Род заняткаў
музыкі
Рэйтынг
100.0000

Персаналіі 100 (праз поле „Род заняткаў“)

  1. Adamski Antoni / 1936, в. Kruszyn, Powiat moniecki
  2. Kopa Stefan
  3. Kovera Gvidas
  4. Minta Michał
  5. Stankiewicz Bolesław / 1928, в. Biała Waka, Салечніцкі раён
  6. Апановіч Андрусь
  7. Архіпава Зося
  8. Архіпаў Ігар
  9. Баланчук Анатолій Клімавіч / в. Букча, Лельчыцкі раён
  10. Бароўскі Андрэй
  11. Бацяноўскі Яўген / Мінскі раён
  12. Бельскі Антось
  13. Берніковіч П. Л.
  14. Буцько Уладзіслаў / в. Семернікі, Ашмянскі раён
  15. Бярбераў Ул.
  16. Вайцюшкевіч З.
  17. Валадкевіч Яфім, скрыпач / в. Дубенец, Столінскі раён
  18. Воранаў Віталь
  19. Выдронак Юрый
  20. Высоцкі А. А.
  21. Глушань Міхаіл (дудка, Жыткавіцкі р-н) / Жыткавіцкі раён
  22. Годыль Станіслаў Францавіч / 1934, аг. Налібакі, Стаўбцоўскі раён
  23. Грыневіч (Матафонава) Таццяна
  24. Данілаў Мікалай Іванавіч / в. Мехавое, Гарадоцкі раён
  25. Дзмітрыеў Юрый
  26. Дударэвіч Уладзімір / г. Баранавічы
  27. Емельянчык Антаніна
  28. Жалткоў Ігар
  29. Жура Алесь
  30. Жыновіч Іосіф Іосіфавіч
  31. Захар Зміцер
  32. Зінкевіч Яўген Іванавіч / 1942, в. Бабры, Валожынскі раён
  33. Зуева Дар’я
  34. Зюлікаў Уладзімір Маісеевіч / 1931, в. Пакуцце, Дрыбінскі раён
  35. Казінец Міхаіл
  36. Канцавы Кастусь
  37. Капейка Міхаіл / в. Майсеевічы, Асіповіцкі раён
  38. Кашкурэвіч Т. А.
  39. Красулін Вячаслаў
  40. Крукоўскі А.
  41. Крыжэвіч Іван
  42. Куўшынаў М. С.
  43. Лагацкі Віктар
  44. Лагуцька Клім / Беларусь
  45. Леўчык Галляш
  46. Лось А. У.
  47. Ляшчынскі Мікалай / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  48. Мазікаў Герасім (дудка, Чэрыкаўскі р-н) / Чэрыкаўскі раён
  49. Маленчык Станіслаў Вікенцевіч / г. Шчучын, Шчучынскі раён
  50. Міхайлоўскі Ю.
  51. Мулявін Уладзімір
  52. Муравейка Фёдар Уладзіміравіч / 1939, в. Карчаватка, Жыткавіцкі раён
  53. Палаўчэня Андрусь
  54. Панкевіч Юрась
  55. Паўлоўскі Юрый
  56. Піцуха Іван / 1905, в. Сіманавічы, Драгічынскі раён
  57. Пратасевіч Вячаслаў Сцяпанавіч
  58. Прыбышчук Віктар Калістратавіч / 1902, в. Гаравата, Іванаўскі раён
  59. Пузыня Уладзімір Якаўлевіч
  60. Путронак Канстанцін
  61. Рацык Фёдар
  62. Рыўкін Міхаіл
  63. Рышкевіч Аляксандр Уладзіміравіч ("Шурка") / 1937, в. Мінюцеўка, Шчучынскі раён
  64. Самохін Рыгор
  65. Самсонаў Васіль
  66. Сасноўскі Зміцер
  67. Семашкевіч Васіль / г. Любань, Любанскі раён
  68. Семянчук Міхаіл / в. Гарадзец, Столінскі раён
  69. Сівохіна Алеся
  70. Сімяонаў Канстанцін
  71. Смольскі Браніслаў Сільвестравіч
  72. Столяр Мікола
  73. Струк Кірыл / в. Запясочча, Жыткавіцкі раён
  74. Стэсь Фёдар Іванавіч (Квецька, Хведар) / 1869, в. Церасполле, Полацкі раён
  75. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  76. Сухі Дзяніс
  77. Сялюн Міхаіл Іванавіч / 1931, в. Заазер’е, Вілейскі раён
  78. Сямашка Віктар
  79. Тэраўскі Уладзімір
  80. Узгорка Іван / Вілейскі раён
  81. Усцінаў Міхаіл Фёдаравіч / 1871, в. Бараўцы, Полацкі раён
  82. Фёдарава Вольга
  83. Хаменка Алег
  84. Харчанка Ганна
  85. Храмцова Яна
  86. Ціхановіч Хвёдар / в. Домжарыцы, Лепельскі раён
  87. Чаплінскі Віктар / 1950, в. Граўжышкі, Ашмянскі раён
  88. Чубрык Сяргей
  89. Чумакоў Алесь
  90. Шалкевіч Віктар
  91. Шамак Р. П. (цымбаліст, в. Астроўкі, Асіповіцкі р-н) / в. Астроўкі, Асіповіцкі раён
  92. Швайбовіч Іван Мартынавіч / 1923, в. Барань, Барысаўскі раён
  93. Швед Васіль (дудка, бубен) / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  94. Шкадун Міхаіл, скрыпак / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  95. Шкіндзер Васіль
  96. Шукалаў Ігнат / гп Лельчыцы, Лельчыцкі раён
  97. Шуміліна Ірына
  98. Юніцкі Мікалай / г. Любань, Любанскі раён
  99. Яраш (Ліхашапка) Раман
  100. Яскевіч Аляксей
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 11.12.2019 22:34:08

Каментароў — 0

Запрашаем да абмеркавання! Звяртаем увагу, што каментары са спасылкамі і ад неаўтарызаваных аўтараў прэмадэруюцца.