Род заняткаў text
спевакі / спявачкі
Рэйтынг calculation
240

Персаналіі 240 (праз поле „Род заняткаў“)

  1. Błachno Ania
  2. Charytoniuk Julita
  3. Ilona Karpiuk
  4. Kuczyńska Zofia / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  5. Kutysz Helena / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  6. Nowikiewicz Irena / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  7. Walukiewicz Genefa / в. Biała Waka, Rejon solecznicki
  8. Wieremiejuk Magda
  9. Аваднёва Наталля Фадзееўна / 1930, в. Акуліна (пераіменаваны), Ушацкі раён
  10. Агель Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  11. Аднадворцава Марыя
  12. Азалян М. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  13. Акуліч Паўліна Міронаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  14. Алесіч Фаіна / 1924, в. Букча, Лельчыцкі раён
  15. Алехна Вольга / в. Старое Сяло, Глускі раён
  16. Андрэенка Марыя / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  17. Андрэйкавец Наталля / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  18. Аракчэева Кацярына
  19. Арленін Таццяна / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  20. Арлоўская Валянціна Мікалаеўна / 1928, в. Гінтаўшчына, Валожынскі раён
  21. Архіпава Зося
  22. Асіпцова А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  23. Астаповіч Васіль Міхайлавіч / аг. Дуброва, Лельчыцкі раён
  24. Баланчук Ніна Аляксееўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  25. Барысавец Адам Міхайлавіч / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  26. Бердова Анастасія Саваўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  27. Булыга Фёдар
  28. Бурак Надзея / в. Ахонава, Дзятлаўскі раён
  29. Бурак Таццяна Васілеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  30. Буракова З. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  31. Бурлевіч Арцём / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  32. Вайцюшкевіч З.
  33. Вакульчык Вольга / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  34. Валадкевіч Аляксандра / в. Дубенец, Столінскі раён
  35. Валакневіч Г. / в. Дубенец, Столінскі раён
  36. Вашкова Марыя Аляксандраўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  37. Вішнеўская Марыя Іванаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  38. Вішнеўская Тэрэса Антонаўна / 1944, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  39. Вішчэня Ніна Аляксандраўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  40. Войцік Валянціна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  41. Выдронак Юрый
  42. Вянгура Ганна Паўлаўна / 1912, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  43. Гапановіч Андрэй / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  44. Гарбачоўская Любоў Іванаўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  45. Гарохава Вера Іванаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  46. Гедзік Ульяна
  47. Гладкова Марыя / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  48. Глушакова Еўдакія / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  49. Грахоўская Аляксандра
  50. Гром Ганна Рыгораўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  51. Гром Ларыса Васіл'еўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  52. Грынчык Любоў / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  53. Грынь Васіль Васільевіч
  54. Грэчка Кацярына / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  55. Гуд Ніна Барысаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  56. Гук Ніна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  57. Даніловіч Ксенія Паўлаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  58. Данчык (Багдан Андрусішын)
  59. Дарашэвіч Алена / в. Букча, Лельчыцкі раён
  60. Дарашэвіч Хрысціна / 1915, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  61. Дорах Кацярына / в. Велямічы, Столінскі раён
  62. Доўгушаў Сяргей
  63. Дубейка Сцяпан / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  64. Емельянчык Вольга Антонаўна
  65. Ермакова Настасся / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  66. Жартун Валянціна Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  67. Жогаль Т. / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  68. Забаўка Лізавета / 1902, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  69. Загараднева Ніна Ўладзіміраўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  70. Зінкевіч Стэпаніда Рыгораўна / 1935, в. Старое Сяло, Жабінкаўскі раён
  71. Зіновіч Еўдакія
  72. Зуева Дар’я
  73. Зуева М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  74. Ізергіна Алена
  75. Казакова Паліна / 1916, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  76. Казлоў Уладзімір / в. Далосцы, Бешанковіцкі раён
  77. Каледзіч Надзея Іванаўна / 1937, в. Віркаў, Клічаўскі раён
  78. Калеснік Дар'я Афанасьеўна / 1930, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  79. Калеснік Якаў Афанас’евіч / 1938, аг. Стадолічы, Лельчыцкі раён
  80. Калінкіна Валянціна Іосіфаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  81. Каліцэня Марыя Фёдараўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  82. Капітонава Зоя / 1916, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  83. Кароль Таццяна Ўладзіміраўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  84. Карпук Лідзія Данілаўна / 1938, в. Міхалінак, Бярозаўскі раён
  85. Карэнчук Аляксандр / 1909, в. Клятная, Пінскі раён
  86. Катвіцкая Ірэна
  87. Качанкова Надзея / аг. Батаева, Хоцімскі раён
  88. Кашлач Зміцер
  89. Кісляк Андрыян / в. Лявонпаль, Мёрскі раён
  90. Клачко Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  91. Клепікава Святлана
  92. Клімашэўская Ганна
  93. Кліменка Ірына Вітальеўна
  94. Клімовіч Ніна Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  95. Клімовіч Ніна Нікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  96. Клодзька Лідзія Яфімаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  97. Козак Надзея Архіпаўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  98. Козел Соф'я Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  99. Костина Евгения
  100. Крацянок А. І. / 1936, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  101. Круглова Вераніка
  102. Крэцкая Ўладзіслава Вітольдаўна / 1946, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  103. Куніцкая Валянціна Аляксееўна / 1938, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  104. Купрэева В. С. / 1900, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  105. Кухцюк Таццяна Паўлаўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  106. Лагун Софія / 1935, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  107. Лемяшэўская Надзея Якаўлеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  108. Леўкавец Мікалай Мікалаевіч / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  109. Лешчанка Лідзія
  110. Літвінава Ю.
