Запісы 1201–1400 з 1628
  1. Рассыльная Вераніка Юр'еўна
  2. Раўкоўская Анісія Антонаўна / 1927, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  3. Раўкоўская Варвара / 1904, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  4. Рацен Евгения
  5. Рацык Ганна / 1934, аг. Моталь, Іванаўскі раён
  6. Рдзецкая Анастасія Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  7. Рдзецкая Ніна Аляксееўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  8. Ржавуцкі М.
  9. Рольскітэ Марыя
  10. Ромодин А. В.
  11. Ромодина И.
  12. Рубец Аляксандр Іванавіч
  13. Рублеўскі Сяргей
  14. Рубцоў Феадосій Антонавіч
  15. Рубчэня Ганна
  16. Рудаков О. В.
  17. Рудая А. У.
  18. Рудзіцкая Юлія
  19. Рудзька Зоня (в. Рачэнь Любанскі р-н) / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  20. Рудковский Б. Ф.
  21. Рудкоўская Феня / 1905, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  22. Руднева А. В.
  23. Рудніцкая Галіна Рэмаўна
  24. Ружэчка Юлія
  25. Русак Ганна / 1925, в. Клятная, Пінскі раён
  26. Русак Марыя / 1904, в. Клятная, Пінскі раён
  27. Русак Надзея / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  28. Русак Юзэф / в. Клятная, Пінскі раён
  29. Русаковіч Ніна Васільеўна
  30. Русецкий А. В.
  31. Русецкі Сяргей
  32. Рыбак Юрый Пятровіч
  33. Рыбаков Б. А.
  34. Рыбакова С. Б.
  35. Рыбарев В.
  36. Рыжкова Ларыса Мікалаеўна
  37. Рымашэўская Ю.
  38. Рымко Алена / 1924, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  39. Рымко Лідзія / 1942, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  40. Рынкевіч Любоў Васільеўна / 1937, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  41. Рыпінскі Аляксандар Феліксавіч
  42. Рыўкін Міхаіл
  43. Рэзкіна Л.
  44. Рэмашэўскі Юрый
  45. Сабалеўскі А. В.
  46. Сава Н.
  47. Савельева Н. М.
  48. Савіцкі У. М.
  49. Савіч Пятро
  50. Савіч Ян
  51. Савонава Кацярына Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  52. Сагановіч Г.
  53. Сагонава Інга Ўладзіміраўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  54. Сайдак Іван / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  55. Сайдак Мар'ян / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  56. Сайдак Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  57. Сайдак Ядвіга / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  58. Сайкоўская Аляксандра
  59. Сакалоўская Ганна Іванаўна / 1935, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  60. Сакалоўская Ірына
  61. Салавей Лія Мацвееўна
  62. Саламевіч І. У.
  63. Саланевіч Іван Адамавіч / в. Любонічы, Кіраўскі раён
  64. Саланевіч Марыя Іванаўна / в. Любонічы, Кіраўскі раён
  65. Салівон Інэса Іванаўна
  66. Самохін Рыгор
  67. Самсонаў Васіль
  68. Самуйлік Я.Р.
  69. Саннікаў Алег Канстанцінавіч
  70. Санько Сяргей Іванавіч
  71. Сапоцька Любоў Міхайлаўна / 1931, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  72. Сасноўскі Зміцер
  73. Сасонка Людміла
  74. Саука Д.
  75. Саўчанка Аліна
  76. Сафонава Таццяна / 1906, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  77. Сафонова Н. С.
  78. Сахараў Сяргей Пятровіч
  79. Сахаров И. П.
  80. Сахарчук Надзея / Sacharczuk Nadzieja / 1923, в. Маліннікі, Powiat bielski
  81. Сахута Яўген Міхайлавіч
  82. Сачка Вольга Іосіфаўна / 1934, в. Вялікі Рожан, Салігорскі раён
  83. Свиридова Л. М.
  84. Свитова К.
  85. Свірын Ілля
  86. Свярдлоў Павал
  87. Седакова И. А.
  88. Седляревич Т. И.
  89. Седов В. В.
  90. Селівончык Вера Іванаўна (манахіня Васа)
  91. Семашкевіч Андрэй
  92. Семашкевіч Васіль / г. Любань, Любанскі раён
  93. Семёнов-Тян-Шанский В. П.
  94. Сементовскім А. М.
  95. Семенякоў В. С.
