Род заняткаў
аўтэнтычныя выканаўцы
Рэйтынг
86.0000

Персаналіі 86 (праз поле „Род заняткаў“)

  1. Акуліч Паўліна Міронаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  2. Баланчук Анатолій Клімавіч / в. Букча, Лельчыцкі раён
  3. Баланчук Ніна Аляксееўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  4. Барысавец Адам Міхайлавіч / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  5. Бацяноўскі Яўген / Мінскі раён
  6. Бердова Анастасія Саваўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  7. Бурак Надзея Іванаўна / 1926, в. Ахонава, Дзятлаўскі раён
  8. Бурак Таццяна Васілеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  9. Бурлевіч Арцём / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  10. Вашкова Марыя Аляксандраўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  11. Вішнеўская Марыя Іванаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  12. Вішнеўская Тэрэса Антонаўна / 1944, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  13. Вішчэня Ніна Аляксандраўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  14. Войцік Валянціна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  15. Гапановіч Андрэй / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  16. Гарбачоўская Любоў Іванаўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  17. Гарохава Вера Іванаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  18. Гром Ганна Рыгораўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  19. Гром Ларыса Васіл'еўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  20. Грынчык Любоў / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  21. Гуд Ніна Барысаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  22. Гук Ніна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  23. Данілаў Мікалай Іванавіч / в. Мехавое, Гарадоцкі раён
  24. Даніловіч Ксенія Паўлаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  25. Жаканаў Пётр Дзянісавіч / 1927, в. Вярбоўка, Чавускі раён
  26. Жартун Валянціна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  27. Загараднева Ніна Ўладзіміраўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  28. Іўлеў Іван Іванавіч / аг. Бычыха, Гарадоцкі раён
  29. Калінкіна Валянціна Іосіфаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  30. Каліцэня Марыя Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  31. Карась Рыгор / Іванава Слабада, Лельчыцкі раён
  32. Кароль Таццяна Ўладзіміраўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  33. Кісляк Андрыян / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  34. Клачко Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  35. Клімовіч Ніна Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  36. Клімовіч Ніна Нікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  37. Клодзька Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  38. Козак Надзея Архіпаўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  39. Козел Соф'я Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  40. Крэцкая Ўладзіслава Вітольдаўна / 1946, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  41. Кухцюк Таццяна Паўлаўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  42. Лемяшэўская Надзея Якаўлеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  43. Леўкавец Мікалай Мікалаевіч / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  44. Лой Алена Цімафееўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  45. Лось Ганна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  46. Лось Ніна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  47. Лось Раіса Андрэеўна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  48. Максімчук Лізавета Ніканораўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  49. Максімчук Таццяна Фёдараўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  50. Міляшчэня Ганна Фёдараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  51. Міхайлава Зоя Вктараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  52. Мішкевіч Анастасія Міхайлаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  53. Мурашка Марыя Паўлаўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  54. Нехайба Ігар Паўлавіч / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  55. Новікава Надзея Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  56. Пархімчык Ева Іванаўна / в. Кавалевічы, Пухавіцкі раён
  57. Петакоў Віктар / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  58. Платошына Марыя Андрэеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  59. Прохар Зінаіда Цімафееўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  60. Прушак Марыя Яўхімаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  61. Пугачэўская Надзея Мікалаеўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  62. Раманец Лідзія Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  63. Раманчук Зінаіда Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  64. Рдзецкая Анастасія Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  65. Рдзецкая Ніна Аляксееўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  66. Савонава Кацярына Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  67. Сагонава Інга Ўладзіміраўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  68. Семянчук Міхаіл / в. Гарадзец, Столінскі раён
  69. Сераброва Ніна Адамаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  70. Струк Кірыл / в. Запясочча, Жыткавіцкі раён
  71. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  72. Сушчык Галіна Пятроўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  73. Торчык Ірына Ціханаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  74. Торчык Тамара Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  75. Узгорка Іван / Вілейскі раён
  76. Чуяшова Ганна / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  77. Шкрабава Ніна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  78. Шкудун Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  79. Шкудун Галіна Дзянісаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  80. Шлома Любоў Нікандраўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  81. Шруб Марыя Пятроўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  82. Шруб Надзея Ануфрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  83. Шукаловіч Кацярына Дзмітрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  84. Шэршань Надзея Якімаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  85. Эйсмант Зінаіда Ўладзіміраўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  86. Яцэвіч Марыя / в. Баброва 1, Лагойскі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 07.12.2019 00:52:11

Каментароў — 0

Запрашаем да абмеркавання! Звяртаем увагу, што каментары са спасылкамі і ад неаўтарызаваных аўтараў прэмадэруюцца.