  111. Лой Алена Цімафееўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  112. Лось Ганна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  113. Лось Ніна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  114. Лось Раіса Андрэеўна / в. Ліпляны, Лельчыцкі раён
  115. Лук'янава Т. В.
  116. Лукашэвіч Таццяна / 1923, в. Парэчча, Пінскі раён
  117. Лутава Ганна
  118. Ляўкевіч Ніна / 1934, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  119. Максімчук Лізавета Ніканораўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  120. Максімчук Таццяна Фёдараўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  121. Манжурава Кацярына Васільеўна / в. Новая Слабада, Слаўгарадскі раён
  122. Марозава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  123. Масальская Вольга / в. Клятная, Пінскі раён
  124. Масальскі Адам / 1933, в. Клятная, Пінскі раён
  125. Матрёна Іванова / 1912, аг. Спорава, Бярозаўскі раён
  126. Матыліцкая Наталля
  127. Мельнік Ганна Аксенцьеўна / в. Азарычы, Пінскі раён
  128. Мельнікава Праскоўя / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  129. Міляшчэня Ганна Фёдараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  130. Місевіч Таццяна Вікенцьеўна / в. Доўгая, Шчучынскі раён
  131. Міхайлава Зоя Вктараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  132. Мішкевіч Анастасія Міхайлаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  133. Моніч Аляксандр Іосіфавіч / аг. Краснае, Карэліцкі раён
  134. Мосева А. / в. Негаўка, Буда-Кашалёўскі раён
  135. Мурашка Марыя Паўлаўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  136. Ненартовіч Ксенія / 1926, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  137. Ненартовіч Лілія / 1947, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  138. Нехайба Ігар Паўлавіч / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  139. Новік Антаніна / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  140. Новік Таісія / 1931, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  141. Новікава Надзея Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  142. Някрасава Наста
  143. Падаляк Варвара / в. Казулічы, Кіраўскі раён
  144. Пазняк Вера / 1933, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  145. Панчэня Кацярына Аляксееўна / 1941, в. Пагост, Жыткавіцкі раён
  146. Пархімчык Ева Іванаўна / в. Кавалевічы, Пухавіцкі раён
  147. Паўловіч Ірына
  148. Петакоў Віктар / в. Слабодка, Шклоўскі раён
  149. Петрышэнка А. І. / 1935, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  150. Петрышэнка А. Ф. / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  151. Платошына Марыя Андрэеўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  152. Прохар Зінаіда Цімафееўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  153. Прушак Марыя Яўхімаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  154. Прыбалавец Галіна Трафімаўна / 1934, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  155. Прытулік Вера / 1947, в. Студзераўшчына, Дзятлаўскі раён
  156. Прыходзька А. Ф. / 1927, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  157. Прыходзька Ева Паўлаўна / 1932, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  158. Прыходзька У. А. / 1925, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  159. Пугачэўская Надзея Мікалаеўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  160. Пятрова Серафіма / 1926, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  161. Радзівіл Валянціна Аляксандраўна / 1937, в. Дайнава Вялікая, Валожынскі раён
  162. Раманец Лідзія Андрэеўна / в. Канюхі, Ваўкавыскі раён
  163. Раманчук Зінаіда Іванаўна / в. Ямінск, Любанскі раён
  164. Раўкоўская Анісія Антонаўна / 1927, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  165. Раўкоўская Варвара / 1904, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  166. Рацык Ганна / 1934, аг. Моталь, Іванаўскі раён
  167. Рдзецкая Анастасія Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  168. Рдзецкая Ніна Аляксееўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  169. Рудзька Зоня (в. Рачэнь Любанскі р-н) / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  170. Рудкоўская Феня / 1905, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  171. Русак Ганна / 1925, в. Клятная, Пінскі раён
  172. Русак Марыя / 1904, в. Клятная, Пінскі раён
  173. Русак Надзея / 1922, в. Клятная, Пінскі раён
  174. Русак Юзэф / в. Клятная, Пінскі раён