  96. Семчанка Вольга
  97. Семянович Наталля
  98. Семянчук Міхаіл / в. Гарадзец, Столінскі раён
  99. Сераброва Ніна Адамаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  100. Сербаў Ісак Абрамавіч
  101. Сергачев С. А.
  102. Сергеева Ольга / 1922, рп Усвяты, Усвяцкі раён
  103. Сержпутоўскі А. К.
  104. Серошевский В. Л.
  105. Сесельските А.
  106. Симонова И.С.
  107. Сівец Юлія
  108. Сівіцкая Н. В.
  109. Сівохін (Вохін) Генадзь
  110. Сівохіна Алеся
  111. Сівурава Любоў Пятроўна
  112. Сідарок Ірына
  113. Сідарук Антаніна / 1921, в. Парэчча, Пінскі раён
  114. Сідарук Іван
  115. Сідарэнка Таццяна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  116. Сідорчанка Мікалай
  117. Сіеліцкі Ф.
  118. Сілівончык В. І.
  119. Сілівончык Ганна
  120. Сілівончык Павал
  121. Сімаковіч Ларыса
  122. Сімяонаў Канстанцін
  123. Сіневіч Інэса Лаўрэнцьеўна
  124. Сіпягін Уладзімір
  125. Сітніца Рыгор
  126. Скварчэўскі Зміцер
  127. Скідан Андрэй
  128. Скідан В. І.
  129. Скобла Міхась
  130. Скорабагатчанка А.
  131. Скоринов О.
  132. Скрабатун Уладзімір
  133. Скрамблевіч Мар'ян
  134. Скуратава Элеанора
  135. Слабейка С.
  136. Славук Валерый Пятровіч
  137. Слаук В. П.
  138. Сліж Адам / 1930, в. Клятная, Пінскі раён
  139. Сліж Любоў / 1933, в. Клятная, Пінскі раён
  140. Сліж Раман, гарманіст / в. Клятная, Пінскі раён
  141. Смирнов Ю. И.
  142. Смірнова І. Ю.
  143. Смірноў Станіслаў
  144. Смолицкий В. Г.
  145. Смоліч Аркадзь
  146. Смольский А. А
  147. Смолянко О. И.
  148. Смоткіна Таццяна
  149. Сно Яўген Эдуардавіч
  150. Собаль Марыя Іванаўна / 1942, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  151. Соболев П. М.
  152. Соколова В.
  153. Соркін А.
  154. Соўсь Ганна
  155. Соц Вольга
  156. Станкевіч Ян
  157. Старасека А. М. / 1931, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  158. Старикова Виктория Вячеславовна
  159. Старостин Сергей Николаевич
  160. Сташкевіч А.
  161. Стеблин-Каменский М. И.
  162. Степан М. Г.
  163. Стралкова Ірына Барысаўна
  164. Страшкевіч Аліна
  165. Строцаў Андрусь
  166. Стружэцкі Тадэвуш Іванавіч
  167. Струк Кірыл / в. Запясочча, Жыткавіцкі раён
  168. Стрыбульская Н. С.
  169. Ступіна Г. А.
  170. Стэсь Хведар / в. Церасполле, Полацкі раён
  171. Стэфан Копа
  172. Сугака Л. А.
  173. Судненка Ганна / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  174. Сурвіла Галіна Васільеўна
  175. Сурскі Ягор
  176. Суханава Настасся Аляксандраўна
  177. Сухая Наталля Аляксандраўна
  178. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  179. Сухі Дзяніс Міхайлавіч
  180. Сушчык Галіна Пятроўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  181. Сцепанюк Сцепаніда Аляксееўна / в. Дарапеевічы, Маларыцкі раён
  182. Сцесь Фёдар (Квецька) / в. Церасполле, Полацкі раён
  183. Сцяпанаў А.
  184. Сынкоў Кірыл
  185. Сыракомля У.
  186. Сысой Кацярына / в. Старое Сяло, Глускі раён
  187. Сысоў У. М.
  188. Сэлвік Эйнар
  189. Сямашка Віктар
  190. Сянкевіч С. М.
  191. Сяржавіна Г.
  192. Сярко Іосіф / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  193. Сярко Марыя / 1934, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  194. Сярко Феліцыя / 1927, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  195. Таболіч Алесь
  196. Таланаў У.
  197. Талкачоў Яўген
  198. Талстой Н. І.
  199. Тапаркоў Андрэй
  200. Таранава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 10.05.2018 05:46:32