Род заняткаў
журналісты
Рэйтынг
210.0000

Персаналіі 210 (праз поле „Род заняткаў“)

  1. Ilona Karpiuk
  2. Sahar Zand
  3. Іванюк Яраслаў
  4. Івашанка Вольга
  5. Ізох Ніна
  6. Ільіна Кацярына
  7. Інанец Сняжана
  8. Абламейка Сяргей
  9. Аксіновіч Павел
  10. Альфер Ала
  11. Аляксееў Аляксандр
  12. Антановіч Канстанцін
  13. Антонава Галіна
  14. Астаповіч Вольга
  15. Асташкевіч Ірына
  16. Аўрынская Алена Сцяпанаўна
  17. Багданаў Уладзімір Анатольевіч
  18. Базар Наталля
  19. Балай С.
  20. Баравы Артур
  21. Барадзін Андрэй
  22. Бартосік Зміцер
  23. Барыла Юлия
  24. Беланожка Алена
  25. Беляева Т
  26. Береснева Ольга
  27. Берніковіч Д.
  28. Бобрык Валянціна
  29. Борисенок Юрий
  30. Бунцэвіч Надзея
  31. Бычкова Алена
  32. Варахоб (Лук’янава) Марыя
  33. Васілеўская Анжаліка
  34. Васільеў Антон
  35. Вашчанка Ганна
  36. Весялуха Кацярына
  37. Весялуха М.
  38. Вечар Аксана
  39. Вечар Анатоль
  40. Гайдук Мікола
  41. Гамзовіч Рэгіна Станіславаўна
  42. Ганчаровіч Іна
  43. Гаравы Марат
  44. Гарбачоў Руслан
  45. Гардзейчык В.
  46. Гарэцкі Барыс
  47. Гатоўчыц Анатоль
  48. Гашчук Галіна
  49. Гаўрыцкі Сяргей
  50. Гендель Таццяна
  51. Голава Наталля
  52. Горват Андрусь
  53. Грыц Марыя
  54. Гумінская Алена
  55. Дамарацкі Аляксандр
  56. Дастанка Алесь
  57. Даўгіх Я.
  58. Дзвінская Эла
  59. Дзядзюля Алена
  60. Дорская Аляксандра
  61. Доўгая Яўгенія
  62. Драбышэўская Марына
  63. Драздова Наталля
  64. Драпко Алена
  65. Дрындрожык Надзея
  66. Дынько Аляксандра
  67. Жолуд Сяргей
  68. Жыгамонт Юрый
  69. Заміроўскі Вадзім
  70. Зарубанаў Анатоль
  71. Захаранка Андрэй
  72. Захарэвіч Наста
  73. Зелянкова Настасся
  74. Зігуля Нэлі
  75. Казловіч Валянціна
  76. Казлоўскі Стэфан
  77. Камаркова Вольга
  78. Канановіч Святлана
  79. Канюта Вераника
  80. Капітан Таццяна
  81. Каральчук Ніна Іванаўна
  82. Карней Ігар
  83. Карнялюк Канстанцін
  84. Карповіч Арына
  85. Каўняровіч Максім
  86. Квіткевіч Сяргей
  87. Клюйко Дар’я
  88. Кляшчук А. В.
  89. Клімаў Алег
  90. Кліменцьева Марыя
  91. Клімовіч Алена
  92. Князева Кацярына
  93. Ковганко Светлана
  94. Коршунаў Станіслаў
  95. Котаў Мікалай Конанавіч
  96. Крупянькова Анжаліка
  97. Кудрэйка Надзея
  98. Кукшынская Алена
  99. Куніцкі Павел
  100. Кустава В.
  101. Кіркевіч Алесь
  102. Кір’янаў Арцём
  103. Лабадзенка Глеб
  104. Лазоўская Таццяна
  105. Леўчанка Мікола
  106. Лужынскі Іван
  107. Любінецкая Наталля
  108. Лява Арцём
  109. Ляхавец Яўгенія
  110. Ляшкевіч (Ціханчук) Алена
  111. Лёля Святлана
  112. Ліпская Святлана
  113. Ліс Дар’я
  114. Літвіноўская А.
  115. Макарэвіч Аляксандра
  116. Макеева Анасатсія
  117. Малевіч Марыя
  118. Маліноўскі Ілля
  119. Манцэвіч Аўгіня
  120. Мартыненка Вітаўт
  121. Матвеева Таццяна
  122. Матвееў Васіль
  123. Матусевіч Таццяна
  124. Махнач Т.
  125. Мядзведская Кацярына
  126. Мяльгуй А.
