiuk
  61. Inga Arnö
  62. Inger Bonge-Bergengren
  63. Ingrid Bergman
  64. Irena Matus
  65. Irene From Petersen
  66. Ivar Björkman
  67. Jack Hill
  68. Jàkup Heinesen
  69. Janīnas Kursītes
  70. Jeleńska Emma
  71. Jerzy Cetera
  72. Jerzy Gąssowski
  73. Jögge Sundqvist
  74. Josef Obrebski
  75. Jostein Skeidsvoll
  76. JÓZEF JODKOWSKI
  77. Juciene Matilda Terese
  78. Juris Urtans
  79. K. Born.
  80. Kalnius Petras
  81. Karin Hybbestad Schwantes
  82. Karin Lundholm
  83. Karin Neuschütz
  84. Karl-Gunnar Norén
  85. Katarina Ǻgren
  86. Katarina Brieditis
  87. Kathy Alert
  88. Katkuviene Danute
  89. Kirsten Romcke
  90. Kjersti Skavhaug
  91. Klimaszewska Jadwiga
  92. Knittel Jagna
  93. Kolberg Oskar
  94. Kovera Gvidas
  95. Kristin Boström
  96. Kuczyńska Zofia / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  97. Kutysz Helena / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  98. Lars Enander
  99. Lars Kock Jalvemyr
  100. Lena Nessle
  101. Lewicki Jan Nepomucen
  102. Linnéa Rothguist Ericsson
  103. Lovallius Kerstin
  104. Luto Pawel
  105. Lyn Siler
  106. M. Born
  107. Maarja Nuut
  108. Mall Ney
  109. Manfred Stingel
  110. Maria Gullber
  111. Maria Gullberg
  112. Maria Leimar
  113. Marit Ǻhlén
  114. Mary B. Kelly
  115. Mattias Isaksson
  116. Maximilian Stejskal
  117. Meelika Hainsoo
  118. Michalczuk Gregorz
  119. Mikėnaitė Akvilė
  120. Minta Michał
  121. Nina Granlund Soether
  122. Nitsch Kazimierz
  123. Nowikiewicz Irena / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  124. Nusse Mellgren
  125. Olavi Korre
  126. Oleksiy Nahornyuk
  127. Olle Norling
  128. Patmalniks J.
  129. Paukštytė Rasa
  130. Pietrzak Kuba
  131. Piotr Dahlig
  132. Przerembski, Zbigniew Jerzy
  133. Raman Jaraš
  134. Reet Piiri
  135. Robert Taylor
  136. Rubin Ruth
  137. Rusinek Michał
  138. Samuel Karlsson
  139. Sheila McGregor
  140. Signhild Olsson
  141. Solveig Hisdal
  142. Sołoniewicz Tamara
  143. Stankiewicz Bolesław / 1928, в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  144. Stefan Kopa
  145. Stefanov Kiril
  146. Szulc Bogusław
  147. Tarmo Kivisill
  148. Tarmo Noormaa
  149. Tiina Jürgeni
  150. Tina Ignell
  151. Tine Abrahamsson
  152. Tomas Fahlander
  153. Tomas Valk
  154. Ulla Sundström
  155. Uuve Snidare
  156. Vandyte Asta
  157. Vykintas Vaitkevichus
  158. W. Kowalczuk
  159. Walentyna Szewczyk
  160. Walukiewicz Genefa / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  161. Wasilkowski Przemysław
  162. Weczorek Tomasz
  163. Wieremiejuk Magda
  164. Wojciech Kowalczuk
  165. Wolter E.
  166. Žarskienė Rūta
  167. Zbigniew Adam Skuza
  168. Ziemowit Fedecki
  169. Zienkowicz Leon Józef
  170. Абабурка М. В.
  171. Абламейка Сяргей
  172. Абрамовіч Антаніна
  173. Абрамчук Р.
  174. Абрамчык Ф. К.
  175. Абрэмбскі Юзаф
  176. Аваднёва Наталля Фадзееўна / 1930, в. Акуліна (пераіменаваны), Ушацкі раён
  177. Авдеев В. Б.
  178. Авдеева И. Б.
  179. Авілін Ц.
  180. Агапкина Т. А.
  181. Агель Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  182. Адамковіч А.
  183. Адамовіч Галіна
  184. Адамовіч І. М.
  185. Аднадворцава Марыя
  186. Адоньева С.
  187. Адрианова-Перетц В. П.
  188. Азалян М. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  189. Азараў У.
  190. Аксіновіч Павел
  191. Акудовіч Цімафей Валянцінавіч
  192. Акуліч Паўліна Міронаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  193. Аладаў Мікалай Ільіч
  194. Александровіч Ірына Аляксандраўна
  195. Александрэнка Л. А.
  196. Алексютович Лариса Константиновна
  197. Алесіч Фаіна / 1924, в. Букча, Лельчыцкі раён
  198. Алехна Вольга / в. Старое Сяло, Глускі раён
  199. Алешка Таццяна
  200. Алёшына К. М.
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 04.05.2018 15:47:37