Запісы 121–160 з 246
  1. сюжэт 2010 2:07 ОНТ - Заклинатели дождя Наши новости (ОНТ), цыкл тэлеперадач
  2. дак. фільм 2010 7:22 Это мы: Неизвестный Цитович Гэта мы (праект TUT.BY), цыкл відэа
  3. перадача 2009 15:01 "Палеская скарбонка" - Ваджэнне куста Палеская скарбонка (Пінск-ТВ), цыкл тэлеперадач
  4. лекцыі, майстар-класы 2009 34:52 "Таямніцы Калядаў" — лекцыя Аляксея Дзерманта ў Лінгвістычным Універсітэце, Мінск, 23.12.2009
  5. дак. фільм 2009 27:31 Як пушчу стралу
  6. дак. фільм 2008 54:00 Koniec pieśni
  7. дак. фільм 2008 34:54 Takich pieśni sobie szukam Ukraina archaiczna, праект
  8. перадача 2008 26:06 Спявай, душа BY - Дубравіца (Жыткавічы) Спявай душа / Спявай душа BY, цыкл тэлеперадач
  9. перадача 2008 26:35 Спявай, душа BY - Маладзіцы маладыя (Жыткавічы) Спявай душа / Спявай душа BY, цыкл тэлеперадач
  10. перадача 2008 26:03 Спявай, душа BY - Сваты (Жыткавічы) Спявай душа / Спявай душа BY, цыкл тэлеперадач
  11. перадача 2008 8:17 Спявай, душа BY - Страх (Жыткавічы) Спявай душа / Спявай душа BY, цыкл тэлеперадач
  12. перадача 2008 26:00 Спявай, душа BY - Субат, Крыніца (Жыткавічы) Спявай душа / Спявай душа BY, цыкл тэлеперадач
  13. перадача 2008 26:24 Спявай, душа BY - Сцвіжанка (Жыткавічы) Спявай душа / Спявай душа BY, цыкл тэлеперадач
  14. дак. фільм 2008 87:28 Трэцяя праўда (дак. фільм у 2-х частках)
  15. перадача 2007 13:28 Беларускі народны каляндар — Юр’я Беларускі народны каляднар (БТ-3), цыкл тэлеперадач
  16. дак. фільм 2007 18:00 Мужчынская справа (дак. фільм)
  17. дак. фільм 2007 59:02 Старыя інструменты Беларусі
  18. кліп/ролік 2007 3:33 Троіца - Тры янгалы
  19. перадача 2006 13:28 Беларускі народны каляндар — Вялікдзень Беларускі народны каляднар (БТ-3), цыкл тэлеперадач
  20. перадача 2006 13:57 Беларускі народны каляндар — Дзяды Беларускі народны каляднар (БТ-3), цыкл тэлеперадач
  21. перадача 2006 11:56 Беларускі народны каляндар — Радаўніца Беларускі народны каляднар (БТ-3), цыкл тэлеперадач
  22. дак. фільм 2006 19:45 Завядзёнка (дак. фільм)
  23. перадача 2006 25:59 Святло далёкай зоркі - Рыгор Шырма Святло далёкай зоркі, тэлеперадача БТ-3, цыкл тэлеперадач
  24. перадача 2005 25:44 Беларускi народны каляндар — Масленіца Беларускі народны каляднар (БТ-3), цыкл тэлеперадач
  25. перадача 2005 14:50 Беларускі народны каляндар — Купалле Беларускі народны каляднар (БТ-3), цыкл тэлеперадач
  26. перадача 2005 13:11 Спрадвечнае (СТВ) - Гуканне вясны Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  27. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Свір Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  28. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Сёмуха Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  29. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Шэметава Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  30. дак. фільм 2004 19:05 Божа мой, дак. фільм
  31. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Юр'я Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  32. перадача 2004 26:01 Святло далёкай зоркі - Дырыжор Генадзь Цітовіч Святло далёкай зоркі, тэлеперадача БТ-3, цыкл тэлеперадач
  33. перадача 2004 13:00 Спрадвечнае (СТВ) - Абрад "Абворванне" Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  34. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Габрэі Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  35. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Гальшаны Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  36. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Жаніцьба Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  37. перадача 2004 13:00 Спрадвечнае (СТВ) - Каляды Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  38. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Купалле Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  39. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Масленка Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
  40. перадача 2004 0:00 Спрадвечнае (СТВ) - Мікола Спрадвечнае (СТВ), цыкл тэлеперадач
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 21.03.2018 14:58:48