  175. Рымко Алена / 1924, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  176. Рымко Лідзія / 1942, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  177. Рынкевіч Любоў Васільеўна / 1937, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  178. Савонава Кацярына Фёдараўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  179. Сагонава Інга Ўладзіміраўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  180. Сайдак Іван / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  181. Сайдак Мар'ян / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  182. Сайдак Юзэфа / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  183. Сайдак Ядвіга / 1931, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  184. Сайкоўская Аляксандра
  185. Сакалоўская Ганна Іванаўна / 1935, п. Слабада, Лельчыцкі раён
  186. Саланевіч Марыя Іванаўна / в. Любонічы, Кіраўскі раён
  187. Сапоцька Любоў Міхайлаўна / 1931, аг. Дубіна Баярская, Валожынскі раён
  188. Сафонава Таццяна / 1906, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  189. Сачка Вольга Іосіфаўна / 1934, в. Вялікі Рожан, Салігорскі раён
  190. Сераброва Ніна Адамаўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  191. Сівурава Любоў Пятроўна
  192. Сідарук Антаніна / 1921, в. Парэчча, Пінскі раён
  193. Сідарэнка Таццяна / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  194. Сліж Адам / 1930, в. Клятная, Пінскі раён
  195. Сліж Любоў / 1933, в. Клятная, Пінскі раён
  196. Собаль Марыя Іванаўна / 1942, в. Маршалкі, Валожынскі раён
  197. Старасека А. М. / 1931, аг. Неглюбка, Веткаўскі раён
  198. Судненка Ганна / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  199. Сухі Аляксей Іванавіч / 1927, в. Граб’ё, Акцябрскі раён
  200. Сушчык Галіна Пятроўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  201. Сцепанюк Сцепаніда Аляксееўна / в. Дарапеевічы, Маларыцкі раён
  202. Сысой Кацярына / в. Старое Сяло, Глускі раён
  203. Сэлвік Эйнар
  204. Сярко Іосіф / 1930, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  205. Сярко Марыя / 1934, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  206. Сярко Феліцыя / 1927, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  207. Таранава М. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  208. Таргоня Аксіння / в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  209. Торчык Ірына Ціханаўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  210. Торчык Тамара Мікалаеўна / в. Сямурадцы, Жыткавіцкі раён
  211. Трус Мікола
  212. Фёдарава Таццяна / 1926, в. Букча, Лельчыцкі раён
  213. Фяськова А. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  214. Фяськова Вольга / в. Казацкія Балсуны, Веткаўскі раён
  215. Халюкова Ф. / аг. Стаўбун, Веткаўскі раён
  216. Ханеўская Марыя / 1910, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  217. Хвораст Захвея Васільеўна / в. Кацёлкі, Пружанскі раён
  218. Ціханоўскі Уладзімір Аляксандравіч / в. Дубейкава, Мсціслаўскі раён
  219. Чайкоўская Марыя / 1928, в. Букча, Лельчыцкі раён
  220. Шавялёва А. Т. / 1912, в. Барталамееўка, Веткаўскі раён
  221. Швед Надзежда Адамаўна / 1927, в. Перароў, Жыткавіцкі раён
  222. Шкрабава Ніна / аг. Рачэнь, Любанскі раён
  223. Шкудун Васіль / аг. Глушкавічы, Лельчыцкі раён
  224. Шкудун Галіна Дзянісаўна / в. Букча, Лельчыцкі раён
  225. Шлома Любоў Нікандраўна / в. Пінкавічы, Пінскі раён
  226. Шогал(?) Надзея / в. Семігосцічы, Столінскі раён
  227. Шпакоўская Ірына / 1925, в. Парэчча, Пінскі раён
  228. Шпорка Мар'ян / 1944, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  229. Шпорка Марыя / 1948, в. Моцеўцы, Шчучынскі раён
  230. Шруб Марыя Пятроўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  231. Шруб Надзея Ануфрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  232. Шукаловіч Кацярына Дзмітрыеўна / в. Хільчыцы, Жыткавіцкі раён
  233. Шулейка Соф'я / 1937, в. Сарокі, Шчучынскі раён
  234. Шэкун Кацярына / 1918, в. Усполле, Мсціслаўскі раён
  235. Шэршань Надзея Якімаўна / аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  236. Эйсмант Зінаіда Ўладзіміраўна / 1951, аг. Воўпа, Ваўкавыскі раён
  237. Якубоўская Алена Федараўна / в. Старажоўцы, Жыткавіцкі раён
  238. Яраш (Ліхашапка) Раман
  239. Ярмоліч Ноня / 1914, в. Тонеж, Лельчыцкі раён
  240. Яцэвіч Марыя / в. Баброва 1, Лагойскі раён
Гэта кэшаваныя старонка. Апошняя сінхранізацыя з базай - 07.05.2018 07:36:37