  127. Мікулевіч Сяргей
  128. Мінкевіч Людміла
  129. Міхнавец Іван
  130. Невяровіч Яна
  131. Несцяровіч Кацярына Канстанцінаўна
  132. Новік Ірына
  133. Нікалаева Н.
  134. Паклонская Вольга
  135. Палынскі Ігар
  136. Панкратава Настасся
  137. Партоліна Наталля
  138. Пархута Яраслаў Сільвестравіч
  139. Пашковіч Алена Васільеўна
  140. Паўлюкоўскі Уладзіслаў
  141. Песнякевіч Таццяна
  142. Петрачэнка Г.
  143. Пучынскі Уладзімір
  144. Пушчанскі Алесь
  145. Пінчук Дзіяна
  146. Рабцава Дар'я
  147. Рагатка Вікторыя
  148. Рагін Я. М.
  149. Радыёнаў Вячаслаў
  150. Ражкова Алена
  151. Ракіцкі В. А.
  152. Расінскі Андрэй
  153. Рудак Антон
  154. Ружэчка Юлія
  155. Рымашэўская Ю.
  156. Сабалеўскі Алесь
  157. Савіч Ян
  158. Саўчанка Аліна
  159. Свярдлоў Павал
  160. Свірын Ілля
  161. Семчанка Вольга
  162. Семянович Наталля
  163. Серадзюк Дзіяна
  164. Скрабатун У.
  165. Скурко Андрэй
  166. Смоткіна Т.
  167. Соц Вольга
  168. Соўсь Ганна
  169. Страшкевіч Аліна
  170. Субат Уладзімір Паўлавіч
  171. Сурвіла Галіна Васільеўна
  172. Сядова Ірына
  173. Сямашка Віктар
  174. Сямяшка Вольга (журналістка)
  175. Сяховіч Вадзім
  176. Сіваедава Кацярына
  177. Сівец Юлія
  178. Сівохін (Вохін) Генадзь
  179. Сідарок Ірына
  180. Сіротка Наталля
  181. Талкачоў Яўген
  182. Таранда Мікола
  183. Тарасаў Сяргей Васільевіч
  184. Трафілаў С. С.
  185. Трафімовіч Антон
  186. Тур Наталля
  187. Тушынскі Дзяніс
  188. Умпіровіч Зміцер
  189. Ускова Т. А.
  190. Ушкевіч Маргарыта
  191. Хайноўская А.
  192. Хоміч Іна
  193. Целяшук Вікторыя
  194. Чамкоўскі Віктар
  195. Чарнякевіч Юрась
  196. Шаблоўская Ю.
  197. Шантыка Алена
  198. Шарах Кацярына
  199. Шаршнёва Алеся
  200. Шна Марыя
  201. Шукеловіч Віктар
  202. Шулякова Ніна
  203. Шчарбакова Тамара
  204. Шчарбачэвіч Ніна
  205. Шчыракова Л.
  206. Эверс Дар'я
  207. Эляшэвіч Марыя
  208. Юргель Рагнеда
  209. Ярашонак Аксана
  210. Яўмененка Юлія
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 06.07.2021 16:30:04

Маеце пытанне ці заўвагу? Напішыце ў каментары. Звяртаем увагу, што каментары са спасылкамі і ад неаўтарызаваных аўтараў прэмадэруюцца.

Відэакурсы па этнаграфіі

Самы час вучыцца анлайн! Нашы відэакурсы размешчаны на адукацыйнай платформе Stepik.org і акрамя відэа утрымліваюць праверачныя тэсты для самакантролю.

Запісацца

Выкладчык: Уладзімір Лобач

Аб’ём: 70 урокаў, 14 гадзін відэа, 127 тэставых пытанняў

Курс прапануе паглыбленае азнаямленне з этнічнай гісторыяй і этнакультурнай спецыфікай Беларусі. Прадстаўлены лекцыі па раздзелах і тэмах вучэбнай праграмы "Этнаграфія Беларусі", якая выкладаецца аўтарам у Полацкім дзяржаўным універсітэце.

Запісацца

Выкладчык: Зміцер Скварчэўскі

Аб’ём: 13 урокаў, 2 гадзіны відэа, 100 тэставых пытанняў

Сярод разнастайных аспектаў беларускай міфалогіі, прадметам курсу абраны персанажны код: боствы, духі, дэманічныя істоты, героі і т.п.