Род заняткаў
музыкі
Рэйтынг
120.0000

Персаналіі 120 (праз поле „Род заняткаў“)

  1. Adamski Antoni / 1936, в. Kruszyn, Powiat moniecki
  2. Kopa Stefan
  3. Kovera Gvidas
  4. Minta Michał
  5. Stankiewicz Bolesław / 1928, в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  6. Анікейчанка Ягор
  7. Апанасовіч Леанарда / 1929, Асінаўшчызна, Смаргонскі раён
  8. Апановіч Андрусь
  9. Архіпава Зося
  10. Архіпаў Ігар
  11. Багдановіч Зыгмунд (Смаргонскі раён) / 1926, Смаргонскі раён
  12. Багдановіч Мечыслаў (Смаргонскі раён) / 1923, Смаргонскі раён
  13. Баланчук Анатолій Клімавіч / в. Букча, Лельчыцкі раён
  14. Бароўскі Андрэй
  15. Бацяноўскі Яўген / Мінскі раён
  16. Бельскі Антось
  17. Берніковіч П. Л.
  18. Буцько Уладзіслаў / в. Семернікі, Ашмянскі раён
  19. Бярбераў Уладзімір Хрыставіч
  20. Бярнат Генрых (Генадзь) / аг. Кушляны, Смаргонскі раён
  21. Вайцюшкевіч З.
  22. Валадкевіч Яфім, скрыпач / в. Дубенец, Столінскі раён
  23. Воранаў Віталь
  24. Выдронак Юрый
  25. Высоцкі А. А.
  26. Вілюха Аляксандр
  27. Ганчароў Уладзімір
  28. Глушань Міхаіл (дудка, Жыткавіцкі р-н) / Жыткавіцкі раён
  29. Годыль Станіслаў Францавіч / 1934, аг. Налібакі, Стаўбцоўскі раён
  30. Грыневіч (Матафонава) Таццяна
  31. Данілаў Мікалай Іванавіч / в. Мехавое, Гарадоцкі раён
  32. Дзмітрыеў Юрый
  33. Дзяруга Аляксандр
  34. Драгун Пётр (Смаргонскі р-н) / 1943, в. Гарані, Смаргонскі раён
  35. Дударэвіч Уладзімір / г. Баранавічы
  36. Дэбесь Браніслаў Сцяпанавіч / 1909, аг. Кушляны, Смаргонскі раён
  37. Емельянчык Антаніна
  38. Жалткоў Ігар
  39. Жура Алесь
  40. Жыновіч Іосіф Іосіфавіч
  41. Захар Зміцер
  42. Зуева Дар’я
  43. Зюлікаў Уладзімір Маісеевіч / 1931, в. Пакуцце, Дрыбінскі раён
  44. Зінкевіч Яўген Іванавіч / 1942, в. Бабры, Валожынскі раён
  45. Казінец Міхаіл
  46. Канцавы Кастусь
  47. Капейка Міхаіл / в. Майсеевічы, Асіповіцкі раён
  48. Кашкан Мікола
  49. Кашкурэвіч Т. А.
  50. Красулін Вячаслаў
  51. Крукоўскі А.
  52. Крыжэвіч Іван
  53. Куўшынаў М. С.
  54. Лагацкі Віктар
  55. Лагуцька Клім / Беларусь
  56. Леўчык Галляш
  57. Лось Алесь Уладзіміравіч
  58. Ляшчынскі Мікалай / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  59. Ліс Яўгенія
  60. Мазікаў Герасім (дудка, Чэрыкаўскі р-н) / Чэрыкаўскі раён
  61. Маленчык Станіслаў Вікенцевіч / г. Шчучын, Шчучынскі раён
  62. Малішэўскі Яраш
  63. Мулявін Уладзімір
  64. Муравейка Фёдар Уладзіміравіч / 1939, в. Карчаватка, Жыткавіцкі раён
  65. Мялешка Алена
  66. Міхайлоўскі Ю.
  67. Палаўчэня Андрусь
  68. Панкевіч Юрась
  69. Паўлоўскі Юрый
  70. Пратасевіч Вячаслаў Сцяпанавіч
  71. Прыбышчук Віктар Калістратавіч / 1902, в. Гаравата, Іванаўскі раён
  72. Пузыня Уладзімір Якаўлевіч
  73. Путронак Канстанцін
  74. Піменаў Сцяпан Яфімавіч / 1923, аг. Кушляны, Смаргонскі раён
  75. Піцуха Іван / 1905, в. Сіманавічы, Драгічынскі раён
  76. Рацык Фёдар
  77. Рышкевіч Аляксандр Уладзіміравіч ("Шурка") / 1937, в. Мінюцеўка, Шчучынскі раён
  78. Рыўкін Міхаіл
  79. Самохін Рыгор
  80. Самсонаў Васіль
  81. Сасноўскі Зміцер
  82. Семашкевіч Васіль / г. Любань, Любанскі раён
  83. Семянчук Міхаіл / в. Гарадзец, Столінскі раён
  84. Смольскі Браніслаў Сільвестравіч
  85. Столяр Мікола
  86. Струк Кірыл / в. Запясочча, Жыткавіцкі раён
  87. Стэсь Фёдар Іванавіч (Квецька, Хведар) / 1869, в. Церасполле, Полацкі раён
  88. Субета Міхась / 1910, г. Смаргонь, Смаргонскі раён
  89. Сурба Аляксандр
  90. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  91. Сухі Дзяніс
  92. Сялюн Міхаіл Іванавіч / 1931, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  93. Сямашка Віктар
  94. Сівохіна Алеся
  95. Сімяонаў Канстанцін
  96. Такушэвіч Максім Пятровіч / х. Сакаўшчына (ліквідаваны), Маладзечанскі раён
  97. Такушэвіч Сяргей
  98. Тэраўскі Уладзімір
  99. Узгорка Іван / Вілейскі раён
  100. Усцінаў Міхаіл Фёдаравіч / 1871, в. Бараўцы, Полацкі раён
  101. Фёдарава Вольга
  102. Хаменка Алег
  103. Харчанка Ганна
  104. Храмцова Яна
  105. Ціхановіч Хвёдар / в. Домжарыцы, Лепельскі раён
  106. Чавус Станіслаў
  107. Чаплінскі Віктар / 1950, в. Граўжышкі, Ашмянскі раён
  108. Чубрык Сяргей
  109. Чумакоў Алесь
  110. Шалкевіч Віктар
  111. Шамак Р. П. (цымбаліст, в. Астроўкі, Асіповіцкі р-н) / в. Астроўкі, Асіповіцкі раён
  112. Швайбовіч Іван Мартынавіч / 1923, в. Барань, Барысаўскі раён
  113. Швед Васіль (дудка, бубен) / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  114. Шкадун Міхаіл, скрыпак / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  115. Шкіндзер Васіль
  116. Шукалаў Ігнат / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  117. Шуміліна Ірына
  118. Юніцкі Мікалай / г. Любань, Любанскі раён
  119. Яраш (Ліхашапка) Раман
  120. Яскевіч Аляксей
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 21.09.2020 12:03:09

Запрашаем да абмеркавання! Звяртаем увагу, што каментары са спасылкамі і ад неаўтарызаваных аўтараў прэмадэруюцца.